האם Texturizer מתאים לך?

האם Texturizer מתאים לך?

מרקם הוא תהליך כימי מבוסס כי הוא צורה קלה של מרגיע. ידוע גם מרכך טקסטורה, היא אופציה פופולרית עבור שיער שחור. Texturizer מוחל על שיער מתולתל או קינקי עבור כמות קצרה של זמן במאמץ להירגע או לשחרר את סלסול מעט במקום ליישר אותו לחלוטין.

תהליך מרקם

Texturizers לשנות באופן קבוע את מבנה השיער. אתה צריך לגדול או לחתוך את השיער שלך אם אתה רוצה לחזור מרקם השיער הטבעי שלך.

הכימיקלים המשמשים במרקם משנים את מבנה החלבונים הנמצאים בשיער. החלבון העיקרי הוא קרטין והוא מכיל חומצת אמינו הנקראת ציסטאין, אשר תורמת לשיער מתולתל. כאשר texturizer מוחל, את קשרי המימן ב ציסטאין שבורים, וכתוצאה מכך סלסול משוחרר.

ב הנוסחה lye, הכימיקל המשמש לשבור את הקשר הוא hydroxide נתרן בעוד texturizers no-lye להשתמש סידן הידרוקסיד (no-lye).

התוצאות יהיו תלויים במרקם השיער הטבעי שלך. תלתלים בצורת S ושער גלי טבעי נוטים לעבוד הכי טוב. Z- תלתלים בצורת יכול לייצר תוצאות בלתי צפויות וזה יכול להיות טוב יותר ללכת עם מרגיע. כמו כן חשוב לזכור כי texturizer לא ליצור סלסול אם זה כבר לא בשיער.

בדרך כלל, מרקם נשאר על השיער במשך 5 עד 10 דקות, זמן קצר יותר מאשר מרגיע. כמו עם מרגיע, מרקם חייב להיות שטף עם שמפו מנטרל לעצור את התהליך הכימי.

זה גם הכי טוב להשתמש מרכך אחר כך לשחזר לחות.

כימיקלים יכולים להזיק לשיער שלך, ולכן מומלץ להשתמש טיפולים חלבונים קבועים ומזגנים עמוקים כדי לשמור על הבריאות של השיער texturized. 

יתרונות וחסרונות

למרות texturizers עשוי להיראות כמו התשובה המושלמת עבור כל מי שאינו מאושר מרקם הטבעי שלהם, זה תהליך כימי הוא לא הפתרון הנכון לכולם.

יש נקודות חיוביות ושליליות לשקול.

הדבר הנחמד על texturizer היא כי צמיחה חדשה אינה נראית לעין כפי שהיא עם שיער רגוע ישר. כאשר השורשים שלך לגדול ואתה רוצה ליישם את texturizer לצמיחה חדשה בלבד ולהימנע שיער בעבר מרקם. כל חפיפה ימשיך ליישר את השיער כבר texturized, וכתוצאה מכך שני מרקמים שיער. זה הכי טוב לראות מעצב מקצועי עבור touchups.

ישנם מספר יתרונות על שיער texturized:

 • Texturizer עשוי להיות קצת פחות מזיק מאשר relaxers רק עבור העובדה הפשוטה כי הכימיקלים נשארים על השיער לתקופה קצרה יותר של זמן.
 • Texturizers מאפשרים לך לשמור על דפוס תלתל טבעי שלך בצורה רופפת יותר. עבור כמה מרקמים שיער, זה יכול ליצור תלתלים קופצני בעוד שאחרים עשויים לקבל גלים יפים.
 • Texturizers יכול ליישר את השיער יותר קל אם זה המטרה שלך, אם כי זה לא ייצר תוצאות ישר העצם כמו תהליך מרגיע.
 • Texturizers מאפשרים לך לעבור בקלות מן המרקם גלי או מתולתל שיער ישר עם השימוש של מוצרי סטיילינג וכלים.
 • Texturizers יכול להפוך את השיער יותר לניהול לסגנון אנשים רבים מוצאים שהם צריכים לדאוג פחות על סירוק ו disangling.

  כמו בכל התהליכים הכימיים, חשוב לשקול את ההיבטים השליליים של שימוש במרקם:

  • זה יכול להיות קשה להשיג תוצאות אחידה מיישום אחד למשנהו, במיוחד עבור שיער ארוך יותר. Texturizers נוטים לעבוד הכי טוב עבור שיער קצר עד בינוני.
  • זה לא הבחירה הטובה ביותר עבור כל מי שאולי ירצה בסופו של דבר המעבר טבעי tresses כי זה משתנה לצמיתות השיער שלך.
  • למרות מה מוצרים מסוימים עשויים לטעון, texturizers אינם "טבעי". זה עדיין תהליך כימי וזה יכול להזיק לשיער או להוביל overprocessing.

  מוצרי מרקם

  אמנם יש מוצרים שתוכננו במיוחד עבור תהליך זה, חשוב להבין כי הם מכילים את אותם מרכיבים כמו relaxers ביותר. הם פשוט משווקים בצורה שונה, אם כי לעתים קרובות הם כוללים רבות של אותן הוראות וזהירות.

  אם אתה רוצה לרכוש מוצרים שנוצרו במיוחד עבור texturizing, אלה מומלץ לעתים קרובות:

  • חמאת שיאה חמאת שיאה
  • מרקם אורגני
  • רכה ויפה Botanicals

  לחלופין, אתה יכול להמשיך להשתמש הרפיה Box, אבל לחתוך את זמן היישום המומלץ. כמה זמן תלוי בעובי השיער שלך, במצב הנוכחי ובמרקם. כי הזמן הוא לא אותו דבר עבור כולם, זה קל לראות מדוע מקבל את אותן תוצאות בכל פעם יכול להיות מסובך, אפילו עבור אנשי מקצוע.

  מרקם לא טבעי

  לפעמים, אנשים מאמינים כי שיער מקורי הוא שיער טבעי. זה לא המקרה. למרות כמה שיער מסורק נראה כאילו זה יכול להיות טבעי כי הוא שומר על תבנית תלתל - אם כי רופף יותר טבעי שלך - זה עדיין מושגת עם שינוי במרקם.

  בגלל זה, זה לא הרעיון הטוב ביותר כדי texturize שלך ​​tresses אם המטרה הסופית שלך היא להיות טבעי לחלוטין. Texturizer רק להאריך את ההסתמכות על כימיקלים, ואתה תצטרך לחתוך את כל השיער texturized כדי להיות כל טבעי. אתה לא תוכל ללמוד להתמודד עם המרקם שלך כל עוד יש לך תהליכים בו.

  No Replies to "האם Texturizer מתאים לך?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 23 = 27