מה כואב יותר: outlining או הצללה של קעקוע? | insightyv.com

מה כואב יותר: outlining או הצללה של קעקוע?

למעט במקרה של תסריט פשוט או קעקועים סמל, מקבל בדיו בדרך כלל כרוך בשני שלבים: outline ו הצללה. כל כרוך ברמה אחרת של כאב. בין אם אתה שוקל את הקעקוע הראשון שלך או מוסיף עיצוב קיים, אתה כנראה תוהה מה כואב outlining קעקוע ביותר או הצללה – וכמה כאב אתה יכול (ויהיה) לסבול. התשובות אולי יש השפעה על סוג של עיצוב לך להתיישב.

מילה על קעקוע אמנים כאבים

אם אמן הקעקוע שלך הולך עמוק מדי, סביר להניח שאתה מרגיש יותר כאב. זה לא סימן של אמן טוב, ואתה צריך לשקול למצוא אחד חדש כדי לסיים את העבודה אם הכאב הוא בלתי נסבל. בידי אמן מנוסה, קעקוע מומחה, אתה תרגיש אי נוחות, אבל לא כאב מייסר.

כמה אמנים קעקוע יש את המוניטין של בעל “מגע קל.” כל עוד הדיו ממוקם עמוק מספיק בעור כך שהוא נשאר, זה תכונה טובה אמן קעקוע.

התוויית כאב נגד הצללה

תפיסות כאב, סובלנות וחוויות משתנות במידה רבה, כמובן, אבל הנה סקירה כללית של outlining ו הצללה, ואת הכאב כל גורם בדרך כלל.

Friday
של 04

קעקוע Outlining

לְקַעֲקֵעַ Outlining

איימי לברה / איים / גטי

קעקוע outlining הוא הצעד הראשון מאוד של תהליך קעקוע. זה כאשר האמן שלך באמת שואבת את העיצוב קעקוע על העור.

אם זה הקעקוע הראשון שלך, אתה תהיה עבור קצת הלם. כמה אנשים מתארים כאב קעקוע כמו סכין גילוח חד חיתוך העור. אחרים אומרים שהם מרגישים את התחושה המוזרה של המחט העוברת בשכבות העור. 

אם תבחר עיצוב קעקוע גדול, כמובן שאתה הולך להתמודד עם מתאר גדול יותר. קעקועים קטנים הם בחירה טובה אם אתה לא בטוח כמה כאב אתה יכול לסבול.

אם יש לך להגדיר את הלב על עיצוב בקנה מידה גדול קעקוע, ייתכן שתרצה לשקול פיצול הפגישה קעקוע שלך למספר קטן יותר במקום. אם תבחר לקבל את כל outlining נעשה בו זמנית, ולהוסיף את הצללה או צבע מאוחר יותר, הגוף שלך יהיה זמן לרפא – ואתה יכול לקחת הפסקה נחוצה ביותר מן ההלם של המחטים.

02
של 04

קעקוע הצללה

קעקוע creates a tattoo featuring an image of Albert Einstein.

התמונות של Oli Scarff / Getty

שלא כמו מתאר, הצללה לא תמיד הכרחי. צבע והצללה פשוט מספקים מימד יותר מאשר עבודה קו יכול. משמעות הדבר היא, כמובן, שאם אתה רוצה קעקוע עם משהו יותר מאשר סקריפט או שורה אחת, תצטרך לעבור את החלק השני של תהליך קעקוע.

בניגוד למה שאתה יכול לצפות, אנשים רבים מדווחים כי קעקוע הצללה כואב הרבה פחות מאשר את הקעקוע המקורי outlining. אם כבר עשית את זה דרך העבודה קו קעקוע, לטפוח לעצמך על הגב: כבר כבשת את החלק הכי כואב כבר. אתה יכול לעשות את זה!

עם זאת, אתה צריך להבין מה קורה במהלך תהליך הצללה. זה לא פשוט, בודד עובר של המתאר. במקום זאת, אמן הקעקועים שלך יהיה האריזה דיו לתוך העור שלך שוב ושוב, לעתים קרובות במשך שעות בכל פעם, על אותו אזור של העור. זה בדיוק למה אנשים בטעות לצפות הצללה להיות יותר לא נוח מאשר outlining הראשונית של קעקוע.אבל זכור: Outlining הוא מפורט מאוד, אמן הקעקועים שלך משתמש מחטים בגודל שונה עבור התהליך. רמת הכאב היא פונקציה של יותר מאשר רק חזרה.

03
של 04

ציפייה וניהול כאב

מְקוּעַקָע back

ג ‘יימס מורגן / Getty תמונות

בסך הכל, שני החלקים של תהליך הקעקוע יש תוצאות חיוביות שלהם ושליליות. אם זה הקעקוע הראשון שלך, שקול לדבוק עיצוב בגודל בינוני, לניהול. הכאב אינו קבוע, אבל העיצוב הוא.

כמו כן כדאי להימנע כמה קעקועים במקומות הכואבים ביותר, אשר כוללים את הצלעות, הידיים, הרגליים, הברכיים, בכל מקום שבו העור הוא רזה העצמות קרובים לפני השטח.

ברגע שיש לך את הקעקוע הראשון, תהיה לך הבנה טובה יותר של איך הגוף שלך מגיב לתהליך. משם, לא להיות מופתע אם אתה מתרגש הוספת אמנות גוף יותר; אנשים רבים עושים. כמו כן, אתה יכול לעצור שם אם החלטתם קעקועים קבועים (וכאב מעורב) פשוט לא בשבילך.

04
של 04

שקול חלופות ללא בושה

אין סיבה לשים את עצמך דרך תהליך קעקוע רק כדי להוכיח נקודה או להרגיש קשה. אם אתה לא בטוח שאתה יכול להתמודד עם הכאב של ההליך, לבחור במקום קעקועים זמניים, קעקועים חינה, או פירסינג הגוף הבסיסי. אלה לא יכינו אותך על אי הנוחות של מקבל קעקוע קבוע, אבל הם יכולים לעזור לך לתת תחושה אם אחד יהיה שווה את זה בשבילך. אם אתה נהנה ללבוש קעקוע זמני מספיק כדי לשקול כמה כאב זמני, לכו על זה! ואם לא? אתה תמצא פחות מנסה דרכים להציג אמנות גוף יפה.

No Replies to "מה כואב יותר: outlining או הצללה של קעקוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 − = 31