סקירה של Wahl אלחוטי סטרלינג 4 קליפר

סקירה של Wahl אלחוטי סטרלינג 4 קליפר

לפני יותר מעשרים שנה, חברת Wahl Clipper הפיקה את המצלצלות הראשונה, נטולת הטעינה. הדבר הזה בטח היה כבד מאוד (עם חיי סוללה קצרים במיוחד), אבל Wahl יש את זה נכון עם Wahl Cordless סטרלינג 4 קליפר.

לְעַצֵב

Wahl Cordless סטרלינג 4 קליפר עצמו נראה הרבה כמו כל קליפר corded, אבל זה אחד אתה יכול לנתק. קליפר עצמו הוא קל מאוד - וזה יכול להיות קשה להתרגל בהתחלה.

זה היה קצת כמו צעצוע, אבל המופע מדבר בעד עצמו. קוצץ הוא מאוד נוח ביד ויש לו עיצוב קל משקל (מושלם עבור flattop או buzzcuts שבו אתה מחזיק את קליפר גבוהה במשך תקופה ארוכה יותר של זמן). היחידה כוללת גם מנוף להתחדד אשר חיוני בהפקת taper מושלם. המתג מרגיש מוצק וכבל מתחבר ומתנתק בקלות. זה יהיה נחמד לראות וואהול לייצר בסיס טעינה עבור קליפר זה, אבל זה תלונה קלה. קליפר מגיע עם כסוף ברירת המחדל להוסיף, אשר ניתן לשנות את אחד מארבעת צבעים שונים, אם אתה רוצה להתאים אישית את יחידת קצת.

ביצועים

כאן הוא המקום שבו Wahl אלחוטיים סטרלינג 4 קליפר הוא באמת מרשים. Wahl טוען קליפר יש ריצה 75 + דקה וזה נכון. הצלחתי לעבור כמה שרק 15 תספורות על מטען יחיד. זה מאוד מרשים. עוד דבר טוב הוא כי קליפר לא באמת לאבד כוח, אלא נראה פשוט לסגור את עצמו אם הסוללה מקבל נמוך.

לקוצץ יש שפע של כוח לטפל בכל מצב. זה לא עושה די טוב עם שיער סמיך מאוד. הסוללה היא סוללת ליתיום יון ואת clipper הוא רוטרי מנוע clipper. קליפר יכול לשמש גם בעת חיבור (יתרון נחמד לא היית מקבל עם בסיס טעינה).

אני כבר משתמש ביחידה במשך כמה שבועות ולא היה לי יום שבו זה לא נמשך לי לאורך כל היום (אני בדרך כלל לחתוך 15-20 ראשי ליום).

אביזרים

קליפר מגיע עם 8 מסרקים מצורף, כבל הטעינה, שלושה מוסיף צבע, שמן, מברשת ניקוי, ואת להב להב. רק שלילי אמיתי על זה קליפר הוא מסרקים המצורף. מסרקים Wahl תמיד מרגיש זול. הם צריכים להציע מסרק נירוסטה מדריך (כפי שהם עושים עבור 5 שלהם 1 קוצץ). לזרוק את מסרקים מדריך שמגיעים עם קליפר באשפה ולהשתמש משהו כמו מסרקים אוניברסלי במקום (Speed-O- מדריכים, לצערי, לא מתאים קליפר זה).

בשורה התחתונה

אמנם לא ציפיתי לאהוב את זה קליפר, אני כבר לסמוך על זה כמו clipper העיקרית שלי. זה קל, מבצע היטב, ומחזיק בתשלום. עיצוב מוצק וביצועים טובים חשובים וקליפר זה מספק את אלה בצורה יוצאת דופן. בסביבות $ 115 דולר, Wahl Cordless סטרלינג 4 קליפר הוא במחיר סביר גם כן. זה קליפר הוא עבור כל אחד (אם אתה ספר מקצועי או סתם מישהו נותן buzzcuts בבית) שרוצה קליפר אלחוטיים גדולים שיכולים לעמוד בסטנדרטים מקצועיים.

No Replies to "סקירה של Wahl אלחוטי סטרלינג 4 קליפר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 41 = 44