סמליות של קעקועים כלב פו | insightyv.com

סמליות של קעקועים כלב פו

סמליות של קעקועים כלב פו

כלבים פו – היצורים המיתיים, המיתיים, הנראים בצורות רבות של אמנות, החל מארכיטקטורה ועד לקעקועים – מסמלים שגשוג והצלחה, כמו גם אפוטרופסות. ידוע גם אריות מגן, הם מתוארים בדרך כלל בזוגות לייצג הן יין ויאנג. אם אתה רוצה עיצוב קעקוע עז, משמעותי, כי הוא עשיר הן בהיסטוריה אסיאתי סמליות, כלב foo עשוי להיות בשבילך.

האם זה אריה או כלב??

אם לשפוט לפי המראה שלה, אתה יכול לסיים את הכלב foo, עם העיניים שלה זוהר, כתמים, והבעה נהמה, הוא כלב, חתול, קצת משני, או לא.

למען האמת, כלבים אינם כלבים; המונח נובע מפרשנויות מערביות שגויות. בבודהיזם הסיני, שממנו מקורם, יצורים אלה הם אריות, לא כלבים.

השגיאה המערבית נוצרה, כנראה, משילוב של שגייה מוטעית ובלבול. המילים FO ו פו כלומר “בודהה” בסינית, וכלבים מסוג foo דומים לשני גזעי כלבים סינים הקשורים לאריות: “שי-ציו” (“כלב האריה”) וצ’או צ’או (“כלב האריה הנפוח”). לכן, אנו מקבלים foo + כלב. בפועל, המונח הנכון מבחינה תרבותית עבור כלב פו הוא “אריה שומר”. 

הכלב סמל

הסינים האמינו כי אריות האפוטרופוסים המיתיים האלה יש כוחות הגנה מיוחדים. על פי האגדה, המשימה היחידה שלהם היתה לשמור על המקדשים הבודהיסטים. פסלים של אריות אפוטרופוס עדיין עומדים על המשמר על פני אינספור מבנים ברחבי אסיה, מבתי מגורים מפוארים ומבני ממשלה ועד קברים, מקדשים וארמונות קיסריים.

אתה יכול גם לראות אותם לקשט מבנים מסחריים, כגון חנויות, בתי מלון, ועסקים אחרים, הן באסיה קהילות אסיה ברחבי העולם. הם מעטר יצירות אמנותיות כמו כלי חרס, אלמנטים אדריכליים וציורים. הסמלים מתוארכים כל הדרך חזרה בערך בשנת 208 לפנה”ס. 

באופן כללי, בודהיסטים רואים את האריה להיות קדוש; האריות מייצגים שלום, והם מאמינים שהם מעניקים רוגע לכל מי שנושא את חותמו.

הם גם מייצגים אושר ואנרגיה. 

כאשר הם מוצגים כמו פסלים, הם כמעט תמיד מופיעים בזוגות. האחד הוא אריה זכרי שנשען על כדור, המסמל את התחום על פני העולם, והשני הוא נקבה המחזיקה בגורה, המייצגת טיפוח של אמא. יחד, הם מחקר לעומת והשלמה, כוח מנוהל על ידי עדינות וחוכמה.

סמלים אחרים של מזל והגנה

אם אתה רוצה קעקוע עם סוג זה של סמליות אבל לא מוצאים את הכלב פו מושך, אתה יכול לבחור מתוך עיצובים רבים אחרים המספקים הגנה, הצלחה, ואת האיזון. אם אתה רוצה להישאר עם נושא בהשראת אסיה, לשקול קעקוע דגים קואי. במסורת הסינית, הקואי מסמל כוח, תכונה שהוא מציג במסעותיו במעלה הנהר הצהוב בחיפושו להפוך לדרקון אדיר.

אפשרויות אחרות כוללות צלבים, סמלים פגאניים, קעקועים חלומות, ואת המספרים 7 ו -13, כל אשר נאמר כדי להעניק הגנה ולהעביר כוח. עבור עיצוב בהיר יותר, יפה יותר, אתה יכול לבחור שן הארי, אשר מייצג תקווה ורצון.

המיקום הטוב ביותר עבור כלב קעקוע Foo

אם אתה מוכן דיו זה סמל עתיק, אצילי, אתה צריך לשמור על כמה דברים בחשבון כאשר מחליטים איפה לשים את זה הראשי ביניהם, גודל.

קעקועים כלב Foo נוטים להיות גדולים למדי. זכור כי כלבים foo לנסוע בזוגות, על פי המסורת, אז זה לבד עושה עבור עיצוב גדול יותר. כלבים Foo גם נוטים להיות מאוד משוכלל, צבעוני, מפורט, כך שלך צריך להיות גדול מספיק כדי שתוכל להעריך את הפרטים (ולכן אמן הקעקועים שלך יש סיכוי טוב טיוח זה טוב). בהתחשב בגודל ובפרטים, אתה הולך להשקיע קצת במונחים של זמן, כאב, והוצאות, אז לשים את העיצוב שבו אתה ואחרים יכולים להעריך את זה.

הזרועות, הרגליים והירכיים החיצוניות הן בחירה טובה. יש אנשים שמפרידים בין הכלבים בין הצדדים – למשל, קעקוע אחד בכל צד של החזה או על כל זרוע.

בהתאם להעדפות שלך, אתה יכול להוסיף כל מיני פרטים רקע לכלבים foo שלך, כגון במבוק (אשר מסמל מזל טוב). כמה מחקר הדמיון שלך יכול להניב כמה תוצאות יפות.

בחירת אמן קעקוע הוא תמיד חשוב, אבל במיוחד עם כזה בולט, חתיכת מפורט. קעקוע בתמונה כאן נוצר על ידי האמן קעקוע ג’יימס Vaughn, מתחרה על העונה של אחד של טלוויזיה SPIKE יחידת דיו. בחר את האמן שלך בזהירות, ואתה תיהנה חתיכה יפה של אמנות הגוף זה עשיר סמליות ומסורת.

No Replies to "סמליות של קעקועים כלב פו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    73 + = 77