כמה עולה עלות הפטמה של הפטמה?

כמה עולה עלות הפטמה של הפטמה?

תמחור פירסינג פטמות משתנה בהתאם לעלות של פירסר ואת תכשיטי הגוף לרכוש ליזום פירסינג. בגלל השונות, זוהי סקירה קצרה של מה אתה יכול לצפות הפטמה פירסינג שלך לעלות מספק רק ballpark על דמי כללי הקשורים ההליך.

עלות הגוף פירסינג

גוף מקצועי piercers צריך לשמור על ציוד סטרילי ולהגן על הבטיחות שלך.

זה התפקיד שלהם יש את הכלים הנכונים לבצע פירסינג הגוף מכונת החיטוי כדי לעקר אותם. מה אולי נראה כמו זין מהיר עדיין לוקח גם את הזמן של פירסייר הגוף ואת הידע. כמו כל שירות מקצועי או אמן קעקוע, הם גובים תשלום מבוסס על מיקום חודר. בנוסף לדמי השירות, תיתקל בעלות נוספת, וזה תכשיטי הגוף שלך.

למה אתה צריך לקנות תכשיטים גוף חדש

כדי להבטיח את הבטיחות שלך ולמנוע הידבקות, רוב piercers הגוף רק להשתמש בתכשיטים הגוף שלך פירסינג כי אתה רוכש ישירות מן הסטודיו שלהם, כך שהם יכולים להבטיח את זה סניטריים. בתחילה, אתה תהיה לובש או מד 16-14 מד או משקולת עגולה. מאוחר יותר לאחר פירסינג שלך הוא נרפא, פירסים רבים שמחים לצאת או לסייע בהחלפת התכשיטים שלך אם המשימה קשה מדי או אם זה עושה לך לא נוח. כל שעליך לעשות הוא לשאול.

עלות ממוצעת של פירסינג פירסינג

בממוצע, הליך נוקב טיפוסי עשוי לעלות בכל מקום בין $ 30 - $ 50, עם תכשיטי גוף פועל $ 10 - $ 50, אז מצפים לבלות בכל מקום בין $ 40 - $ 100 עבור פירמה אחת פירסינג מבוסס הן על האולפן והן על תכשיטי הגוף.

פיטסינג פירסינג

רוב האולפנים גם למכור מגוון רחב של פירסינג קעקוע aftercare מוצרים שפותחו כדי למנוע הידבקות תוך קידום תהליך הריפוי של פירסינג הגוף החדש שלך. זה תלוי בך אם תבחר לרכוש פירסינג פירסינג המוצר לאחר הטיפול, אם אתה יכול לעשות את זה גם כדי להוסיף את העלות שלך.

בבית נוקב פירסינג הוראות טיפול עוקב לפי איגוד מקצועי Piercers הם כדלקמן:

 • לשטוף ידיים ביסודיות לפני ניקוי פירסינג שלך.
 • משרים מלוחים במשך חמש עד עשר דקות פעם אחת או יותר ביום. הפוך כוס תמיסת מלח מלוחים על פני השטח כדי ליצור ואקום. עבור פירסינג מסוימים, זה יכול להיות קל יותר לשימוש באמצעות גזה נקי או מגבות נייר רווי פתרון מלוחים. שטיפה קצרה לאחר מכן תסיר כל שאריות.
 • סבון לא יותר מפעם או פעמיים ביום. בעוד המקלחת, קצף עד טיפת גודל פנינה של סבון לנקות את התכשיטים ואת פירסינג. השאירו את הניקוי על פירסינג לא יותר משלושים שניות.
 • שוטפים היטב כדי להסיר את כל עקבות של סבון מן פירסינג. אין צורך לסובב את התכשיטים דרך פירסינג.
 • יבש על ידי לטפוח בעדינות עם מוצרי נייר נקיים, חד פעמי. מגבות בד יכול לנמל חיידקים ו snag על תכשיטים, גרימת נזק.

היתרונות של פירסינג הפטמה

אחת הסיבות הפופולריות ביותר שאנשים מקבלים הפטמות שלהם פירסינג היא כי זה סקסי ומגביר עוררות על גירוי. אתה יכול ללבוש את הפטמה פירסינג לכל החיים ולשנות את התכשיטים שלך עבור מבט אחר. בהתחשב ההשקעה הממוצע הוא פחות מ 100 $ וזה שינוי זה יכול להיות משוחק במשך שנים רבות הן עבור סגנון הנאה אישית, העלות הכוללת של פירסינג פירסינג הוא למעשה די affordable.

No Replies to "כמה עולה עלות הפטמה של הפטמה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 3