מדריך ידידותי Nostril פירסינגס

מדריך ידידותי Nostril פירסינגס

פירסינג האף ופירסינג הנחיריים בפרט הם פופולריים מאוד בימים אלה. כמו עם כל סוג של פירסינג, הקפד לחנך את עצמך על התהליך ואת הסיכונים, ובנוסף לבחור פירס מנוסה עם תקני בטיחות גבוהה.

מיקום של נוסטריל פירסינגס

פירסי נוסטריל חודרים לסחוסים הרכים המקיפים את החלק החיצוני של מעברי האף (האף). פירסינג יכול להיות ממוקם בכל מקום על הנחיריים, אפילו בגומה, אבל האנטומיה האף של כל אדם יעשה מיקומים שונים להיראות טוב יותר או גרוע יותר, ולכן חשוב כי אתה בטוח לחלוטין על המיקום לפני ביצוע זה רשמי.

פירס שלך צריך לשים נקודה קטנה על האף שלך כדי להראות לאן הם הולכים להכניס את המחט, וזה התפקיד שלך באמת להסתכל על זה ולהחליט אם מיקום זה טוב או לא.

Nostril פירסינג ריפוי, טיפול, תכשיטים

Nostril פירסינג הם פשוטים מאוד ללא כאב רב. זה זמן הריפוי שיכול להיות קשה בגלל כל החיידקים והחיידקים הנמצאים תמיד באף. אלרגיות הצטננות יכול להחריף את זה. פיצוץ האף יהיה קשה במהלך תהליך הריפוי, אבל זה לא בלתי אפשרי. 12

זה חיוני כי אתה בצע את ההוראות הבאות carecare ניתנה לך על ידי פירס שלך. היזהר מאוד כדי לשמור על זה חודר נקי נוסף, הן מבפנים ומבחוץ, כדי למנוע הידבקות. מי ללבוש איפור צריך להיות זהיר במיוחד של זה.

רוב האנשים שמקבלים פירסינג נוסטריל רוצים ללבוש תכשיט זעיר, לא טבעת, אבל טבעת חרוז שבוי (CBR) היא הרבה יותר יעילה לריפוי.

עצמות האף בסדר אם אתה אף פעם לא רוצה לשנות את התכשיטים (כי בסוף "נפוח" של עצם האף חייב להיות כפוי דרך הבשר כדי להסיר אותו). ברגים נוסטריל ודגים הם בסדר עבור פירסינג באף לאחר שהם כבר ריפא, אבל יכול לגרום לבעיות יותר ממה שהם שווים בתהליך הריפוי הראשוני.

הם רופפים, נוטים ליפול החוצה, ואת חוטי רזה יכול לתקוע את החלק הפנימי של האף.

אם אתה הולך ללבוש בורג נחיריים או דיגטיל פעם זה נרפא, אז אתה רק צריך 18 מד חודר. רוב אבני החן נוסטריל לבוא 18 מד, לפעמים אפילו קטן כמו 20 מד. ראה מה יש לך piercer ולקבל את גודל נוקב בהתאם.

No Replies to "מדריך ידידותי Nostril פירסינגס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 3