25 שאלות על קעקועים פירסינג אתה כבר יותר מדי נבוך לשאול

25 שאלות על קעקועים פירסינג אתה כבר יותר מדי נבוך לשאול

יש כמה שאלות על מקבל קעקוע או פירסינג כי קשה, אפילו מביך, לשאול. אבל זה לא אומר שהם לא שאלות תקפות וחשובות לשאול. כאן השאלות נשאלות עבורך, והתשובות מסופקות.

אני רוצה לקבל קעקוע על המותן שלי, אבל האם זה אומר שאני אצטרך ללכת ללא תחתית? איך אני יכול לקבל את הקעקוע הזה ולשמור על הצניעות שלי?
אתה רוצה לעשות את זה קל עבור האמן שלך להגיע לאזור הקעקוע, אבל אף פעם לא עושה שום דבר שגורם לך לא נוח.

אם האמן שלך גורם לך להרגיש לא נוח, צא החוצה.

עם זאת, אני חושב שהדבר הכי טוב בשבילך ללבוש במקרה זה יהיה חצאית או שמלה. לא חזק, אבל לא מפואר. אתה צריך להיות מסוגל למשוך את זה מספיק, ואתה לא רוצה לקבל דיו על שמלה יפה. אם אתה לא יכול לסבול את המחשבה על לובש חצאית או שמלה, הייתי הולך עם זוג מכנסיים קצרים כי הם באמת רופף ברגל והוא יכול להיות משוכות מספיק.

משיכת המכנסיים שלך למטה או לקחת אותם יהיה האפשרות האחרונה אם אתה מודאג לגבי מראה יותר מדי. אני חושב שתי דרכים אחרות הגיוני יותר. אתה יכול גם להביא יחד מגבת או שמיכה כדי לכסות את הרגליים התחתונות שלך אם אתה קצת ביישן - רק להגיד להם שאתה קר.

אני רוצה לקבל הרשות הפלסטינית (הנסיך אלברט) חודר, אבל שמעתי כי לאחר שתסיים לעשות את זה, אתה צריך לשבת להשתין. זה נכון?
לפעמים זה המקרה, במיוחד במהלך תקופת הריפוי הראשונית של פירסינג.

עם זאת, זה לא אומר שזה מצב קבוע. גברים רבים עם פירסינג של הרשות הפלסטינית הצליחו "להכשיר" את עצמם כדי לשלוט על זרימת השתן שלהם, כך שהם יכולים להמשיך לעמוד. זה עלול לקחת קצת תרגול, אבל זה הכל אכפת מעל החומר. אם חשוב לך לעמוד, תוכל למצוא דרך ללמד את עצמך לעשות את זה.

אני רוצה לקבל קעקוע באזור הערווה שלי, אבל אני מודאג שיער הערווה. האם אני צריך להתגלח לפני המינוי שלי? מה עם שעווה?
היו לנו כמה דיונים על זה על לוח ההודעות, אז אולי אתה רוצה להסתכל שם ולקרוא כמה מהם. אתה יכול למצוא את הקישור בפורום בפורום הכניסה של הפורום, ואתה יכול פשוט להיכנס כאורח כדי לקרוא את ההודעות שם.

אבל חוץ מזה, אל תדאג לגלח לפני כן, אלא אם כן אתה רוצה. זה בדרך כלל העבודה של האמן - וגם אם אתה עושה גילוח מראש, הם כנראה לעשות את זה כאשר אתה מגיע לשם כל הדרך כדי לוודא שהוא חלק לחלוטין לפני שהם מתחילים. מאז שיער הערווה הוא קצת קשה להתגלח, אנחנו בטוחים שהם יעריכו אותך לפחות לתת להם יתרון על ידי גילוח קצת לפני הגעת אם יש לך הרבה כדי להסיר.

לאחר מקבל את הקעקוע, אתה לא תוכל להתגלח לפחות כמה שבועות, וזה עלול להיות לא נוח אבל לא יפגע הקעקוע שלך. אתה לא רוצה להתגלח עד אין סיכון לפגוע בקעקוע - אתה יכול למצוא את המידע הזה במאמר, מתי זה בטוח לגלח שוב?

אני רוצה לחדד את האף, אבל יש לי אלרגיות והצטננות בחורף. איך אתה מכה את האף?
לאחר האף (נחיריים או מחיצות) פירסינג הוא נרפא, נושבת האף שלך הוא פשוט כאילו זה לא היה פירסינג.

התכשיטים באמת לא מפריע, ואתה לומד לעקוף את זה אם זה עושה. אבל בשבועות הראשונים, במהלך תהליך הריפוי, יהיה קשה להקל על הסינוסים שלך. מומלץ לזכור זאת בעת ביצוע פגישה כדי לקבל את האף פירסינג - שיא ​​של העונה אלרגיה או עונת שפעת היא לא זמן טוב לעשות את זה.

קבלת פירסינג יכול אפילו להוריד את המערכת החיסונית שלך ולגרום לך יותר נוטה מחלה. קח ויטמינים כדי לשמור על המערכת החיסונית שלך בריא לשמור על קשר עם תרופות אלרגיה שלך כדי למנוע ריר מוגזם בחלל סינוס. אם אתה חייב מכה, לעשות זאת בזהירות וביסודיות לנקות את פירסינג לאחר מכן.

אני חושב על מקבל קעקוע על הפין שלי. האם אני צריך להיות זקוף בשבילם לעשות את זה?
ידיד שלי (אמן קעקוע פירסינג) ג 'רי עונה על זה עם, "[זה] לא צריך להיות קשה (זקוף).

עם זאת, זה צריך להיות מתוח מתוח; השיטה נשארת לדמיון ". אז מה שהוא אומר זה שהאמן, אשר יהיה ללא ספק (ויהיה טוב יותר) מנוסה בסוג זה של קעקוע יעשה כל מה שצריך כדי לשמור על העור חזק לטוב, נקי קעקוע זה לא הכרחי לעשות, או לדאוג, משהו.

אם אני אקבל את הפין שלי מקועקע או פירסינג, אני חושש שאני עלול להתעורר כאשר האמן נוגע לי. איך אני יכול למנוע את זה, או מה עלי לעשות אם זה קורה?

ג 'רי גם עונה על השאלה הזאת באומרו, "אם אדם הוא מופעלת, זה תגובה אנושית, אם הפירס הוא חיוך [נקבה], אם גבר, (תלוי בהעדפה מינית) חיוך או להתנצל.רוב האמנים המקצועיים מבינים את הדברים האלה ולא לוקחים אותם אישית ". במילים אחרות, לא להזיע!

האם עלייה במשקל או הפסד להשפיע על הקעקוע שלי?
כל קעקוע יכול להיות מושפע משינויים בגודל הגוף, אבל החדשות הטובות הן כי זה בדרך כלל לא מורגש. קעקועים יכול להיות מאוד סלחני, ואם העלייה במשקל או הפסד מתרחשת לאט מספיק, זה נותן זמן הקעקוע שלך כדי "להתאים". תאר לעצמך בלון עם לוגו על זה - אני בטוח שראית אותם. הלוגו מופיע בעיקרו כאשר הבלון מלא כפי שהוא כאשר הוא מנופח, עם אולי הבדל קטן בעומק של צבע. העור שלך בדרך כלל לא עוברים כמו שינוי גודל כמו בלון, ולכן השינויים הקעקוע שלך צריך להיות אפילו פחות גלוי. העור שלך הוא מאוד גמיש ו stretches וחוזים ללא הרבה מקרים, ברוב המקרים. קעקועים קיבה והריון הם אולי אחד החריגים, אשר יידונו הבא.

איך ההריון ישפיע על קיבה הבטן?
זהו אזור אחד שיכול להיות קצת פחות סלחני מאשר את שאר הגוף. הריון הוא עלייה במשקל מהירה הרבה מתיחה על פני תקופה קצרה של זמן. הקעקוע שלך עשוי לא להיות מסוגל להתאים גם את השינויים האלה, ויכול להיות קצת נזק. כמו כן, יש לזכור כי במקרה C- סעיף צריך להיות הכרחי בעת הלידה, הקעקוע שלך יכול לעבור עוד יותר התעללות.

אם אתה חושב שאולי יש לך ילדים בעתיד, זה יכול להיות חכם לחכות על זה קעקוע בטן. הדבר השני שיכול לגרום לבעיות בתחום זה הוא סימני מתיחה, שהוא הנושא הבא.

יכול למתוח סימנים נזק הקעקוע שלי?
למרבה הצער, כן הם יכולים. לכן חשוב לחשוב על המקום שבו אתה מציב את קעקועים שלך אם אתה עלול להיכנס להריון או יש משקל תנודתיות במשקל. האזורים הכי נוטים לסימני מתיחה הם הגב התחתון, בתי השחי והחזה, הבטן והבטן.

האם קעקוע פגום על ידי סימני מתיחה להיות קבוע?
לפעמים כן, לפעמים לא. אם יש לך קעקוע פגום, תצטרך לתת אמן שלך תסתכל על זה ולקבוע אם זה יכול להיות הצלה, קבוע או מכוסה.

סימני מתיחה יכול להיות מקועקע מעל?
כמה עמוק ומה צבע הם סימני מתיחה? אור סימני מתיחה כי הם כמעט אותו צל כמו העור שלך יהיה קל לכסות עם קעקוע. סימני מתיחה ורדרדים שאינם עמוקים אינם גרועים מכדי להתמודד איתם. סימני מתיחה אדומים או סגולים בצבע כהה או כהה, עם זאת, מהווים יותר אתגר. הדבר הטוב ביותר עבורך לעשות הוא ללכת לראות את אמן הקעקועים שלך ולתת לו / לה להסתכל על סימני מתיחה שלך ולעשות הערכה. גם אם סימני מתיחה שלך הם כהים או עמוקים, האמן אולי יש כמה רעיונות לגבי איך לעקוף אותם או אפילו לשלב אותם לתוך עיצוב מגניב.

שמעתי פירסינג איברי המין יכול לגרום לך לאבד תחושה מינית. זה נכון?
אם זה היה נכון, פירסינג גניטלי בהחלט לא יהיה פופולרי מאוד! בכנות, אנשים (בעיקר נשים) מקבלים פירסינג איברי המין כדי להגביר את העוררות המינית שלהם, לא להקטין אותו. לפעמים פירסינג לא תמיד "לבצע" כצפוי, אבל רובם אינם מסתכנים לגרום לך לאבד את היכולת שלך להיות מגורה מינית. עם זאת, פירסינג שבאמת עובר את הדגדגן עושה סיכון קטן לזה קורה, שכן הדגדגן הוא מערכת העצבים המרכזית של הרגשות המיניים. פירסינג הדגדגן נעשה על ידי מקצועי מיומן יש סיכון קטן מאוד זה קורה.

האם זה אפשרי יש פירסינג איברי המין אם אתם סובלים יבלות באברי המין או הרפס? 
כאשר מדובר במצבים רפואיים, זה באמת הכי טוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני מקבל קעקוע או פירסינג. יש אנשים מסרבים לעשות זאת כי הרופא שלהם נגד קעקועים או פירסינג, אבל זוכרים כי הם שילמו לתת ייעוץ מקצועי, לא דעותיהם האישיות. עדיף לקבל הודעה הראשונה לפני לשים את עצמך על איזה סוג של סיכון מיותר.

כיצד משפיע אקנה על קעקוע? ליתר דיוק, אם אתה מקבל זיט תחת הקעקוע שלך זה יהיה לדפוק את הדברים?
לאחר קעקוע הוא נרפא, פגום בדרך כלל לא יגרום נזק כלשהו אלא אם כן הוא הרים ו poked מספיק כדי להשאיר צלקת. בדרך כלל, פצעון רק לבוא וללכת ללא כל ההשלכות שלך קעקוע. עם זאת, עדיף לקבל עור ברור כאשר אתה מקבל קעקוע - קעקוע על אקנה לא הולך לתת את הקעקוע שלך ההתחלה הטובה ביותר. במהלך תהליך הריפוי, זה לא סביר היית מקבל כל פצעונים על הקעקוע החדש, אבל אם אתה עושה את זה חיוני כי אתה משאיר את זה לבד. אם יש לך שטח של הגוף שלך שבו אתה נוטה לעתים קרובות אקנה חמור, זה יכול להיות הכי טוב לא לקבל שם קעקוע.

החבר שלי מקבל עור הפין שלו פירסינג, והוא מצפה לי לתת לו את הראש. האם פירסינג הולך כמו לקרוע את השפה שלי או משהו? מה אני צריך להיזהר? 
קודם כל, אף אחד לא יכול לגרום לך לעשות משהו שאתה לא רוצה לעשות. אם הוא "מצפה" זה ממך ואתה לא רוצה לעשות את זה, להגיד לו ללכת לקחת זינוק מעופף.

עם זאת, אם אתה רוצה כדי לעשות את זה, זה לא צריך להיות בעיה כל עוד התכשיטים מאובטח. אם הוא לובש טבעת חרוז שבוי, ודא החרוז לא קופץ מחוץ למקום. אם הוא לובש משקולת, לוודא את הכדורים סוף הם דפוק היטב על כך שהם לא יורדים. התכשיטים חלקים ולא יתפסו את השפה או הלשון, אלא אם כן הם גם פירסינג - ובמקרה זה, זה עשוי לקחת קצת תרגול כדי לוודא שאתה לא מקבל מסובך. פשוט ללכת לאט, להיזהר רק לעשות מה שאתה לגמרי נוח עם.

אני באמת רוצה לקבל ברדס (הדגדגן) חודר, אבל אני כל כך ביישן. אני שונא ללכת לגינו שלי; איך אני יכול להתמודד עם זה?
איך פירסינג שאתה רוצה זה לא כמו לקבל את הבחינה שאתה לא רוצה. אין ארכובים ולא ספסולים. אתה יכול להביא חבר אם זה עושה לך יותר נוח. הפירס שלך הוא מקצוען, בדיוק כמו הרופא שלך. הניסיון לא יכול להיות כל יום בשבילך, אבל זה בשבילם. ההליך נגמר תוך שניות, ואתה יוצא עם פירסינג חדש. המטרה מקדשת את האמצעים.

יש לי בעיות כונן מיני נמוך. האם אברי המין פירסינג לגרום לי יותר מתאים רוצה סקס?
למרבה הצער לא. לאחר גירוי, פירסינג איברי המין יכול לשפר את החוויה המינית ולעזור לך להרגיש יותר במהלך יחסי מין, אבל זה לא יעורר אותך בכוחות עצמו. כונני סקס נמוכים יכולים להיות חלק מבעיה נפשית או פיזית ויש לדון עם הרופא שלך.

האם זה נכון כי פירסינג הלשון יכול לשפר את המין האוראלי?
זה באמת תלוי בשני אנשים - אחד נותן (עם הטבעת הלשון) ואת אחד מקבל. אם אחד עם טבעת הלשון הוא לא מיומן ב cunnilingus או פלאטיו, המקלט לא יכול לקבל שום תועלת מן הלשון הטבעת. אם המקלט הוא לא רגיש מאוד לגירוי בעל פה, טבעת הלשון לא יכול לעשות את זה הרבה. נשים נוטות לקבל את היתרון הגדול ביותר של שותף פירסינג, כי הכדור של הטבעת בא במגע ישיר עם הדגדגן. גברים שאינם ערל גם (לפעמים) להרוויח יותר תועלת, כי הכדור יכול להזיז את העור הנוסף לשמש פעולת עיסוי נגד הפין.

אני רוצה לקבל קעקוע, אבל אני בהריון כרגע. אני עדיין יכול לקבל את הקעקוע?
בשביל הבטיחות של עצמך ושל הילד שטרם נולד, אתה לא צריך לקבל קעקוע כאשר אתה בהריון. רוב חנויות הקעקוע לא יעשו את זה, בכל מקרה, מטעמי בטיחות. כל מה שאתה לוקח לתוך הגוף שלך יכול להשפיע על התינוק - למה להסתכן? קבלת קעקוע יכול גם להוריד את חסינותך למחלות אחרות בעוד הגוף שלך מרפא את הקעקוע, מה שהופך אותך ואת הילד שלך רגישים. במקרה הגרוע ביותר, אם הקעקוע הפך נגוע, אתה יכול לעבור את הזיהום יחד אל התינוק. זה פשוט לא שווה את הסיכון, וגם זה חל על פירסינג.

אני יכול לקבל קעקוע (או פירסינג) אם אני breastfeeding?
שוב, בדיוק כמו כאשר אתה בהריון, מה נכנס לגוף שלך ישפיע על מה בסופו של דבר נכנס התינוק. הכלל הוא לא קעקועים או פירסינג עד לפחות 6 שבועות לאחר התינוק כבר נגמל. זה מבטיח כי הגוף שלך הוא חזרה "נורמלי" וכי הילד אינו תלוי בחלב שלך. אז זה צריך להיות בטוח בשבילך כדי לקבל קעקוע או פירסינג.

שמעתי שאם אתה עושה קוקאין עם האף נוקב יש סיכון גדול יותר של הסחוס שלך קורסת מאשר לא שיש אחד. זה נכון? 
תרופות הנשאפות דרך האף כמו קוקאין להרוס את הסחוס בפנים. אמנם מעולם לא ראיתי מחקר קליני על ההשפעות של פירסינג ומשתמשים בסמים, זה רק הגיוני להניח כי חור הסחוס יכול להחליש אותו ולהגביר את מהירות ריקבון.

אבל אם אתה מריח קוקאין, אתה באמת צריך להיות מודאג יותר על הבריאות שלך מאשר אם פירסינג הולך לכווץ הסחוס שלך. אנא קבל עזרה.

אני יכול לקבל קעקוע אם אני על התקופה שלי?
קעקוע לא ישפיע על התקופה שלך, ולהיות על התקופה שלך לא ישפיע על הקעקוע שלך. הדבר היחיד שאתה יכול לשקול הוא סובלנות הכאב שלך - אם אתה כבר cramping ולא נוח, אולי לא תרצה להוסיף את אי הנוחות של קעקוע לזה. אבל אין שום סיבה שאתה לא יכול לקבל קעקוע כאשר אתה על התקופה שלך.

יש לי רק טבעת האף לפני כחודש, ויש לי מכה קטנה ומביכה מעל הטבעת שלי. אני לנקות אותו 2-3 פעמים ביום, כך שמשהו כזה לא יקרה. האם זה נורמלי או שזה נגוע ואיך להיפטר מזה? 
לאנשים רבים יש בעיה זו עם פירסינג בכל המקומות השונים - היה לי אחד נורא על הטרגוס שלי. בניגוד למה שרוב האנשים אומרים, זה לא קלואי. Keloids הם רקמת צלקת קשה כי בדרך כלל יש להסיר כירורגי. עם זאת, זה מכה שאנחנו לפעמים מקבל הוא בדרך כלל מלא דם, מוגלה, ועוד דברים כיף. למרבה המזל, הטיפול הוא פשוט - מלח ים soaks 3 פעמים ביום צריך להיפטר אם זה רק כמה ימים. לקבלת הוראות כיצד לעשות מלח ים להשרות, עבור אל דף הטיפול הנוקב.

יש לי קצת פלומה בחזרה התחתון ... ברור הייתי לגלח את זה כאשר מקבל שם קעקוע, אבל האם זה נכון שאני "צריך" לשמור גילוח את האזור לאחר מקבל את הקעקוע כדי לשמור על דיו מ דוהה, לשבור ומראה רע? 
צמיחת שיער אינה פוגעת בקעקוע בשום אופן. גברים בהחלט לא לגלח את הרגליים ואת הידיים לאחר קבלת קעקוע, ורבים מהם 

No Replies to "25 שאלות על קעקועים פירסינג אתה כבר יותר מדי נבוך לשאול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − 82 =