להיפטר של הצטברות זה Yucky לאחר הסרת צמות

להיפטר של הצטברות זה Yucky לאחר הסרת צמות

הרחבות ברייד נשאר במשך 10 או כך שבועות יכול להוביל מאט בשורשים והרבה הצטברות יאקי. זה יכול להשאיר אותך עם שיער שמנוני למדי ו מחצלות זה קשה לשטוף. בנוסף, ייתכן שתיתקל טון של שפיכה. אם אתה נתקל בבעיה זו ואתה רוצה ללבוש צמות שוב, אל תדאג. ישנם צעדים שניתן לנקוט כדי למנוע את הצטברות unseemly כי נשים רבות ניסיון.

כמה זמן צריך הרחבות להישאר עבור?

ראשית, 10 שבועות הוא באמת דוחף את הגבול כשמדובר הרחבות ספורט.

שמונה שבועות הוא בדרך כלל מקסימום כשמדובר הרחבות או שאתה הסיכון כי הצטברות matty. חלק מהנשים דיווחו על סיפורי זוועה על כך שלא יכלו להסיר את המחצלות האלה משום שהשיער נעול. אם זה יקרה לך, תספורת גדולה תהיה הפתרון היחיד שלך - תיקון דרמטי למדי, לא משנה כמה אתה אוהב שיער קצר. האפשרות היחידה שלך תהיה הסרת מחצלות, וזה זמן רב מאוד עלול ליצור פצעים הקרקפת.

כמה הצטברות צפוי לקרות, גם אם אתה שקדן על שמפו בעת לובש את הצמות שלך. עם זאת, הצטברות שמנוני, gunky הוא כנראה בשל ללבוש הרחבות דרך העבר שלהם הממשלה. ככל השיער שלך מכוסה ולא ניתן לסרוק דרך ו סבוכה, יותר שמפו, מרכך, שמנים הקרקפת, ומוצרים אחרים יהיה לבנות על השיער שלך הקרקפת, במיוחד סביב השורשים.

קח את הזמן שלך להיות סבלני

הסרת הצמות שלך דורשת זמן וסבלנות.

תלוי כמה זמן הצמות שלך, וכמה יש לך, זה יכול להימשך עד שעתיים. אם אתה ממהר את התהליך (וגם למשוך חזק מדי על השיער שלך) אתה מסתכן שבירת שיער.

לאחר הרחבות מוסרים, בזהירות בעדינות לעבוד את האצבעות דרך כל מחצלות. אין להשתמש במים עדיין. במקום לגרוף את האצבעות שלך לאורך של tresses שלך, למשוך חלקים סעיפים זה מזה.

אם אתה נתקל באזורים עקשנים, השתמש בשמן טבעי או ערפל קלות את השיער שלך עם מרכך, כך שתוכל להקל על מסרק דרך. לא להרוות את השיער שלך בשלב זה ואל תופתע אם אתה נתקל פתיתים שמנוני הצטברות.

חפיפה והתניה של השיער שלך

כאשר אתה עובד דרך מחצלות וסבך עם האצבעות שלך, אז אתה יכול להרטיב את השיער. השתמש שמפו מבהיר עבור ניקוי זה הראשון. ודא השיער שלך הוא רווי ביסודיות לפני שמפו. גם אם אתה שוטף לשטוף את השיער שלך בכיור, מומלץ לבצע שמפו זה במקלחת שלך, שם השיער שלך יהיה לתלות ישר ולא להסתבך על הראש שלך

דגש על הקרקפת שלך הראשון לקחת את הזמן שלך לעבוד בשמפו. בהתאם לרמת ההתעצמות שלך, ייתכן שיהיה עליך להקציף בכל מקום בין פעמיים לחמש פעמים. זה נורמלי לחלוטין. רק לעבוד את השמפו דרך שאר השיער שלך כאשר אתה שמפו בפעם האחרונה מאוד. בשלב זה, אתה יכול גם להשתמש בשמפו לחות הרגיל שלך אם השיער שלך נראה יבש.

צעדים נוספים

לאחר שעברת את כל השלבים שהוזכרו עד כה, שטיפה עם חומץ תפוחים הוא אפשרות אם אתה מרגיש הקרקפת שלך צריך הבהרה נוספת, כי יש עדיין הקרקפת הצטברות.

כמו כן, ניתן להשתמש במרכך שטיפה רגיל לאחר החפיפה, אך מומלץ להשתמש בטיפול עמוק. זכור, השיער שלך לא היה טיפול עמוק זמן רב, והוא כנראה זקוק נואשות של מיזוג כלשהו. הקפד להשתמש בכלים נקיים בעת סירוק כל מרכך דרך השיער שלך, כי אתה לא רוצה להוסיף לכל לכלוך או הצטברות בחזרה לתוך השיער שלך. זה רעיון טוב להשתמש בחום עמוק לחדור קווצות שיער להתניה מקסימלית.

לאחר טיפול עמוק, השיער שלך צריך להיות נקי ורך. לאחר ללבוש הרחבות במשך זמן רב, זה תמיד רעיון טוב לתת את השיער ואת הקרקפת הפסקה מן המשקל הנוסף.

No Replies to "להיפטר של הצטברות זה Yucky לאחר הסרת צמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =