למתחילים של מדריך מקבל Inked – insightyv.com

למתחילים של מדריך מקבל Inked

אז, החלטתם לקבל קעקוע חדש. זה מצוין! אולי זה הראשון שלך, או החמישי שלך, אבל בדרך כלל כאשר אנחנו הולכים לקבל דיו, יש לנו באופן טבעי יש שאלות. במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך, אני בטוח שיש לך הרבה חרדה על כל העניין, כמו שעשיתי.

כן, יש לי קעקועים! אני מקבל את השאלה הרבה, אז אם אתה רוצה לראות את הדיו יש לי כרגע, אתה יכול להעיף מבט קעקועים שלי.

אז, למותר לציין, הייתי פעם Newbie, מרגיש את הרטט ואת העוקץ של המחט על העור שלי בפעם הראשונה.

אני מנסה לא לשכוח את הניסיון הראשון שלי, וכמה עצבני הייתי כשהתחלתי לחשוב על מקבל קעקוע. היו לי כל כך הרבה שאלות, ואיש לא יכול היה לענות עליהן לשביעות רצוני. התשובות שקיבלתי רק הובילו אותי לשאלות נוספות. נאמר לי לוודא שהאמן שלי השתמש בחיטוי … מה זה לעזאזל? ואני קראתי איפשהו כי מכונת קליפדור צריך להיות מכוסה פלסטיק … את whoosywhatsit? התחלתי להבין שיש לי כל כך הרבה ללמוד לפני שאני הולך לתת למישהו לגעת העור שלי עם מתקן רועש קטן.

ככל למדתי יותר, אהבתי יותר. הייתי שקוע בכל אמנות הגוף היה צריך להציע, והחליט שזה משהו שאני רוצה להיות על המעגל הפנימי של, לא רק עובר אורח. לא הייתי מרוצה עם הרעיון של מקבל רק קעקוע יותר – רציתי ללמוד עוד על התהליך בפועל וכיצד לעשות אותם בעצמי.

כשנכנסתי לחניכותי, גיליתי מידע שלא ראיתי מעולם.

החלטתי לעשות את זה המשימה האישית שלי לשתף מידע זה עם כל מי שאני בא במגע עם זה יש אפילו מחשבה חולפת לקבל קעקוע. אני רוצה לשמר את תוחלת החיים ואת הכבוד של artform להיות באמת נערץ, לא פחד.

אבל כדי לעשות זאת, אנשים צריכים להיות משכילים על איך לשמור על עצמם בטוח, וכיצד לזהות את ההבדל בין טוב קעקוע אחד רע. המדריך שלי למתחילים הוא חלק שליחות של הפצת מידע זה. אל תשמור מידע זה לעצמך. Pssst … תעביר את זה הלאה!

עמוד הבא > תשובות לשאלות נפוצות> עמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6

No Replies to "למתחילים של מדריך מקבל Inked"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.