למעלה 10 קעקועים הישן הספר (ומה הם מתכוונים) | insightyv.com

למעלה 10 קעקועים הישן הספר (ומה הם מתכוונים)

לרעוד לי מה? אתה רוצה קעקוע הספר הישן? זמן רב לפני אד הרדי נכנס למקום היה מלח אדיר שהותירו סימן קבוע על תעשיית הקעקוע. המלח, ג’רי, הידוע גם בשם נורמן קית’ קולינס, היה איש מחוספס עם מקטרת ונטיה לעיצוב דגמים בהשראה אסייתית המתארים את החיים בים. נורמן קולינס, יליד 1911, למד את אמנות הקעקוע בגיל צעיר, כשקפץ רכבות משא בטרם התגייס לחיל הים ב -19.

המלח ג ‘רי המשיך penpals ושיחק סקסופון בנוסף עבודתו קעקוע יצירתי. כאשר הוא נשאר קרוב עם אדון הקעקוע היפני לאורך הקריירה שלו, היד האמנותית והמדויקת שלו הובילה גברים ממוצעים רבים לתוך העולם של אמנות הגוף. לבושים בקבוקים של אלכוהול, נשים וחתולי בר, ​​קעקועים של בית ספר ישן היו קשים ועשו את דרכם הצבעונית המיינסטרים.

לעשות בחירה נבונה, מאטי!

בתולת ים Tattoo

תמונות של גטי

היא שרה שיר יפה בים רק כדי לפתות אנשים למלכודת המרושעת שלה. כך אומרת האגדה. בתולות הים נשארות בגדר תעלומה, אך היופי שלהן סובל ביצירה קלאסית וצבעונית שמתאימה לזרוע. תזכורת על החיים בים ועל היופי והמסתורין של העמוק, בת הים קוראת לכל מלח. למה לא לענות לשיר שלה?

02
מתוך 10

עוגנים

לְעַגֵן Tattoo

אהוי! הספינה שלך נכנסה.
תמונה CC באדיבות אריק, אה? @Flickr

אהוי! שמור על הספינה שלך יציב עם סמל של יציבות וכוח. עוגנים הם קעקוע יחסים פופולרי הם בחירה קלאסית עבור זוגות כי חולקים אהבה לים. כמלחים הובילו את עגלת הקעקועים כחלוצי אמנות הגוף, הספינות שלהם הובילו את הדרך לכול. העוגן מתגאה במסעות ובסיפורים על גברים בים.

03
מתוך 10

כוכב ימיים

נַוָטִי star tattoo

קעקוע כוכב ימיים מוביל את הדרך.
תמונה עותק באדיבות Tinali778 @ Flickr

סמל ימי מתאים, מלחים השתמשו בכוכב הימי כדי להנחות אותם במסעם. כיום, הקעקוע הימי יכול גם להצביע על העדפה מינית הומוסקסואלית או לסבית. הכוכבים מסמלים גם את החיים בים, כמו בסגנון ג’רי הפופולרי. פרקי הידיים והזרועות יוצרים אזור מיקום רצוי לקעקועים כוכבים.

04
מתוך 10

כרזות

דֶגֶל tattoo

קלי קסטרו / גטי

בין אם הם צועקים “Homeward Bound” או “אמא”, באנרים וקעקועים מחורצים הם אפילו יותר טוב כאשר הם כוללים לב קטן. קעקועים באנר יכול לכלול שמות משפחה, שמות ההורים, שמות מאהב או אפילו את שם הספינה שלך אמין. “אהבה. הורג. לאט.”

05
מתוך 10

מפגר

ה temptress tattoo

הקעקוע טמפטריס מפתה גברים ונשים כאחד.
תמונה Cc באדיבות Strandell @ Flickr

יש לה חזה והיא לא מפחדת להתהדר בו. וגם הוא לא. נשים לבושות בקפידה הם קעקוע מועדף לגברים. Pin-up סגנונות ו רטרו גבירות להוביל חתיכות דיוקן racy ומפתה, כי יש טעם בבית הספר הישן. לקבלת קעקוע בהשראת אסיה, שקול לבחור עבור רקדנית הולה או אינדיאנית הודית אישה בנוסף פופולרי Grable בטי גרבר עיצובים.

06
מתוך 10

סנוניות

לִבלוֹעַ tattoo

יוהנר אימג’ס / גטי

הציפור הזאת המרחפת על פני הים עפה קילומטרים רבים. נוסעים לים, שימו לב; לקבל קעקועים האגף שלך להצטרף הצאן. גב, כתפיים, קרסוליים, פרקי הידיים, בהונות, בכל מקום. תמיד יש מקום לקעקוע העופות. הסנוניות צברו פופולריות בקרב המלחים ונשארו בעיצוב מועדף של בית הספר הישן.

07
מתוך 10

דגלים או דגלים פטריוטיים

נשר tattoo

לשלם מחווה למדינות עם קעקוע נשר.
תמונה Cc באדיבות Cam Genryux @ Flickr

אפילו קו בגדי ג’רי של המלח נעשה בארצות הברית. שמור אותו אמיתי, ללכת לבית הספר הישן ולתמוך במדינה שלך עם דגל או קעקוע נשר. מלחים וצבא כאחד ממשיכים לבחור את התמיכה הזאת של בית הספר הישן של חופש. עיצובים פטריוטיים יכולים לכלול תגי כלבים, דגלים ושמות של אחים שנפלו.

08
מתוך 10

בקבוקי זכוכית

זכוכית bottles

שלח את המכתבים שלך לים בקעקוע בקבוק ייחודי.
תמונה CC באדיבות seafaringwoman @ FlickR

אם לשלוח מכתב אל הים, כדי לחגוג את הלילות פראי ומסיבות או עבור אלה שבחרו נתיב מפוכח, בקבוק הוא קעקוע בית הספר הישן הקלאסי שנראית ממש בבית על הזרוע. הוסף ספינה בתוך אופי, הוסף דגלים לחגוג את החופש ואת הנסיעה או לבחור גולגולת ועצמות מוצלבות בהתייחסות דרכים פיראט שלך.

09
מתוך 10

חתולי בר

פְּרָאִי cat tattoo

ברונו רפה / איים / גטי

חתולים מקשיבים לאף אחד. נאמר מספיק.

10
מתוך 10

קוביות

ישן school tattoo

לגלגל את הקוביות עבור קעקוע בית הספר הישן מגניב.
CC באדיבות Jonney @ FlickR

מרגיש מזל או מוכן לבעוט שום מזל על המדרכה? לגלגל את הקוביות לבחור מספר שבע מזל קעקוע. מזל רע? זה בסדר. התגלגל שוב. בית הספר הישן קעקועים הם כל על לקיחת סיכונים וחיים חיים על הקצה.

No Replies to "למעלה 10 קעקועים הישן הספר (ומה הם מתכוונים)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 54 = 60