אילוף שלך Tufts בעייתי: כיצד לשלוט Cowlick בשיער שלך | insightyv.com

אילוף שלך Tufts בעייתי: כיצד לשלוט Cowlick בשיער שלך

אילוף שלך Tufts בעייתי: כיצד לשלוט Cowlick בשיער שלך

A cowlick הוא זה לעתים קרובות מעצבן קצת מטריד של השיער כי נראה לגדול בכיוון אחר מכל דבר אחר ופשוט לא לשכב. Cowlick הוא לעתים קרובות נוכח בכתר אבל יכול להתרחש בכל מקום על הראש שבו את כיוון הצמיחה יוצר דפוס ספירלה. לעתים קרובות, חבר ‘ה יכול להיות יותר cowlick אחד.

יש לך ציצית שתמיד דבקה? מה זה בחור לעשות? הפתרון הכי קל, כמובן, הוא לחתוך את כל זה.

ברור, לא כל בחור רוצה buzzcut, אז יש אפשרויות אחרות לשליטה שלך ללקק.

Cowlicks על הכתר

כאשר יש לך cowlick בחלק העליון ואת האחורי של הראש (הכתר שלך), אתה תמצא לעתים קרובות זה יהיה להישאר אם לא לחתוך כראוי. כדי לשלוט על cowlick בחלק האחורי של הראש, יהיה עליך גם להשאיר את השיער מספיק זמן כך את משקל השיער מחזיקה אותו או לחתוך אותו קצר מספיק אז זה לא מקל על המקום הראשון. בדיקת הכיוון של צמיחת השיער יכול גם להיות מועיל. לעתים קרובות cowlick יצוץ כתוצאה מנסה סגנון השיער נגד דפוס הצמיחה פשוט צחצוח השיער בכיוון ההפוך יכול לתקן את הבעיה. לאלו שרוצים ללכת קצר, תספורת ליגת הקיסוס היא לעתים קרובות אופציה נהדרת.

Cowlicks בחזית

שום דבר לא יכול להיות יותר מעצבן מאשר שיש את זה מוזר השיער של דבק למעלה מ הקדמי. כמו עם כל cowlick, לחתוך אותו או להשאיר אותו מספיק זמן אז המשקל מחזיק אותו הן שתי אפשרויות.

אם אלה לא עובדים, מנסה סגנון השיער לכיוון דפוס הצמיחה של cowlick צריך לעזור לאלף את החיה הקטנה. תספורת מקושטת קצר יכול גם לעזור למזער את הבעיה. כמובן, תמיד יש סגנון ג’ל – לתת מוצר קטן לנסות.

Cowlicks על neckline

רוב החבר ‘ה לא מבלה הרבה זמן להסתכל האחורי של הראש שלהם, אבל כל אחד אחר רואה את זה, אז זה לא רעיון רע להעיף מבט פעם אחת לזמן מה.

Cowlicks על העורף הם לעתים קרובות חלקים של שיער לגדול ב up כלפי מעלה דפוס גורם השיער להיצמד בזווית מוזרה. שני הפתרונות הטובים ביותר הם ללכת ממש קצר או לגדל אותו מספיק זמן ולכן המשקל של השיער מושך אותו למטה. עבור cowlicks neckline, קצר להתחדד קלאסי או דעיכת קרחת הם אפשרויות מועדפות.

שליטה cowlick, לא משנה איפה זה על הראש לוקח סבלנות תספורת גדולה. מציאת ספר מיומן או מעצב אופנה הוא חיוני. הסיבה בחורים רבים בסופו של דבר עם cowlicks דבק למעלה בכל מקום בגלל תספורת לא מקצועי. עבור בחורים עם cowlicks רע, לשאול הספר שלך או מעצב אופנה לחתוך את השיער יבש ולכן אין משקל מים על השיער כי יהיה באופן לא טבעי להחזיק את cowlick למטה. אתה צריך גם לבקש את השיער שלך עבור המלצות על הסגנון הטוב ביותר כדי לעזור למזער את ליקוק שלך. סגנון קצר, זמזום בדרך כלל עובד, אבל סגנון שכבות יותר או לחתוך מרקם מבולגן יכול גם להיות אפשרויות נהדר, יותר מדי.

No Replies to "אילוף שלך Tufts בעייתי: כיצד לשלוט Cowlick בשיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 36 = 46