6 סיבות להימנע פירסינג אקדחים | insightyv.com

6 סיבות להימנע פירסינג אקדחים

6 סיבות להימנע פירסינג אקדחים

אם הלכת דרך קניון, ראית את השלטים: אוזן פירסינג חינם עם רכישת עגילים. קמעונאות מיקומים המציעים כי תמריץ להשתמש פירסינג אקדחים כדי לקבל את העבודה, ואף על פי האקדחים היו בסביבה במשך זמן רב מאוד, יש סיבות טובות להימנע מהם.

אקדח נוקב נראה כמו אקדח, אבל עם מתקן חודר בקצה הקנה שלו. בחלק הקדמי של המנגנון יש עגיל מרובע והגב מחזיק בחוזקה, בדרך כלל קליפ פרפר.

הפירס מציב את תנוך האוזן לתוך חריץ בין שני האזורים ומושך את ההדק, דוחף את פיר העגיל דרך האוזן אל תוך האחיזה שלו.

אזורים נוקבים של אקדחים ישנים (עם 100 אחוז חלקים לשימוש חוזר) היו חיטוי בתקווה לאחר כל שימוש, אבל רכיבים מפלסטיק לא איפשר להכניס את הרובים לתוך החיטוי. זהו התהליך הנדרש עבור עיקור, המציע את הרמה הגבוהה ביותר של טיהור. אקדחים עכשוויים יש חד פעמיות מוסיף חודר, אבל אפילו תרמילים לשימוש אחד לא לחסל את כל הבעיות שעלולות להיגרם על ידי רובים. הנה שש סיבות להימנע מלהיות פירסינג עם אקדח פירסינג.

הסיכון לזיהום ומחלות

העברת מחלות אפשרי גם עם מחסניות חד פעמיות כאשר חלקים משמשים באופן שגוי או כאשר המפעיל אינו מבין או בצע נוהלי היגיינה סטנדרטיים. נוזלי גוף או חיידקים נפוצים יכול להיות שהופקדו על כל שטח של האקדח פירסינג ולאחר מכן הועברו אחר כך ללקוח אחר.

אנחנו לא כל יש “רגיל” גודל Earlobes

פירסינג אקדחים להשתמש עגילי עגיל באורך סטנדרטי. אנשים עם earlobes עבה עלול למצוא כי עגילים חדשים שלהם חזק כאשר האונות להתנפח לאחר פירסינג. הם יהיו מעט לא לכתוב אורך להשתמש להרחבת כדי להקל על הלחץ.

פירסייר מקצועי יש גישה סגנונות רבים של תכשיטים ראשוני זה לא לעכב נוחות או תהליך הריפוי.

פירסינג אקדחים כי טראומה כוח בוטה ארלוב
רוב התותחים מכניסים חתיכים בוטה- Ended דרך הרקמה של האוזניים, תהליך כואב שיכול לגרום נזק. ההלם הוא לא בדרך כלל בעיה ענקית עבור האונות, אבל למה להסתכן? מקצוען חודרני ינפץ לך מחטים חלולות חדות כתער, אשר חודרות דרך אזורים במהירות מבלי לפגוע ברקמות שמסביב. תהליך זה הוא בדרך כלל פחות כואב מאשר באמצעות אקדח פירסינג.

אקדחים פירסינג לא צריך לשמש כדי לנקב כל שטח של הגוף למעט תנוך האוזן. אין להשתמש בהם על הסחוס הקשה יותר של האוזן. סחוס האוזן יכול להתנפץ על ידי רובים. מדינות רבות חוקקו חוקים כדי למנוע שימוש בלתי הולם של אקדחים פירסינג, אבל להיות ערני: אם אתה בוחר אקדח פירסינג, והמפעיל אומר שזה בסדר לפרוץ אזורים אחרים, להפעיל את הדלת.

אפשרי חוסר הכשרה פירסר

אנשים שעבדו במפעלים קמעונאיים המשתמשים בנשק חודר לעתים קרובות מדווחים שהם החלו לחדור אחרי רק כמות קצרה של אימון, לפעמים רק כמה שעות. עם האימון הקטן הזה, איך פירסרים יכולים להיות מודעים לאמצעי הזהירות הסניטריים שיש לנקוט כדי למנוע זיהום? או איך להנחות טיפול הולם?

תכשיטי איכות ירודים

עגילים הראשון שלך צריך להיות עשוי מחומר באיכות גבוהה זה מתאים פירסינג חדש.

כמה תכשיטים המשמשים פירסינג אינו אידיאלי לריפוי והוא יכול ליצור גירוי שמוביל זיהום כאשר נחשף לנוזלים הנובעים פירסינג.

רוב הקונים נוקבים האוזן יהיה כנראה להשתמש חתיכים כי הם נירוסטה או נירוסטה מצופה ניקל ללא זהב 24K. אבל ציוד אקדח נמכרים בזול בכל רחבי האינטרנט לכל מי שרוצה לקנות אותם, ולא כל תוכן האוזן תווית מסומנים. אם אתה חייב להיות פירסינג עם אקדח פירסינג, לוודא כי חומרים בטוחים.

הגב פרפר הם אקדח פירסינג סטנדרטי. הסדקים והקפלים הרבים שלהם הם כתמים מושלמים לנוזלים שיצטברו ויבשו את הבלגן הקרוש – ישמרו אותם נקיים. זכור כי עגילי כדור רגיל קל יותר לשמור על נקי מאשר עיצובים מהודרים.

פירסינג לא אחיד
פירסייר גוף מקצועי הוא הרבה יותר סביר לתת לך אפילו חורים באונה מאשר אדם מחזיק אקדח פירסינג.

Pros יש את הניסיון הנדרש כדי לקבל את זה נכון, בעוד התותחים אינם מיועדים לדיוק מעולה, אפילו בידיים מנוסות.

לדבר עם מקצועי Piercer

“חינם” פירסינג יכול להפוך במהירות הוצאה אם ​​האתר הופך נגוע. אין ערבויות כשמדובר בגוף פירסינג האוזן, אבל גוף מקצועי piercer הוא מאומן לעקוב אחר אמצעי זהירות סטנדרטיים ולעזור לך לבחור את התכשיטים הטובים ביותר עבור המראה החדש שלך.

פרוצדורה של פרו אולי לעלות לך קצת יותר, אבל המחירים הם בדרך כלל לא אוסרני. לדבר עם פירס מקצועי לפני שתבצע את ההחלטה להשתמש אקדח פירסינג.

בעריכת: לורן תומאן

No Replies to "6 סיבות להימנע פירסינג אקדחים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1