המדריך האולטימטיבי כדי פירסינגס microdermal | insightyv.com

המדריך האולטימטיבי כדי פירסינגס microdermal

המדריך האולטימטיבי כדי פירסינגס microdermal

Microdermals הם הצורה החדשה והפופולרית ביותר של פירסינג עורי. שתלים דרמטיים היו שמורים רק לתיק הגוף הקיצוני ביותר – קוצים, קרניים ואובייקטים מתכתיים אחרים עשויים להיות משוחזרים כמעט בכל מקום על הגוף, כולל הראש. בעוד שתלים גדולים אלה עדיין זמינים, המיקרו-דרמלים החדשים יותר או עוגנים דרמלים הפכו במהרה למועדף על פני הלוח בקהילת האמנות של הגוף.

הם קטנים, דקורטיביים, קל להשתיל, ועדיין יש את היתרון של אפשרויות מיקום כמעט בלתי מוגבל.

Microdermals גם נקראים לפעמים “פירסינג נקודה אחת” כי הם פירסינג כי רק לחדור את העור פעם אחת. העוגן, חתיכת מתכת שטוחה שנדבקת כמו רגל, הוא מה שמחזיק את החודרת במקום. לפעמים העוגנים יש חורים קטנים בהם, אשר מאפשר הרקמה להקיף את העוגן כפי שהוא מרפא, נותן לו אחיזה מוצקה.

ישנן שתי דרכים בסיסיות כי עוגנים dermal ניתן להכניס – עם מחט חודר קבוע או עם אגרוף עורי. את האגרוף הדרמטי נראה את הדרך הטובה ביותר ופחות טראומטית כדי ליצור את החור עבור העוגן, אבל כמה מדינות לא מאפשרים שימוש באגרופים עורי. הם עדיין יכולים להיעשות בבטחה וביעילות עם המחט כל עוד זה נעשה על ידי פירסייר זהיר ומנוסה.

תכשיטי עוגן Dermal יכול להתבצע עם נירוסטה או טיטניום.

כי טיטניום הוא העדיף לעתים קרובות עבור שתלים כירורגיים בשל שיעור הדחייה הנמוך שלה, זה גם הבחירה האופטימלית עבור התכשיטים העוגן שלך. בדרך כלל יש רק גודל סטנדרטי אחד עם מגוון רחב של תכשיטים לבחירה. התכשיט הגלוי על העור הוא משורשר ורק ברגים למקומו, כך שהם ניתנים להחלפה בקלות לאחר עוגן הוא נרפא.

הפעולה המתפתלת הכרוכה בהסרה או החלפה של התכשיט עלולה להזיק לרקמות אם העוגן אינו נרפא, ולכן עליך להמתין.

הריפוי של פירסינג זה לוקח בדרך כלל 8-12 שבועות.

ידוע גם כ: עוגנים דרמלים, עוגנים מיקרו-דרמליים, פירסינג של נקודה אחת, שתלים דנטליים

דוגמאות: תסתכל על זה סיור צילום המציג את התהליך של צורך microdermals מוכנס עם מחט פירסינג.

 

No Replies to "המדריך האולטימטיבי כדי פירסינגס microdermal"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 6