אתה צריך לקבל מספר 13 קעקוע למזל?

אתה צריך לקבל מספר 13 קעקוע למזל?

למה כל כך הרבה אנשים מקבלים מזל 13 קעקועים? בעוד תרבויות המערב רואה את זה מזל, הקהילה אמנות הגוף כנראה מחזיק בהשקפה שונה כפי שהוא האהוב רב שנתי. מדוע יש להם תגובה זו לאמונה הטפלה?

מספר 13 קשור מזל רע

מספר שלוש-עשרה נחשב מזמן למזל ולעתים אף מסוכן. יום שישי ה -13 מזוכה להיות היום המזל ביותר של השנה.

קומה 13 אינו קיים אפילו רבים רבי קומות. לאחר 13 אורחים ארוחת ערב על שולחן אחד הוא אמר שיש תוצאות גורליות. כרטיס הטארוט הנושא את המספר 13 (ספרות רומיות XIII) מסמל מוות. במהלך השנים, אימה סופרים יש banked על אמונות אמונות טפלות של אנשים של מספר שלוש עשרה ויש להם כנראה עורר את הפחד כי רבים עכשיו לשייך את זה.

איך הפך המספר לסטיגמה כל כך מלכתחילה? מקורות אחדים מציינים תיאוריות שונות, חלקן מתוארכות לתקופות קדומות ולמיתולוגיה עתיקה. על פי האגדה הנורדית, לוקי (האל הנורדי של שובבות) התנגש במסיבה של האלים שלא הוזמן אליהם. מאחר שהוא היה המשתתף ה -13, ובאמצעות תעלול, גרם למותו של בלדר הטוב, נקבע כי המספר 13 הוא רע. בהיסטוריה התנ"כית, שנים עשר תלמידים הצטרפו לישו עבור הסעודה האחרונה. יהודה, החבר האחרון והשלוש-עשרה שישב ליד השולחן, בגד בישוע שהוביל בסופו של דבר לצליבתו.

זה לא פלא כמה אנשים הרגישו כי אפולו 13 היתה משימה אבוד מראש. אבל האם אנחנו רואים את המספר מזל כי הספינה התרסק, או מזל כי הצוות שרדו? אני מניח שזה תלוי אם אתה אופטימיסט או פסימיסט!

אגודות חיוביות של מספר שלוש עשרה

יש כמה תרבויות, עם זאת, מעריכים את מספר שלוש עשרה או אפילו מעריץ אותו כסמל של חיים, פוריות, מזל טוב.

היהדות חוגגת את גיל העמידה של צעיר כשהוא מגיע לגיל שלוש עשרה. ב Punjabi, את המילה שלוש עשרה מבוטא טרה, אשר פירושו גם "שלך", שהוא הצהרה דתית לאלוהים.

מזל מספר 13 קעקועים פופולריים

קבוצה נוספת של אנשים אשר מחזיק נרחב במספר שלוש עשרה להערכה גבוהה היא הקהילה אמנות הגוף. אתה יכול לראות את הראיות בעת flipping דרך הדפים של כל מגזין קעקוע או להציג את המשתתפים רבים בכנס הקעקוע. זה מופיע בצורה של אמנות קעקוע שוב ושוב, כמעט תמיד כסמל חיובי, לפעמים על ידי עצמו או מלווה סמלים "מזל" אחרים. זה נובעת מימים מסורתיים של קעקוע ועדיין נשאר אחד, אם לא את המספרים הפופולריים ביותר יש דיו על הגוף. אז, למה חובבי קעקוע לאמץ מה אחרים פחד?

חובבי קעקוע לאמץ הרבה דברים שאחרים חוששים, כולל קעקועים עצמם. הם מוצאים את היופי במה שאחרים תופסים כמוטילציה. זה לא כזה קטע שהם גם יראו הון במה שאחרים רואים מזל. או אולי הם סתם חבורה של אופטימיות. אם אתה מחשיב את זה תריסר אופים או תריסר השטן תלוי בך.

No Replies to "אתה צריך לקבל מספר 13 קעקוע למזל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 8