האם WN Hair Care מנקה באמת עובד? – insightyv.com

האם WN Hair Care מנקה באמת עובד?

סקירה זו של מרכך טיהור ון הוא מ 2010. לפני שתקרא את הסקירה המקורית שלי, אני רוצה להדגיש משהו למדתי מאז השימוש Wen לתקופה קצרה של זמן חזרה בשנת 2010. Wen haircare גרם לכאורה נשים רבות להפסיד השיער שלהם. כל כך הרבה נשים חוו נשירת שיער כי תובענה ייצוגית הוגשה נגד ון.

חוץ מזה, האיפור הכימי של וון, כולל טון של שעווה ו מילוי כי רק להפוך את השיער שלך מרגיש חזק ובריא, אבל במציאות לגרום שבירה ופגיעה, בטווח הארוך, להשאיר הרבה כדי להיות הרצוי.

נא לעשות את המחקר שלך לפני רכישת מרכך Wen ניקוי. כמו עם מוצרים רבים בשוק, אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה פשוט יכול להיות.

סקירה של מרכך ניקוי וון מ 2010

על פי אתר האינטרנט שלהם infomercial, Wen ® מרכך ניקוי הוא רעיון חדש ושונה ב ניקוי וטיפול השיער שלך. מוצר אחד נועד לתפוס את המקום של שמפו, מרכך, מרכך עמוק, detangler ו-מרכך. הנוסחה החופשית ללא גלוטן, נטולת חומר ניקוי, מנקה את השיער ללא קצפת או סודה מכל סוג שהוא, והיא נועדה לשמור על השיער והשיער הטבעי של הקרקפת. השיער שלך נשאר עם ברק, לחות, יכולת ניהול ושימור צבע טוב יותר. אבל האם זה תלוי בהבטחות האלה?

על השיער שלי

השיער של כולם יגיב קצת אחרת לכל מוצר שיער, וכך גם לגבי Wen®. השיער שלי נראה מתאים לפרופיל של וון באופן מושלם.

השיער שלי הוא גאלי באופן טבעי, ובזמן מאמר זה, קצת מסולסל ויבש מן צבע להרים גבוהה השתמשתי באותו זמן. השיער שלי צריך עזרה עם מיזוג, frizz, הגוף, ואת יכולת הניהול.

התגובה הראשונית שלי

התגובה הראשונה שלי Wen ® היה, “זה מוזר”. זה לא טבעי “לשטוף” את השיער בלי suds.

אני מכיר היטב שמפו ללא גופרית, ובעוד שהם בדרך כלל מייצרים פחות “סבון” תחושה, הם עדיין מאוד שמפו דמוי ולכן אני מרגיש כמו השיער שלי “נקי”. ההבדל השני היה לי קצת צרות הסתגלות היה כמות של המוצר הנדרש כדי לנקות את השיער. אני רגיל לתיאוריה “פחות היא יותר” בשמפו כהלכה של השיער שלי, וון דורשת כמות גסה של מוצר כדי לעבוד את הקסם שלה.

אם כבר מדברים על הקסם, לא הייתי בטוח כי קסם היה בדיוק המילה הייתי משתמש כדי לתאר את Wen ® בתחילה. אני לא יכול לומר שלא התרשמתי, אבל גם לא היתה לי תחושה של פליאה גמורה. השיער שלי עשה להרגיש נקי לאחר בתחילה באמצעות מרכך טיהור, אשר הופתעתי בכנות אותי, בהתחשב בכך לא היו suds. השיער שלי גם הרגיש רך ומתוקן כמו שצריך, כשאני עושה שימוש בשמפו ובמרכך הרגיל שלי.

נופל (ולצאת) של אהבה עם Wen ®

התאהבתי במרכך ה – Wen® Cleansing מרכך לאחר כשבוע של שימוש במוצר. לאחר זמן זה, מצאתי את השיער שלי להיות רך יותר, פחות מקורזל, וקל יותר לסגנון. השיער שלי היה נהדר ברק, לחות.

אבל, כשבוע לאחר מכן נפלתי מהר מתוך אהבה עם וון.

פתאום הרגשתי שעווה משומנת, שקלה, מין “חמקנית”, מחוסר מונח טוב יותר. רומן האהבה שלי קיבל רוח שנייה, עם זאת, לאחר שמפו טוב עם שמפו מבהיר טוב ולאחר מכן חוזר Wen® מרכך ניקוי.

בשורה התחתונה

לפני שסיימתי את המשפט של וון, דיברתי די הרבה על השימוש שלי במוצר על מדיה חברתית. אחד החברים שלי שלח לי אימייל קצר לאחר מכן ואמר, “תראה, אני לא יכול לחכות לבדיקה שלך, כל מה שאני רוצה לדעת זה לקנות אותו?”

בתחילה, אמרתי כן, הייתי עושה, אבל אני לא הייתי משתמש במוצר באופן בלעדי כמו אחד בלבד שלי שמפו / ניקוי המוצר. חשבתי שאני רוצה לקבל את המוצר על היד כדי להשתמש כחלק קבוע של השיער שלי בריא שגרת, אבל יותר כמו מרכך עמוק יותר מאשר cleanser.

עם זאת, לאחר שקילה את החוויות שלי עם אלה של הלקוחות שלי, כי המשותף שלהם Wen ® סיפורים, ואחרים שסקרו Wen ®, יש לי רגשות מעורבים.

רבים דיווחו תוצאות נורא, כולל נשירת שיער לאחר שימוש WEN. אנשים רבים יותר דיווחו כי הם הרגישו קרע כאשר הם הורו מ Wen ® ישירות היו לעתים קרובות טעונה פעמיים, לא קיבל החזר כאשר נשאל, או התעלמו כאשר ניסו לבטל את “המנוי” שלהם. לאחר ששקלתי את כל המידע הזה, הייתי מסיק שמרכך הניקוי של וון הוא הטוב ביותר עבור אנשים עם גלים / תלתלים, נטיות שיער יבש, או שיער סמיך / גס. הנערות עדינות, דקים, ו straighter לא היה כמו חוויה חיובית. אבל, אתה לא צריך לגמרי לקחת את המילה שלי על זה, לבדוק ביקורות מאנשים אחרים שניסו Wen ®.

גילוי: החברה סיפקה גישה חופשית למוצר זה למטרות בדיקה. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "האם WN Hair Care מנקה באמת עובד?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.