סקירה של אנדיס סופרה ZR אלחוטי ניתוק להב קליפר | insightyv.com

סקירה של אנדיס סופרה ZR אלחוטי ניתוק להב קליפר

סקירה של אנדיס סופרה ZR אלחוטי ניתוק להב קליפר

במשך יותר משני עשורים, השתמשתי באנדיס קוצץ בעבודתי היומיומית. אנדיס מאסטר ו- T- אוטלינר היו הכלים העיקריים שלי מאז היום הראשון אני נכנס לתוך סלון. הם עשויים היטב, אמין, ותמיד לספק לחתוך חלקה. לאחרונה עברתי ללוס אנג ‘לס והתחלתי לעבוד בחנות חדשה עם פריסה אחרת ממה שאני רגיל ולעתים קרובות למצוא את עצמי מעידה על מיתרי מיתרי untangling.

  גיליתי לאחרונה קליפר אלחוטיים חדשים המשלבת נוחות אלחוטיים ואת איכות ועמידות אני זקוק לשימוש יומיומי בסלון. זה הסקירה שלי של אנדיס סופרה ZR אלחוטי ניתוק להב קליפר.

מהי אנדיס סופרה ZR?

הקונספט של אנדיס סופרה ZR הוא קלסר בלדה כבדה, וניתן להסרה, אשר לטענת היצרן יספק זמן ריצה של שעתיים לאחר טעינה של שעתיים. רוכסן המנוע רוטרי כולל סוללת ליתיום יון והוא נועד לחתוך כל סוג השיער, רטוב או יבש. ZR יש חמש מהירויות והוא יכול לרוץ מ 1,800 ל 3,800 משיכות לדקה מגיע מאובזר עם אנדיס 000 קרמיקה להב להב (ויהיה להתאים אנדיס UltraEdge להבים ו אוסטר 76 להבים). קליפר גם מגיע עם בסיס טעינה נוח.

מי זה קליפר הוא עבור?

את Andis Supra ZR אלחוטי ניתוק Blade קליפר מכוונת בעיקר מקצועי barbers ו stylists, אבל אלה עשויים להיות נוטה לתת לעצמם buzzcut בבית ורוצים קליפר אלחוטיים איכות, זה יהיה ZR השקעה טובה.

 בסיס הטעינה הנוח והמעמד יאפשר למשתמשים ביתיים לשמור על קליפר טעונה ונוחה עבור מגע מהיר קופצים.

מה זה קליפר הוא עבור?

נתחי הלהב ניתנים להסרה הם אידיאליים עבור אלה שעושים כמות גדולה של קליפר מעל מסרק עבודה כמו מגוון של להבי יכול לספק אפקטים שונים מיזוג.

 קליפר הוא גם נהדר עבור buzzcuts חלקה יש מגוון רחב של אורכי להב clipper החל אורכים מ 0.2mm (קרוב קירח כמו קליפר יחתכו) כל הדרך עד 5/8 אינץ ‘.

מה שאני אוהב על זה

את Andis Supra ZR אלחוטי ניתוק להב Blipper קליפר מרגיש נהדר ביד שלי. זה קצת כבד (רק מעל 1 פאונד), אבל אני אוהב את העובדה שזה לא מרגיש כמו צעצוע. קליפר הוא קצת יותר צר יותר קליפר האהוב עלי הקודם (אנדיס קרמי BGR + ניתוק להב קליפר). מבחינה ארגונומית, קוצץ נוח להחזיק, אבל חלקם עשויים למצוא את זה כבד.

מנקודת מבט ביצועים, השתמשתי את קליפר על שיער רטוב ויבש והוא מבצע היטב במהירות הגבוהה ביותר. הקוצץ לא משך את השיער או נתקע פעם אחת, אפילו בראש העבות של השיער המתולתל. אנדיס אומר שקליפר ירוץ ברציפות במשך שעתיים וטענה זו נכונה לחלוטין. במשך 8 שעות ביום בחנות, אני פשוט במקום קליפר על זה לחייב לעמוד בין הלקוחות ואני יכול בקלות להשתמש בכלי במשך כל היום ללא אובדן כוח.  

במהלך מחקר תרומות לחקר הסרטן שנערך לאחרונה בסנט בלדריק באטלנטה, השתמשנו ב- Super ZR עבור ראשי גילוח במהלך האירוע בן ארבע השעות.

 גילחנו מעל 200 ראשים וכמה יחידות שלנו רץ ברציפות במשך ארבע שעות עם זמנים קצרים בלבד על עמדות טעינה והם לא לאבד כוח. הספר במהלך האירוע rav על אלה קליפר. אם הם מחזיקים היטב במשך ארבע שעות של גילוח ראש, הם בהחלט צריכים להחזיק מעמד היטב במהלך יום רגיל במספרה או בסלון (ומצאתי את זה כדי להיות אמיתי כמו שאני עכשיו באמצעות קליפר זה כמו להב רק ניתוק שלי גוֹזֵז).

מצאתי גם כי להבים CeramicEdge כללה לרוץ הרבה יותר קריר להישאר חדה יותר להבים מסורתיים כמו גם את עמדת הטעינה כלל הוא די קל לשימוש יציב מאוד. המעמד כולל מחוון אדום או ירוק בהיר מאוד (כמעט בהיר מדי) כדי ליידע אותך אם קליפר נטען במלואו או עדיין מופעל. אני גם אוהב את זה יחידה זו מצוידת עם סוללת ליתיום יון, אשר לא לשמור על “זיכרון”, כך שאתה לא לפגוע הסוללה עם תשלום חלקי (וזה חיוני, כי אתה תהיה להרים לשים את זה קליפר לעתים קרובות לאורך כל היום).

מה שאני לא אוהב על זה

אני אף פעם לא היה מעריץ גדול של קליפר עם אפשרות משתנה משתנה. אני כבר מאחורי הכיסא במשך שני עשורים ואף פעם לא צריך clipper לרוץ לאט יותר – מהר יותר הוא תמיד טוב יותר, לדעתי. עם קוצץ המהירות משתנה השתמשתי, אני תמיד לשים את קליפר על מקסימום ולהשאיר אותו שם. הסיבה שאני דווקא לא אוהב את זה על אנדיס סופרה ZR אלחוטי ניתוק להב Blipper קליפר היא כי כפתור נוסף יכול להיות קצת מבלבל לפעמים ואני מוצא את עצמי לעתים קרובות להכות את לחצן מהירות כוח clipper או לבטל את אשר לאחר מכן מחייב אותי כדי להתאים מחדש את המהירות. אבל זה קטטה קלה, כי אני בטוח שאני אתרגל לזה בזמן.

יש גם חלקים של הדיור כי מרגיש קצת זול (במיוחד את הפאנל ממש סביב להבי). עם זאת, שאר clipper מרגיש כל כך מוצק שזה לא בעיה גדולה בשבילי.

כמו קוצץ זה קמעונאית עבור MSRP של 365 $ (אם כי אתה יכול למצוא אותו כ 250 $ על אמזון), זה עשוי להיות קצת יקר עבור כמה ואני הייתי אוהב עבור אנדיס לכלול עוד להב או שניים, אבל על סמך הבדיקה שלי של קליפר, אני חושב מחיר ואיכות הם מאוזנים למדי. כפי שציינתי קודם, קליפר זה הפך להיות קליפר שלי האהוב ביותר לנתק.

ההמלצה שלי

אני מאוד ממליץ על Andis Supra ZR אלחוטיים ניתוק Blade קליפר עבור אלה שמחפשים קליפר אלחוטיים כבדים אשר יכול לעמוד בשימוש קבוע במספרה או בסלון. קליפר ביצע ביצועים יוצאי דופן, ומעולם לא מצאתי את זה לאבד כוח, אפילו תחת שימוש כבד במספרה. אני מוסיף את זה רשימה של כלים הטובים ביותר haircutting עבור אנשי מקצוע, אבל זה יהיה גם גדול (אם כי יקר) אפשרות עבור אלה המחפשים קליפר לשימוש כללי בבית.

No Replies to "סקירה של אנדיס סופרה ZR אלחוטי ניתוק להב קליפר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 + = 83