אורס נעל & טוויסט ג’ל עובד על לוקס, Twists, צמות ועוד!

אורס נעל & טוויסט ג'ל עובד על לוקס, Twists, צמות ועוד!

אם אתה מחפש מוצר לשימוש כאשר מתחיל ו locs retwisting, או לשכלול אלה שני גדילי פיתולים, האם ORS Lock & Twist ג'ל לספק?

מאפייני אורס נעל & טוויסט ג 'ל

כאשר אתה פותח את המכולה, אתה תראה חומר לבן, ג 'לי עם ריח מינימלי, אז אם אתה רגיש ניחוחות, אתה בטח אוהב את זה. ניחוח הוא כמעט לא קיים ולכן זה לא יהיה להתנגש עם ריחות אחרים על השיער שלך ולא יכריע אותך.

את נעל & טוויסט ג 'ל הוא עבה ומרגיש כמו ג' לי, אבל סופג בקלות וברור את הידיים ואת השיער. זה לא דביק ולא ציפוי, וזה חשוב כאשר אתה מיישם אותם locs. אתה רוצה מוצרים לקלוט את השיער ולא לשבת על זה, פתיתים או מעיל אותו בכבדות (כמו שעוות דבורים). אתה גם רוצה טוויסטים שלך, locs או סלילי כדי לנוע בחופשיות, אשר ג'ל זה מאפשר להם לעשות.

איך להשתמש בזה

האתר של היצרן מציע להחיל את הג'ל לשיער טרי ומפוספס, ואחרי סטיילינג, כדי להגדיר מתחת למייבש. זו תהיה שיטה טובה עבור twists, locs ו סלילים, אבל אתה יכול גם ליישם את זה כדי לייבש את השיער בלי לדאוג flaking.

כמות אתה משתמש תלוי בעובי השיער שלך, אבל אתה לא צריך להשתמש כמות מופרזת כדי לקבל אחיזה משביע רצון. עבור כל טוויסט בגודל בינוני סעיף חלים על סכום בגודל גרוש. אם אתה צריך להתרענן בסגנון, אתה יכול ליישם יותר ג'ל, אשר ספוג לתוך השיער שלך הרבה כמו מים.

זה יהיה מוצר טוב עבור כל אדם המעבר מ רגוע טבעי שיער, במיוחד עבור סגנון ידידותי המעבר כמו מסרק סלילי. החלת הג'ל על שיער רטוב וסירוק מאפשרת לשני המרקמים להתמזג יחד, מה שהופך את קו התיחום פחות ברור. אם עשית את קוצצים גדולים יש "אפריקאי weeny weyy", ג'ל עובד בדיוק כמו גם ליצירת סלילי שיער קצר, טבעי.

ללבוש את סלילי במשך כמה ימים או שבוע, לשחרר אותם ואתה יכול ליהנות chunky 'הלוך ושוב במשך כמה ימים נוספים.

פסק דין סופי

אין לי מקומות, אז אני לא יכול לערוב איך זה יעבוד על retwisting, על שני גדילי פיתולים וזה עובד טוב מאוד. מלבד החלת ג'ל על כל קטע טוויסט, dab כמה על הקצוות עבור החזקה נוספת. פיתולים לא להתפרק, וכאשר אתה לבטל אותם כדי לסובב את סגנון, השיער שלך לא יהיה מושפע הלחות כפי שהיא בדרך כלל. ההתפתלות שלי נותרה גלית ומתולתלת במקום לנפח, אפילו יומיים לאחר מכן.

מלבד היותו זול, אתה יכול למצוא את המוצר הזה חנויות יופי רבים או חנויות, כך קל למצוא, שהוא גדול פלוס.

No Replies to "אורס נעל & טוויסט ג'ל עובד על לוקס, Twists, צמות ועוד!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3