המדריך האולטימטיבי כדי פירסינג Labret | insightyv.com

המדריך האולטימטיבי כדי פירסינג Labret

המדריך האולטימטיבי כדי פירסינג Labret

פירטי Labret ממוקמים ישירות מתחת למרכז השפה התחתונה. הם מעוטרים עם תכשיטים משובצים (לא טבעת); אחרת, זה פשוט ייקרא שפתו חודרת. כי זה חודר את השפה אופקית מלפנים לאחור, זה גם פירסינג בפנים ובעל פה, כלומר אתה צריך לטפל בזה בשתי דרכים שונות.

Lowbrets ו Labrets

Lowbrets הם בדיוק כמו פירסינג labret, אבל הם לנוח למטה על הסנטר, להיות פירסינג רק מעל רקמת החיבור כי מצרף את השפה התחתונה שלך לתחתית קו החניכיים שלך.

א נמוך יכול להיות מרוכז כמו labret או יכול להיות פירסינג פעמיים או שלוש פעמים לאורך זה מסטיק התחתונה. זה יכול להיות פירסינג אופקית כך התכשיטים בולט ישירות מתוך המקור, או שזה יכול להיות זווית כלפי מטה, כך ספייק ארוך ניתן ללבוש.

שיקולים מיוחדים

בין אם אתה מקבל labret או lowbret, אתה מפעיל סיכון של פגיעה בשיניים, החניכיים או שניהם. הדיסק השטוח על החלק האחורי של התכשיטים עבדת labret יכול לשפשף את פני השטח של החניכיים שלך, בהתאם למיקום, אפילו לגרד את השיניים.

עבור אלה שיש להם קיבעון אוראלי (כלומר אתה לא יכול לעמוד בפני הדחף לשחק עם פריט זר בפה שלך) זה לא אופציה טובה פירסינג. זה משחק מתמיד מניפולציה של התכשיטים נראה כי לגרום נזק ביותר ולא הקיום הפשוט של פירסינג. אם אתה יכול לעזוב את זה לבד, זה כנראה לא יגרום לך הרבה בעיות.

זה רק חשוב לשמור על עין מתמדת על זה ולהסיר את פירסינג מיד אם אתה מתחיל לראות סימנים של נזק.

שחיקת אמייל השן יכולה להוביל לרגישות ולריקבון. המיתון מסטיק גורם שורשי השיניים להיות חשופים, וזה מאוד כואב. מתן אפשרות פירסינג להמשיך לפגוע בשיניים ו / או בחניכיים יכול להוביל לבעיה רצינית בלתי הפיך.

Starter התכשיטים צריך להיות 16 או 14 labret labret.

יש בדרך כלל שני גודל דיסק שונה, כך שאם גודל אחד גורם לבעיות אתה יכול לנסות הולך קטן או גדול יותר ולראות אם זה פותר את הבעיה.

No Replies to "המדריך האולטימטיבי כדי פירסינג Labret"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 7 =