מהי המשמעות מאחורי קעקוע Om פופולרי? – insightyv.com

מהי המשמעות מאחורי קעקוע Om פופולרי?

אתה עלול להיות מופתע ללמוד כי סמל “אום” או “אום” למעשה יש משמעות עמוקה מאוד, רוחני, כי הוא מאוד ספציפי ועם זאת, באותו זמן, כל כך מעורפל זה כמעט בלתי נתפס. יש לציין גם כי “אוהם” היא מילה שונה לחלוטין (המתייחסת לזרמים חשמליים) ואין לבלבל אותה עם אום או אום.

אום ו אום הם אותו דבר; זה פשוט נכתב בשתי דרכים שונות.

תחשוב על “אום” כמו איות פונטי “Aum” כמו איות בפועל. הצליל של “Aum” – איטי, מרגיע זמרת הרבה לשייך עם המילה, הוא הצליל שנעשה כאשר כל הבריאה באה לידי קיום. המהות של היקום וכל הבריאה, עטוף במצרף אחד שלא יתואר ובלתי מתואר (מחוסר מונח טוב יותר), ידוע כברהמן. “אום” מייצג את ארבעת המצבים האלוהיים של ברהמן – מטה (חסד אוהב), קארונה (חמלה), mudita (שמחה סימפטית), ו upekkha (איזון). ברהמן הוא למעשה מערכת אמונה בסיסית הן בהינדואיזם והן בבודהיזם, ששניהם משתמשים באום באופן קבוע בחיי היומיום שלהם. (אל תהסס לחקור עוד על זה עם הקישורים להלן – זה די מרתק.)

אז, רק את הצליל של “Aum” הוא כל כך מעבר להבנה האנושית כי זה boggles את המוח, ולאחר מכן יש את הסמל גם כן. בדיוק כמו ברהמה הוא שיאו של הכל, כך גם סמל אום.

זה כתוב בסנסקריט, וכל חלק של הסמל יש מטרה משמעותית מאוד. שני התלתלים זה על גבי זה (זה נראה כמו מספר 3), עם סלסול כלפי מטה כי spirals מתוך הצורה “3”, כל אחד מייצג מצב של תודעה. הסלסול הגדול, התחתון, מייצג את המצב הרגיל של להיות ער, אשר אתה כנראה נמצאים עכשיו.

תלתל זה מעיד על שינה עמוקה, בעוד תלתל הנובע ממרכז השניים מייצג את מדינת החלום. אלה מצבי התודעה שכל אדם על כדור הארץ חווה. אבל הנקודה והעיקול הפתוח שמעל זה מה שמעלה את הסמל למשמעות הרבה יותר גבוהה וקדושה יותר. הנקודה מייצגת את התודעה המוחלטת; זה לא אותו דבר כמו רק להיות ער, אבל זה אומר להיות מודע לחלוטין את עצמך ואת כל מה שסובב אותך. העקומה הפתוחה המערסלת את הנקודה מייצגת את הראש הפתוח עד אינסוף, הנחוץ כדי להגיע לרמת התודעה המוחלטת. (ראה הערה להלן)

כפי שאתה יכול לראות, זה לא רק מזמור מרגיע או סמל יפה. אם אתם מתכננים מקום “אום” על הגוף שלך, אתה צריך להבין ולאמץ את כל מה שהוא מייצג.

הערה: אחרי המחקר האישי שלי על סמל זה, עולה בדעתי כי סמל הקעקוע לראות כאן עשוי למעשה להיות שגוי כמו זה חסר סליל המדינה חלום בצד ימין של הצורה “3”. אני לא יודע מספיק על הנושא כדי לדעת אם זה וריאציה מקובלת לאלה של הדתות השונות שמחזיקים את “אום” בהערכה רבה. אני הולך להמשיך לעשות קצת מחקר ואני מקווה שיהיה לי יותר מידע להוסיף בשבועות הקרובים. שם הם, עם זאת, ידוע וריאציות ידועות: אום Jain, אום טיבטי, אום Vedic, ואת סיקי Ek Onkar.

No Replies to "מהי המשמעות מאחורי קעקוע Om פופולרי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.