מה שאתה צריך לדעת על אלה 6 פירסינג פופולרי

מה שאתה צריך לדעת על אלה 6 פירסינג פופולרי

ישנם מיקומים שונים וסוגים שונים של פירסינג בגוף; שחלקם עוקבים אחורה כִּתבֵי הַקוֹדֶשׁ ותרבויות שונות. מה אולי נראה כמו פצע פשוט לנקב יכול להיות בעל משמעות רגשית מאוד אישי לנושא. שינוי הגוף הוא רק דרך אחת אתה יכול להביע את האישיות שלך ולעשות הצהרה אז כדי להיות בטוח שאתה בוחר פירסינג שמתאים.

הנוהג הקדום של פירסינג יכול לסמן טקסים רוחניים של מעבר ושחרור.

יש אנשים שסומכים על פירסינג ארוטי או אינטימי כדי לספק שיפור מיני במהלך משחק מקדים ומשגל ויכולים ליהנות מחוש פשוט של פירסינג.

אנשים אחרים עשויים ללבוש פירסינג לבחור כמה לקשט ולשפר את המראה שלהם. פירסינג הגוף יכול להיות משוחק על ידי גברים ונשים, כך לשכוח את הסטריאוטיפים ואת שאר הגוף שלך הוא בטוח; אז תעשה כרצונך. רק לזכור את הסיכונים ואת פירסי בתבונה. להיות שקדן במציאת פירסייר הגוף המקצועי בפועל טיפול נאותה כדי להבטיח את הריפוי והנוחות של פירסינג שלך.

סוגים פופולריים של גוף פירסינגס

כמה פירסינג מציעים הנאה, בעוד שאחרים הם פשוט ביטוי של זהות עצמית. הנה סקירה קצרה של כמה מן הצורות הנפוצות ביותר של פירסינג בגוף ומוצא ידוע שלהם.

 • הפטמה: פירסינג הפטמה היה פעם משוחק על ידי גברים אינדיאנים לפני חווה פופולריות קצרה בקרב נשים באזור ויקטוריאני. כיום, גברים ונשים כאחד יכול ללבוש את זה חודר נוקב אשר אמר שהוא מרגיש מהנה עם גירוי.
 • לשון: למרות הלשון פירסינג תאריכי חזרה שבטים, מאסטר פיירסר Elayne אנג'ל מזוכה עם המבוא ואת הפופולריות של סגנון זה חודר בתוך ארצות הברית. הלשון פירסינג יכול לשפר את המין האוראלי וגם להיות משוחק כמו הצהרה אופנה בלבד.
 • גבה: אין היסטוריה יותר מאשר אופנה בשנות ה -70, מיקום חודר גבות יוניסקס הוא אידיאלי עבור adoring עם כל סוגי תכשיטים הגוף וסגנונות אופנה; אז לעשות את זה.
 • גניטלים: פירסינג איברי המין יכול להיות משוחק למטרות רבות, כולל שיפור מינית, קישוט הגוף או ביטוי עצמי וטקסים של המעבר. הצורה הנפוצה ביותר של פירסינג גניטלי לגברים הוא הנסיך אלברט פירסינג אשר נוסע דרך הצד הגבי של העטרה. עבור נשים, ברדס הדגדגן חודר הוא המיקום הפופולרי ביותר, כמו הדגדגן עצמו הוא בדרך כלל לא נקודה אנטומית רצוי לפרוץ. אופקי או אנכי מכסה פירסינג יכול לספק הנאה כאשר מגורה ולאפשר את המצגת של תכשיטי אבני חן יפה.
 • האוזן: פירסינג האוזן כוללים את כל תחומי האוזן כולל האונה וסחוס. אחד פירסינג האוזן הנפוצה ביותר ידוע בתור פירסינג טראגי אשר הוא פירסינג על העור אשר מכסה את פתיחת תעלת האוזן. כל עוד יש לך את התכשיטים חילוף, אתה יכול לנקב חורים רבים מן החלק העליון של החלק התחתון של האוזן שלך אם אתה רוצה. רבים פירסינג האוזן שונים ניתן לזווג עם סוגים שונים של תכשיטים כדי ליצור מראה ייחודי.
 • נוסטריל: נוסטרל או פירסינג באף ניתן לעקוב אחורה כִּתבֵי הַקוֹדֶשׁ, ילידים שבטי אמריקה ולבסוף להודו שבו הכלות ללבוש פירסינג יפה לסמל את החתונה שלהם. הנחיריים הוא גם משוחק על ידי שבטי ילידים בדרום וגם בצפון אמריקה ונשאר בחירה פופולרית מאוד עבור פירסינג פנים. בנוסף לנחיריים הנחיריים, מחצה היא אופציה נוספת לאף נוקב. מחורר פירסינג ממוקם בבסיס האף שלך על המחיצה הצרה של העור. לעתים קרובות מעוטרת עם טבעת, מחורר פירסינג עושה הצהרה נועזת.

  לאן ללכת

  אם אתה מוכן פירסינג תצטרך למצוא פירסיטין מכובד אתה יכול לסמוך. התקשר מסביב או לחפש הקמת מכובד על ידי הפניה או מילה של הפה. חנויות קעקועים רבים יש פירסינג הגוף על המיקום. אם יש לך אמן קעקוע מהימן לשאול מי הם יכולים להמליץ. סביר להניח למצוא פירס אשר מניות סטנדרטים זהה של מקצועיות ומיומנות כמו הקעקוע שלך ואתה יכול, בתורו, לעזור להם לבנות את העסק שלהם על ידי הפצת מילה טובה.

  מאז אין חינוך פורמלי או דרישות תקן פירסינג, תצטרך לבטוח האינסטינקטים שלך ולמצוא מומחה מקצועי, ידע, סניטריים, אשר מעמיד אותך בנוח על בסיס ההבנה שלהם של הליך הממסד פירסינג.

  מה לא לעשות

  לא משנה כמה קל מלאכה נראה, לא מנסה פירסינג עצמך בבית.

  עיקור של הציוד, המיקום הנכון, וטכניקות פירסינג חיוניים לחוויה חיובית נוקב כדי למנוע את האפשרות של מחלה, זיהום או הצטלקות מחטים מלוכלכות או טיפול לא נכון.

  לרפא ולשחזר

  אפשר הגוף החדש שלך חודר כראוי. אל תשחק ותקע את גופך, ובשום אופן לא תניח לאף אחד אחר. נקו את פירסינג ופעל ההוראות של פירסר שלך עבור טיפול עוקב בחריצות.

  יותר מכל, לקשט לקשט את שיפור הגוף החדש שלך. מצא סגנונות תכשיטים כי מחמאה האישיות שלך ואת המראה. מתכות שונות, אבני חן, חרוזים צבעוניים באמת יכול לשנות את המראה שלך.

  פירסינג הגוף יכול לשפר את התכונות הטובות ביותר שלך ולהבדיל את הסגנון האישי שלך אופנתי, אז לא להיות ביישן; לחגוג את האינדיבידואליות שלך עם תכשיטים הגוף להביע את עצמך עם מתכת.

  No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על אלה 6 פירסינג פופולרי"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   7 + 3 =