שפה משותפת שאלות נפוצות

לעתים קרובות מעוטר בחומרים טבעיים וארציים כגון עצם או זהב, פירסינג שפתיים בוצעו במשך מאות שנים ברחבי העולם, ולדרג השלישי בגוף הפופולרי פירסינג. ישנם מקומות רבים עבור שפת פירסינג. מן מדונה חודר אל השפה העליונה, לקבל תשובות כמה שאלות commons ביותר לפני בחירת פירסינג בעל פה.

גוּף Piercing Gauges

ג 'ואן SILVA / E + / Getty תמונות

כל עוד פירסינג השפתיים מבוצע כראוי לאחר הטיפול הנכון אחריו ולא נגרם זיהום או מכשול אחר בתהליך הריפוי, רוב פירסינג השפה דורשים מינימום של שישה עד שמונה שבועות כדי לרפא. פירסינג מסוימים כגון המדונה יכולים להימשך שלושה חודשים או יותר. בהתבסס על הגוף שלך, את פירסינג, ואת האנטומיה, התוצאות האישיות ישתנו.

02
של 06

איזה סוג של תכשיטים אני יכול ללבוש?

בתור התחלה, אתה יכול ללבוש גם טבעת, labret stud או labret fishtail ב 12-16 מד עבור פירסינג החדש שלך. כי פירסינג חדש יהיה להתנפח, טבעת תכשיטים צריך להיות אחד בקוטר שלם גדול יותר מאשר גודל מרפא הרצוי כדי לאפשר את הנפיחות ולהימנע זיהום.

03
של 06

האם פירסינג שפתיים אטרקטיבי?

תלוי מי אתה שואל, שפת פירסינג יכול להיות מאוד אטרקטיבי. אם זה הולך טוב עם הסגנון האישי שלך, וכל עוד אתה מטפל בו ולוודא כי התכשיטים נקיים ובמצב טוב, יחד עם תרגול היגיינת הפה תקין וניקוי האזור כנדרש, אתה עשוי למצוא פירסינג שפתיים מוסיף קצת ניצוץ לחיוך שלך. לא משנה מה, הלובש צריך להיות מאושר ביותר עם נוכחותו. אף פעם לא לשנות או לקעקע את הגוף כדי לרצות מישהו מלבד עצמך, ותמיד לזכור כי כל סוג של שינוי פנים יכול להשפיע על התעסוקה.

04
של 06

זה מרגיש נוח לנשק?

אם אתה והשותף שלך שניהם מרגישים בנוח במהלך הנשיקה שלך הוא סובייקטיבי. יש אנשים למצוא הנאה של פירסינג והם פיתה על ידי ארוטיקה של שינוי הגוף. אחרים לא יכולים לעבור את התחושה של מתכת ולא מוצאים נשיקות כדי להיות מופעלת. אתה צריך לחוות את זה במקרה במקרה ולדעת שאתה תמיד יכול להסיר את התכשיטים אם צריך. אם אתה מרגיש אי נוחות, אם זה מפריע או אם השותף שלך מעלה את דאגותיהם, זה עשוי להיות הזמן לשקול מחדש את השפה נוקבת לטובת אינטימיות משותפת ונהנה.

05
של 06

כמה מהר יהיה לסגור את פירסינג?

ברגע שאתה נוטש את תכשיטי הגוף שלך, כל פירסינג מתחיל לרפא ולסגור. פירסינג גדול יידרש זמן רב יותר, ואם אתה מתמודד עם פירסינג שפה מתוח, ייתכן אפילו דורשים ניתוח כדי לסגור את החלל שנותר מתוח. כל עוד לא נמתחה שפתו המקורית, חור קטן של נקבוביות הוא כל מה שיישאר. בהתאם האנטומיה שלך ואת המיקום של פירסינג, זה חור קטן יכול להיות unnoticeable. פירסינג שלך יתחיל לסגור לאט אבל בכל זאת, מיד לאחר שתתחיל את התהליך. הזמן לסגירה מלאה משתנה. אם אתה מתכוון לשמור על פירסינג הגוף שלך, אף פעם לא להסיר את התכשיטים שלך לפרקי זמן ממושכים.

06
של 06

כמה כואב הוא פירסינג שפתיים?

שפתיים פירסינג הולך לפגוע, אבל שום דבר שרוב האנשים לא יכולים להתמודד. כמו רוב פירסינג הגוף, ההליך עצמו יהיה מהיר. הדאגה הגדולה ביותר תהיה טיפול לאחר וכמובן עם אופי רגיש של מיקום חודר, אתה צריך להיות זהיר במיוחד לא snag, לנשוך, או בטעות אחרת להקפיץ או להעביר את התכשיטים שלך פירסינג החדש שלך. סוג זה של חיכוך יכול להאריך ריפוי ולהוסיף את אי הנוחות הראשונית של זה.

No Replies to "שפה משותפת שאלות נפוצות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 − = 61