10 דברים שאתה צריך לעשות אחרי רגל קעקוע | insightyv.com

10 דברים שאתה צריך לעשות אחרי רגל קעקוע

בעוד הטיפול הבא עבור קעקועים ביותר הוא די סטנדרטי, מאז מקבל את הרגליים שלי מקועקע זה הפך להיות ברור לי כי הרגל קעקוע אכפת עושה אחריות מיוחדת משלהם של הוראות וטיפים. בעוד אתה עדיין יהיה בעקבות משטר בסיסי אותו ואת אותם מוצרים ניתן להשתמש, ישנם מספר שיקולים נוספים שצריכים להיעשות כאשר אתה מקבל את הרגל או רגל מקועקע.

חוֹל and two tattooed swallows on woman's feet

/ בנק תמונה / תמונות

בשל הכאב והנפיחות הנובעת מקבל קעקוע על הרגל שלך, זה לא רעיון טוב כדי לקבל את שניהם בדיו בעת ובעונה אחת, גם אם אתה מתכנן בסופו של דבר שניהם עושים את זה. הליכה על הרגל החדש שלך בדיו יכול להיות מאוד קשה בימים הראשונים, אשר יהיה רק ​​להיות מסובך עוד יותר על ידי לא רגל “טובה” כי אתה יכול להעדיף במהלך זמן הריפוי. שתי הרגליים צריך רק להיות מקועקע יחד אם אתה מקבל משהו קטן מאוד, כי לא ישפיע על כל הרגל.

02
מתוך 10

לוח זמנים והנעלה

נקה את לוח הזמנים שלך למשך שארית היום לאחר הקעקוע שלך ואת היום הבא, אז אין לך לאן ללכת ושום דבר ללחוץ לעשות. להיות מוכנים ללבוש שום נעליים, סנדלים רופף או נעליים שאינן לכסות את האזור המקועקע של הרגל שלך.

03
מתוך 10

הקצאת מנהל התקן

אם אתה יכול להיות מישהו כדי להסיע אותך הביתה, זה עשוי להיות מומלץ. תלוי באיזו רגל אתה מקבל מקועקע, זה עלול להיות קשה לך להפעיל את הדוושות.
04
מתוך 10

הרם את הרגל

ברגע שאתה עוזב את חנות הקעקועים, הראש ישר הביתה לשבת או לשכב עם רגל מוגבה גבוה ככל שאתה יכול לקבל את זה. אם זה בטוח בשבילך, לקחת כמה איבופרופן כדי לעזור עם נפיחות. כמו כן, להחיל קרח לעתים קרובות ולמשך כל עוד אתה יכול, אשר גם עוזר עם כאב הן נפיחות.
05
מתוך 10

התמודדות עם בעיות עבודה

אם אתה צריך ללכת לעבודה ויש לך עבודה שולחן, לשבת עם הרגליים על הרצפה באמת יכול להפוך את הרגל להתנפח כמו בלון. נסה למצוא דרך להעלות את הרגל שלך גבוה ככל האפשר ולעתים קרובות ככל האפשר במהלך שעות העבודה לפחות את שני הימים הראשונים.

אם אתה צריך לעבוד ואת העבודה שלך מורכב הרבה הליכה להיות על הרגליים, זה יכול גם לגרום לנפיחות וכאב. בכל פעם שיש לך הפסקה, לשים את הרגל שלך ולהחיל קרח במידת האפשר. היזהר כי נעליים laced או מגפיים כי לשפשף על החלק העליון של הרגל שלך יכול להזיק הדיו החדש שלך, ולכן זה הכי טוב כדי לנקות את לוח הזמנים שלך לכמה ימים, אם אפשר.

06
מתוך 10

צריכת נוזלים

שתיית הרבה נוזלים – בעיקר מים – תפחית בצקת (שימור מים) אשר מחריף נפיחות של הרגליים והקרסוליים. בנוסף להגדלת צריכת הנוזלים שלך, גם להקטין את צריכת הנתרן שלך.
07
מתוך 10

סוף היום

אם היית צריך לשבת ליד שולחן או להיות על הרגליים רוב היום, לשים את הרגל ולהחיל קרח ברגע שאתה בבית ויכול לנוח. שמור את זה לפחות כמה שעות.
08
מתוך 10

רגיל עולה ומורדות

להיות מוכנים עליות ומורדות במהלך השבוע הראשון – לפעמים הרגל שלך תרגיש נהדר ואתה חושב שזה הכל טוב יותר ואז תוכל להתעורר למחרת בבוקר לא מסוגל לשים את כל המשקל על זה שוב. זה מעשה איזון וזה דורש סבלנות.
09
מתוך 10

צפייה בבעיות

להיות על המשמר סימנים של בעיה רצינית. בעוד נפיחות קלה ואדמומיות היא נורמלית לחלוטין במהלך השבוע הראשון, נפיחות מוגזמת, אדמומיות או כאב מלווה נפיחות או עור חם למגע עשוי להצביע על זיהום. זיהומים ברגל יכול להפוך רע מאוד מהר מאוד צריך לטפל מיד.
10
מתוך 10

קבל את הלב שלך שאיבה

תרגיל אירובי קל אשר מקבל את הלב שלך שאיבה ומגביר את זרימת הדם שלך יכול באמת לעזור עם הריפוי. מחסור בחמצן ובזרימת הדם מאט את תהליך הריפוי. הרגל lifts, crunches, וכן תרגילים פשוטים אחרים שאינם דורשים את השימוש של הרגליים באמת יכול לעזור.

No Replies to "10 דברים שאתה צריך לעשות אחרי רגל קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8