5 מקומות הגרועים ביותר לקבל מקועקע | insightyv.com

5 מקומות הגרועים ביותר לקבל מקועקע

אל תתנו את הפחד של תהליך קעקוע כואב למנוע ממך להביע את האינדיבידואליות שלך עם אמנות הגוף. ברגע שאתה מגדיר את דעתך על זה ולהתכונן את תהליך הקעקוע תמצא את הגוף יש את היכולת לעמוד בכאב ברוב הנסיבות.

עם זאת, אם אתה כבר צופה את cringe של מכונת קעקוע ייתכן שתרצה לחשוב פעמיים לפני בחירת עיצוב קעקוע על אחד האזורים האלה.

כן, המיקום עשוי להיות מגניב, אבל תשלם קצת יותר דרך כאב בשל חוסר משותף של שומן בגוף אלה 5 מקומות שבהם קעקועים לפגוע ביותר.

לְקַעֲקֵעַ in Chinese characters on a woman's ribs

ג ‘וליה פיורי צילום / Getty Images

כלוב הצלעות מציע התפשטות יפה של בד מושלם עבור קעקועים פריחת הדובדבן ועיצובים גלילה אחרים, עם זאת, העור דק על הצלעות יכול לגרום לא מעט אתגר עבור אלה להיות מקועקע. אתה עלול למצוא החל קטן ולאחר מכן בהדרגה כדי להוסיף צלעות צד כלוב עיצוב היא הדרך הטובה ביותר לבדוק את המים הראשון.

02
של 05

מאחורי האוזן /

התקרבות of Ai Miyata's tattoos

קעקועים של איי מיאטה, ירח סהר וכוכב מאחורי אוזנה, וכוכב קטן מעל תנוך אוזניה החודר.
תמונות של אוני קוסי / גטי

הודות לעור דק ועדין סביב האוזן אזור זה הוא ללא ספק הולך להיות בחירה רגישה יותר. עם זאת, לא נותנים לזה לעצור אותך מ inking קל להסתיר את העיצוב. בין אם זה נוצה אחת או חרק קעקוע אמן הקעקוע שלך יכול לעזור קהות את הצפוי כאב עם קרם מיוחדים, לא שזה יהיה קהה הכל.

03
של 05

כף רגל

אִשָׁה with mom and dad tattoos

לורי אדמסקי פיק / Getty תמונות

לעולם לא את העובדה כי אמנים קעקוע רבים אפילו לא לעבוד על כף הרגל בשל תוצאות ריפוי אחיד ועניים, הכאב של מיקום זה צריך להיות גם ציין. ברגל יש חלוקה קטנה של שומן הגוף, כך תרגיש הרבה יותר של התהליך. אבל זה לא אומר קמעות מחרוזת תפילה לא תמיד נראה מדהים, אז יש את זה אם אתה חייב.

04
של 05

חזה

אִשָׁה in bathrobe displaying chest tattoos

תמונות של שסטוק / גטי /

חזה קעקועים הם בחירה פופולרית עבור גברים ונשים כאחד. הם יכולים לקחת שנים כדי להשלים או להיות בדיו אמנותי בתוך הפגישה. כך או כך, רוב חתיכת החזה קעקועים הולכים להיות כואב אלא אם כן יש לך הרבה שומן או שריר הגוף. אם אתה רזה או מסגרת קטנה, להיות מוכן לסבול קצת יותר עבור הקעקוע הישן שלך בבית הספר הישן.

05
של 05

קרסול

קרסול tattoo

Stockbyte / Getty תמונות

היה זה anklet קטן מסתיר או חתיכת שנוסע את הרגל, קעקועים הקרסול יכול להיות כואב שכן יש באמת שום דבר אבל עצם. עדין כפי שהם עשויים להיראות הקרסוליים למשוך את משקלם כאחת הכתמים פוגע דיו ללא קשר לגודל שלהם.

אם זה הקעקוע הראשון שלך ואת הכאב הוא של דאגה העיקרית לבחור את fattier ומקומות מרופדים יותר של הגוף שלך במקום.

אמן קעקוע מיומן יכול לעזור לך לבחור את הנקודה הטובה ביותר המבוססת על הפצת שומן בגוף שלך אנטומיה. שקול את הגב, להבי הכתף, עגל או זרועות עבור קעקוע הראשון יהיה לך קצת בשר בצד שלך. ממתי נאמר לך שזה דבר טוב?

No Replies to "5 מקומות הגרועים ביותר לקבל מקועקע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 1