כיצד להפחית את הסיכון MRSA קעקועים פירסינג

כיצד להפחית את הסיכון MRSA קעקועים פירסינג

האם אתה תוהה מה הסיכונים של קבלת זיהום MRSA לאחר קבלת קעקוע? זה "superbug" חשש הוא סיבה לדאגה במצבים רבים, מן חדר כושר למשרד רפואי.

מהו MRSA?

MRSA הוא עמיד בפני מתיקילין סטפילוקוקוס אאורוס, סוג של זיהום staph כי לא ניתן לטפל עם האנטיביוטיקה הנפוצה ביותר המשמשים זיהומים כאלה. הוא מבוטא מור- sah ולא באיות את האותיות, למקרה שאתה שומע את זה בשיחה.

מכיוון שהוא אינו מגיב לאנטיביוטיקה הרגילה, זה יכול להיות קשה לטיפול.

  • סטאף סקין דלקות ו MRSA מ וינסנט Iannelli, M..
  • עובדות MRSA מה - CDC

MRSA סיכונים וקעקועים

אמילי בות ', Ph.D., מידע ראשי & קצין הדרכה של אינדיאנפוליס הצלב האדום מספק מידע זה על הסיכונים שאתה עלול לקבל בזיהום MRSA עם קעקוע שלך.

פוטנציאל, כל מי שמקבל קעקוע או פירסינג הוא סיכון לחלות בזיהום - וכן, זה כולל MRSA. MRSA הוא איום גדול בהשוואה לזיהומים אחרים משום שהוא מתפשט בקלות וקשה יותר (אך לא בלתי אפשרי) לטיפול. כמו כן, במקרים נדירים, MRSA הוא חמור יותר ואף יכול להיות קטלני.

כאשר מקבל קעקוע או פירסינג, חיידקים יכולים להיות מועברים מן האמן ללקוח, מן כלי ללקוח, או אפילו מן הלקוח לעצמם. מאחר וחיידקי ה- MRSA יכולים להימצא על גופו של מוביל (הידוע כמושבת) ללא ידיעתם ​​וללא השפעות שליליות על בריאותם, ניתן לאמן להפיץ את הזיהום ללקוח באמצעות מגע בעור או בכלי.

אבל אם הלקוח עצמו הוא קולונייזר, הם יכולים להיות נגועים החיידקים מגופם שלהם פעם העור נשבר עבור קעקוע או פירסינג.

זה יכול להישמע די מפחיד, אבל על ידי הבאים אמצעי זהירות אוניברסליים, האמן שלך יכול להפחית את הסיכון לחשיפה חיידקים זיהומיות פתוגנים בדם כִּמעַט לַחֲלוּטִין.

אמצעי זהירות אוניברסליים כדי להפחית את הסיכון של זיהומים הקשורים קעקוע

אמצעי זהירות אוניברסליים - אשר כמה אנשי קעקוע מתייחסים אליהם כאל "שרשרת סטרילית של אירועים" - היא סדרה של צעדים זהירים שהוגדרו על ידי המרכז לבקרת מחלות (CDC) כדי למנוע את התפשטות המחלה. קעקוע אמנים נדרש על פי החוק לעקוב אחר אמצעי זהירות אוניברסליים למען הבטיחות של עצמם ושל לקוחותיהם. כל אמן שנמצא אינו עוקב אחר שרשרת סטרילית זו של אירועים, עלול לבטל את רישיונם ו / או הסמכתם. כל האולפן לא נמצא בעקבות U.P. ניתן לסגור קווים מנחים.

פרטים על U.P. הנחיות ניתן למצוא באתר האינטרנט של CDC, אבל את היסודות כוללים דברים כמו שימוש כפפות וחסמים אחרים על כל דבר האמן בא במגע עם, חיטוי כל משטחים בכלל מניעת זיהום צולבות. כאשר בעקבות המכתב, הסיכוי שלך להיות חשוף לזיהום staph מכל מין הם מינימליים מאוד.

שימו לב שאנחנו לא יכולים להבטיח שיש לא סיכון, גם אם הכל נעשה כראוי. זה יכול להיות קצת מטריד, אבל החיים, באופן כללי, הוא מלא סיכונים. אתה עלול לקבל מכה על ידי ברק אם אתה יוצא בסופת גשם ואתה עלול לקבל ירו כאשר אתה מחוץ לקניות. אבל הסיכונים האלה הם מינימליים מספיק שאנחנו ממשיכים לחיות את חיינו, לקבל את העובדה כי תאונות פריק עדיין אפשרי.

הידיעה כי הסיכונים הללו קיימים רק כדי להפוך אותנו מודעים יותר וזהיר יותר; לא פרנואידית.

אחריות הלקוח והפחתת הסיכון ל- MRSA

האחריות הראשונה שלך כמו פטרון של כל קעקוע או פירסינג הממסד הוא גילוי מלא שֶׁל כל מחלה או מצבים רפואיים, וכל התרופות שאתה לוקח כרגע. אל תשאיר משהו בחוץ רק בגלל שאתה לא חושב שזה צריך להשפיע על מקבל מקועקע או פירסינג, ו אל להימנע מלהיות כנים עם האמן שלך כי אתה חושב שהם עלולים להכחיש אותך. זה לא שווה לאבד את החיים שלך עבור קעקוע או פירסינג!

בהנחה כי האמן שלך עוקב אחר אמצעי זהירות אוניברסליים ועושה הכל כדי לתת לך קעקוע נקי ובטוח, זה לא מסתיים את הסיכון לזיהום. האמן שלך יספק לך הוראות aftercare עבור הקעקוע החדש שלך או חודר, וברגע שאתה יוצא הדלת שלהם זה הופך להיות שֶׁלְךָ אַחֲרָיוּת.

פצע פתוח עדיין פגיע; עד הקעקוע שלך או פירסינג הוא ריפא לחלוטין, הסיכון שלך החשיפה נמשכת.

זה מאוד חשוב כי אתה בצע את ההוראות של האמנית aftercare, שמירה על הקעקוע שלך או פירסינג נקי בכל עת. כמו כן, חשוב לך לשמור על זה קרוב מאוד על זה במהלך תהליך הריפוי, כך שתבחין משהו חשוד מיד. אם אתה מזהה סימנים כלשהם כל סוג של זיהום, ללכת לרופא מיד. למרבה הצער, אנחנו מעבר לימים שבהם אתה יכול לנסות לטפל בזיהום בבית. בגלל האיום MRSA, חשוב כי יש לך כל זיהום נבדק על ידי רופא לפני זה הופך להיות מסכן חיים.

אחריות אמן עבור זיהומים קעקוע

בחודש נובמבר 2007, שני קעקועים ללא רישיון הועלו באשמה פלילית לאחר שלושה לקוחות שלהם היו נגועים MRSA. האם זה אומר שכל אמני הקעקוע עלולים להיות מאשימים אם לקוח חולה? לא בהכרח, אבל זה תלוי במצב. הקעקועים הנדונים היו ללא רשיון במצב מוסדר. זה אוטומטית מאשים את האמן על שלא בעקבות הליכי רישוי תקין הנדרש על ידי המדינה. כמו כן, מאז היו שלושה מקרים של MRSA בתקופה קצרה של זמן, זה היה פחות סביר כי זה היה אשמתו של לקוח אחד לא כראוי טיפול הקעקוע שלהם.

עם זאת, זה נבון להכיר בכך תעשיית האמנות הגוף הוא עדיין מושפל על ידי חלק משמעותי של האוכלוסייה הכללית. כל קשר בין מקרה MRSA לבין קעקוע או פירסינג הוא הזדמנות עבור אותם אנשים להאשים את הסחר בכללותו, אשר יכול להוביל אותם להעניש אדם לשמש דוגמה.

אז זה סיכון משותף ואחריות משותפת. אם כולם עושים מה שהם צריכים, לא הלקוח ולא האמן צריך לסבול כל ההשפעות השליליות.

No Replies to "כיצד להפחית את הסיכון MRSA קעקועים פירסינג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 7 =