אני יכול ללכת בסאונה עם NCan אני הולך בסאונה עם קעקוע חדש? EW קעקוע?

אני יכול ללכת בסאונה עם NCan אני הולך בסאונה עם קעקוע חדש? EW קעקוע?

יש לך מזל אם יש לך גם קעקוע חדש סאונה לתת קצת אדים. סאונות הם דרך מרגיעה כדי לטהר את הגוף לטהר את הנקבוביות, אבל דבר אחד בלתי נמנע. אתה תזיע וזה כל העניין. אם אתה תוהה אם אתה יכול להתחמם בחום היבש של סאונה, לקרוא על.

מה זה סאונה?

מקורם בפינלנד לפני אלפיים שנה, המכונה לעתים קרובות בית מרחץ, סאונות לייצר חום יבש, כי ניתן להשתמש הן למטרות פנאי וטיפול.

פינית מאמינים סאונות סיוע באריכות ימים שלהם, שכן ישנם יתרונות בריאותיים רבים "אמבט זיעה".

רוב סאונות בנויים מעץ ארומטי להגיע לטמפרטורות של עד 250 מעלות צלזיוס. בעוד בבית המרחץ, אבנים ארומטיים הם מתיז לסירוגין עם מים כדי לייצר קיטור המסייע להגדיל את זרימת הדם ואת חילוף החומרים.

ברמה האישית, אנשים רבים חווים תחושה של רגיעה ושלום כאשר תכופים סאונה. פינית מאמין שכל מי שעוזב סאונה לצאת עם נפש ללא דאגות. אם יש לך הפרעה נפשית או סובלים מדיכאון, סאונה עשויה לסייע הסיוע שלך שביעות רצון.

אם אתה מרגיש תחת מזג האוויר או סובלים הצטננות, סאונה עשויה להקל על הסימפטומים הפיזיים שלך, כולל מחניק האף וכאבי הגוף כי לעתים קרובות יש תרופה הביתה קצת מלבד מרק עוף, תה, כרית חימום.

עבור העור שלך, סאונה יעזור לטהר את העור על ידי פתיחת הנקבוביות ומספקת דטוקסיפיקציה, וכתוצאה מכך בהיר יותר, זוהרים לעתים קרובות.

אני יכול ללכת סאונה עם קעקוע חדש?

בדיוק כפי שיש לקוות היה מומלץ לשמור על הקעקוע שלך הרחק לחות, כולל שחייה טבילה במים, אתה צריך להתרחק סאונות גם כן. הגוף שלך ואת הקעקוע החדש צריך זמן לרפא לפני שאתה לרכך את העור עם זיעה וגם לחות.

בסדר, מתי אני יכול ללכת בסאונה?

לאחר הקעקוע שלך הוא מלא לרפא, אתה יכול לזרוק קצת אדים על הסלעים להיכנס לסאונה. בעשותך כך, אתה רוצה לעקוב אחר כל ייעוץ סאונה, אשר סביר להניח לא יותר מעשר דקות בכל פעם בבית המרחץ, וכדי למנוע שימוש לחלוטין אם אתה בהריון או יש מצב לב.

אף פעם לא להיכנס סאונה תחת השפעת סמים או אלכוהול, או על בטן מלאה. אתה צריך גם להימנע מנטילת תרופות מרשם עד הפגישה סאונה שלך. בעוד בבית המרחץ, לאט להגדיל את פגישות הביקור שלך לאורך זמן. אם אתה מרגיש סחרחורת, סחרחורת או חולה, צא מיד מהסאונה.

לקבלת קעקוע חדש, היינו ממליצים לחכות שלושה שבועות מלאים לפני הכניסה לסאונה. אמן הקעקועים שלך צריך לספק את כל הוראות קעקוע aftercare בסוף השירות שלך. כאשר יש ספק, לתת אמן הקעקוע שלך מעקב שיחה או לבקר בחנות שלהם עבור המשוב על ההתקדמות שלך ריפוי אישי של קעקוע.

אתה תמיד טוב יותר לחכות ולא להסתכן דוהה או מתקלף של הקעקוע החדש שלך. עם הטיפול הנכון, הקעקוע שלך יישאר חתיכת יפה של אמנות הגוף שאתה יכול ללבוש בגאווה לכל החיים. סבלנות הוא מעלה.

No Replies to "אני יכול ללכת בסאונה עם NCan אני הולך בסאונה עם קעקוע חדש? EW קעקוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 − = 76