מה שאתה צריך לדעת על קעקועים הפין – insightyv.com

מה שאתה צריך לדעת על קעקועים הפין

אמנם בהחלט לא עבור כל גבר, כמה בחורים מעוניינים קעקוע הפין. זה מיקום קעקוע מעלה מעלה מגוון של מחשבות, תמונות ועוד שורה של שאלות. האם אתה צריך להיות זקוף במהלך קעקוע הפין? מה הם רעיונות עיצוב? לעולם לא לבחור קעקוע הפין עבור הקעקוע הראשון שלך, אלא לבנות את סובלנות הכאב שלך ואת הידע עם העובדות הבאות וטיפים.

Friday
של 06

למה גברים קעקוע הפין שלהם

כמה בחורים קעקוע הפין שלהם, כי זה נכנס לתוך הגוף הכולל שלהם שינוי הנושא. אחרים עושים את זה כי זה מרגיש קצת מרדנית והם רוצים להוסיף את האלמנט הזה לאמנות הגוף שלהם. בחירת לקעקע את הפין הוא מאוד אישי. יש אנשים עשויים לקעקע את האזור הזה כחלק עיצוב זוגות נושא, בעוד שאחרים ללכת לבד זה פשוט להשתגע עם רעיון מטופש. הסיבה ועיצוב הצעות הם אינסופיים, אבל העובדות נותרו אותו הדבר. המשך לקרוא.

02
של 06

מציאת אמן

מציאת אמן קעקוע כי יעשה קעקוע הפין יהיה האתגר הראשון שלך. בשל אופי רגיש של מיקום קעקוע זה, לא כל אמן יהיה מוכן לכבד את הבקשה שלך. אחרים עשויים להיות שמח לעשות את זה אבל יחייב בהתאם, כלומר הם עשויים לבקש פיצוי יותר ממה שהם היו עבור קעקוע זה ממוקם באזור אינטימי פחות. זכור, האמן שלך צריך להרגיש בנוח לבצע את העבודה ואת הנטל עלול לעלות יותר קעקוע ממוקם על bicep שלך.

03
של 06

כאב סובלנות

כן, קעקוע הפין יפגע. יש גברים שנהנים מחלק זה של התהליך וממש מחפשים אותו מסיבה זו בלבד, כצורה של פטיש. בעוד אחרים פשוט אוהבים להוסיף אלמנט של הפתעה לגבריות שלהם. כמו בכל קעקועים, כאב הוא יחסי. תרגול נשימה טכניקות הרפיה תוך התמקדות משהו אחר מאשר המחט היא הדרך הטובה ביותר להתמודד. אתה אף פעם לא צריך לבחור קעקוע הפין כמו הקעקוע הראשון שלך, אלא לבנות עד לאזור זה ברגע שאתה יודע את הרמה האישית של סובלנות כאב.

04
של 06

אני צריך להיות זקוף?

אין שאלות מטופשות, במיוחד כשמדובר קעקועים הפין. האמן שלך יחזיק את הפין שלך מתוח, וזה לא צריך להיות זקוף, החזיקה בחוזקה ומתוח כך האמן יש שליטה מלאה על מיקום המחט הנכון. אם אתה מתעורר, אל תדאג. פשוט להתנצל ולהמשיך ולנסות להירגע. אמן הקעקוע שלך צריך לצפות זה המופע בשל אופי רגיש של המיקום.

05
של 06

רעיונות עיצוב

עיצובים קעקוע צריך תמיד להיות מחושב היטב, במיוחד אם הניח על אזור איברי המין. רעיונות קעקוע הפין והמיניים המשעשעים כוללים כריש פטיש, עיפרון, פטריה, צרור כסף לפוצץ, להבות צבעוניות, פינוצ’יו או חץ. אפשרויות קעקוע חיות ברורות יותר עבור אזור זה כוללים אש נושמת ודרקונים מסוכנים, נחש חטא, או גזע של פיל גדול. כל סוג של עיצוב המחקה את המיקום הטבעי של האנטומיה שלך יהיה הולם. אם יש לך פירסינג בגוף איברי המין, נסה לעצב רעיון סביב השינויים האחרים שלך עבור סגנון נוסף. אחד הרעיונות הפופולריים ביותר הוא קעקוע שם המאהב. האם להוכיח את המחויבות שלך או לעשות זכות של עוול בעבר, לחשוב פעמיים לפני שאתה שם דיו.

06
של 06

גילוי מלא

לבסוף, אחרי שסיימתם את העובדות, קיבלתם את ההחלטה וקיבלתם את העבודה, מה אתם עושים? הצג את זה? קעקועים הפין הם בכלל לא נפוץ, אז אתה יכול לצפות לכל מי שרואה את זה יש שאלות מגוונות ותגובות. שותפים מסוימים עשויים להיות מופעלים מינית, בעוד אחרים, לא כל כך הרבה. אם אתה נכנס למערכת יחסים אינטימית ודברים התחילו ללכת דרומה, ייתכן שתרצה לחשוף את אמנות הגוף שלך, או להיות מוכן לכל דבר. אתה יכול pleasantly למצוא כי קעקוע הפין משפר את חיי המין שלך כפי שהיא משחררת את הצדדים הפרועים של שניכם, ואת השותף שלך.

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על קעקועים הפין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.