כל מה שרצית לדעת על Twists (שני strand twists)

כל מה שרצית לדעת על Twists (שני strand twists)

טוויסטים, המכונה גם שני פיתולי גדיל, הם תסרוקת שנוצרה על ידי סיבוב שני קטעים של שיער אחד סביב השני על הקצוות. חלקים של שיער עשויים לנוע בין גדולים לקטנים. בעוד פיתולים שטוח עובד היטב על מרקמים שונים, פיתולים בדרך כלל לעבוד טוב יותר על שיער טבעי לחלוטין כמו הקצוות בדרך כלל מחזיקים יחד ללא עזרה נוספת של להקות או barrettes. טוויסטים ניתן לשלב עם סגנונות אחרים, כגון פיתולים שטוחים, צמות אפרוס.

ידוע גם בשם: שתי פיתולי גדיל

היתרונות של סגנונות טוויסט

שתי פיתולי גדיל הם סגנון מגן נהדר כי ברגע שאתה יוצר אותם, אתה יכול להשאיר אותם במשך ימים או שבועות. אתה יכול לטהר את השיער שלך תוך כדי twists אם אתה רוצה ללבוש אותם במשך זמן מה. הם מאוד תחזוקה נמוכה לעשות עבודה נהדרת של הגנה על הקצוות שלך, בתנאי שאתה משלם את הקצוות קצת תשומת לב עם לחות בזמן שאתה לובש פיתולים.

זהו סגנון קל ליצור ועובד היטב על השיער של כמעט כל אורכי. ברגע שהם נמצאים, פשוט לכסות או לעטוף את השיער בלילה כדי לשמור אותם מסודרים.

טוויסטים גם לעבוד טוב בשילוב עם סגנונות טבעיים אחרים. אתה יכול שטוח לסובב את החלק הקדמי של השיער שלך על הכתר ולהשאיר אורכים הנותרים פיתולי שתי גדיל. אתה יכול גם לקבל יצירתי על ידי מעצבים אותה קבוצה של פיתולים לתוך updo, צמה אחת גדולה או קוקו או לחמניה פשוטה. יש מגוון של אפשרויות סטיילינג אתה יכול לנסות להתחיל עם זה תסרוקת אחת.

בנוסף, כאשר אתה עייף להשאיר את השיער שלך מעוות, לפרום אותם ויש לך אַחֵר תסרוקת: טוויסט- out.

אילו מוצרים אני צריך להשתמש עבור מתפתל?

עד שתמצא מועדפים ניסו- and-true, ייתכן שיהיה עליך להתנסות עם מוצרים שונים כדי לקבל את המראה הסופי והחזק שאתה רוצה בסגנון זה.

מידה טובה של אחיזה עוזר פיתולים לשמור על הצורה שלהם בלי unraveling או frizzing מוקדם מדי, אבל להתרחק ג'ל כבד, דביק. יש לך אפשרויות רבות כי הם טובים יותר עבור השיער שלך.

כמה הצעות למוצרים מתפתלים כוללים:

  • כמו שאני טוויסט הגדרת קרם (קנה על אמזון)
  • אקו Styler ג'ל (קנה באמזון)
  • TGIN טוויסט והגדרת קרם (קנה באמזון)

מה לעשות אם טוויסטים שלך לעולם לא יוצא נכון

אמנם זה פשוט תסרוקת ליצור, לא כולם מקבלים את זה מושלם בפעם הראשונה (או החמישי). ייתכן שיהיה עליך לתרגל יותר, תשומת לב מיוחדת לגודל של כל קטע אתה מתפתל; התוצאות שלך יהיו אחידות יותר אם אתה בטוח כל קטע הוא אפילו. ייתכן שיהיה עליך להתנסות עם מוצרים כדי למצוא את הטובים ביותר עבורך. גם לשקול אם אתה מקבל תוצאות טובות יותר על שיער רטוב, לח או יבש - התוצאה הסופית שלך יהיה שונה בהתאם למה שאתה מתחיל. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור בעת יצירת טוויסטים שלך היא להתחיל עם שני חלקים כי הם אפילו. אם סעיף אחד הוא עבה ו / או יותר מאשר השני, לא תוכל ליצור טוויסט אחיד לאורך כל אותו סעיף. יהיה עליך "ללוות" מן החלק השני, המוביל טוויסט אחיד.

האם אני צריך להוסיף הרחבות כאשר סטיילינג סגנונות?

לא, אתה לא צריך להוסיף שיער סיומת בעת יצירת פיתולים, אבל כמה נשים רוצה קבוצה ארוכה יותר של פיתולים או פיתולים כי הם ארוכים, ולכן הם עשויים להוסיף שיער סינתטי לתספורת סנגל או מארלי טוויסט. אתה יכול לבחור תוספים אם אתה מעביר ולא יכול להשיג מלא, טוויסט נראה די עדיין. אתה יכול גם להוסיף צבע הארכה צבע אם אתה רוצה ליצור funky או מראה שונה מאשר אחד הרגיל שלך. כמה נשים עם שיער עדין עשוי למצוא סיומות לתת להם סגנון מלא יותר. עם זאת, הרחבות אינן נחוצות כלל.

No Replies to "כל מה שרצית לדעת על Twists (שני strand twists)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 62 = 66