4 סוגי פירסינג בפה | insightyv.com

4 סוגי פירסינג בפה

4 סוגי פירסינג בפה

פירסינג בתוך הפה הם שונים מאוד מאלו על העור. יש להם מערכת משלהם של סיכונים, הוראות לאחר הטיפול, וקשיים ריפוי אפשרי. למד על פירסינג אלה לפני שאתה מחליט לקבל אחד.

פירסינג בלשון

פירסינג הלשון הפכו לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור אוהדי שינוי הגוף. אנשים רבים חושבים שהם נראים סקסיים ועשויים לשפר את החוויות המיניות. עם זאת, יש להם קשיים.

המיקום הוא חיוני כדי למנוע מכשולים דיבור לאחר מכן. הם נעשים עם מחט גדולה יכול להיות כואב. לאחר מכן יהיו נפיחות וכאב. משקולת במדד 10 עד 14 היא התכשיטים הרגילים המשמשים לריפוי. פירסינג הלשון לוקח שלושה עד ארבעה שבועות כדי להחלים באופן מלא. חשוב לא לעשן או להשתמש לשטיפת פה קשה לאורך זמן הריפוי. רבים ממליצים מספר רב של שטיפות מלח יום במהלך הריפוי. זה נבון להימנע מנשק ומין אוראלי במהלך תהליך הריפוי. בעיות מתמשכות עם פירסינג הלשון כוללים את הסיכון של סתתים השיניים שלך נושך על התכשיטים שלך.

אינטרנט הלשון או פירסינג לשוני פירסינג

הלשון אינטרנט או פרנולום לשוני הוא רזה רצועה של רקמת חיבור המקשר את הלשון על הרצפה של הפה. פירסינג זה יהיה מתחת ללשון. לא לכולם יש רקמות מספיק זמין באזור זה עבור פירסינג. התכשיטים הרגילים הוא משקולת מעוקלת או CBR.

זמן הריפוי הוא בערך ארבעה שבועות. כמו כל פירסינג אוראלי, חשוב לא לעשן במהלך תקופת הריפוי כפי שהוא יכול לעכב ריפוי.

פירולינג מזויף

פירסינג מטושטשת מבוצעות ברקמת החיבור הדקה (פרנמולום) המחברת את השפה התחתונה לחניכיים. זה בדרך כלל לא ניתן לראות בכלל, אם אתה מזעיף פנים או לא.

זה לא אתר פירסינג ללא בעיות כפי שהוא נוטה הגירה ודחייה. אנשים רבים אין מספיק רקמות כאן עבור פירסינג מוצלח. התכשיטים המשמשים הם CBR עדין. זה פירסינג יש סיכון גבוה של מסטיק או נזק שיניים מהתכשיטים. זה מרפא בתוך כארבעה שבועות. חשוב לא לעשן. את הצורך פירסינג צריך להיות מוברש כאשר אתה מצחצח את השיניים.

סמיילי או Scrumper Frenulum פירסינגס

סמיילי או scrumper פירסינג נעשים פרנולום שפתיים העליון, רקמת חיבור דק המקשרת את השפה העליונה שלך החניכיים. זה חודר לעתים קרובות ניתן לראות כאשר אתה מחייך, ומכאן השם. כמו עם אתרי פרנום אחרים, יש אנשים שאין להם רקמות מספיק כאן פירסינג. יש הרבה מתח על פירסינג זה בגלל התנועה של השפתיים והחניכיים שלך עם דיבור, לעיסה, ותנועות אחרות כל היום. זה גורם לבעיות נפוצות עם הגירה ודחייה של פירסינג זה. גם בשל האתר, זה יכול לגרום מסטיק או נזק שיניים מהתכשיטים ופציעות אלה לא יכול להיות הפיך. הם משתמשים תכשיטים עדינים. חיוך סמיילי צריך לרפא בתוך ארבעה שבועות עבור אנשים בריאים שאינם מעשנים.

No Replies to "4 סוגי פירסינג בפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − = 38