איזה Starter Loc סגנון עובד בשבילך?

איזה Starter Loc סגנון עובד בשבילך?

לאחר שתחליט שאתה רוצה לגדול locs, תצטרך לבחור סגנון starter loc. בעיקרון, זה תסרוקת מקומית ידידותית, עם תחזוקה נכונה זמן, בסופו של דבר לגדול לתוך למבוגרים בוגרת.

הגדלת Locs

עבור אנשים מסוימים, גדל locs יהיה משב רוח. השיער שלהם שומר על דפוס הצמיחה שלו רק עם מניפולציה קטנה ולפני שהם יודעים את זה, הם נמצאים על הכתפיים שלהם.

עבור אחרים, locs גדל יכול להיראות כמו דרך ארוכה, קשה. רזה locs עשוי להתנתק ואת ניצנים כל הזמן לבוא untwisted. זה יכול להיות תהליך מתסכל, אבל לזכור כי locs גדל לוקח זמן וסבלנות.

אלא אם כן אתה בוחר חינם locs ופשוט תן הטבע לוקח את הקורס על השיער uncombed שלך, אתה גם צריך מוכן לטפל בהם כפי שהם גדלים. Locs הם תהליך מתמשך זה יהיה שווה את זה אם אתה מתמיד.

כל אחד סגנונות הבאים Starter loc בסופו של דבר התוצאה של ראש של locs מסודר אטרקטיבי. אשר תבחר יהיה תלוי במידה רבה על מרקם השיער שלך ואת סגנון הסוף אתה הולך. לוקס נוטים לעבוד בצורה הטובה ביותר על שיער קינקי או סלילי הדוק. ככל שהשיער שלך חזק יותר, כך יהיה לך יותר קושי.

אתה עשוי למצוא את זה מועיל להתייעץ עם loctician באזור שלך אם אתה לא בטוח איזה סגנון המתאים ביותר מרקם שלך, כמו גם את אורח החיים שלך.

לדוגמה, ייתכן שתרצה סגנון loc זה מאוד מעוצב ומסודר אם אתה עובד בסביבה ארגונית. כמו כן, אחד כי הוא רחיץ יותר יעבוד טוב יותר אם האימון וזיעה הרבה או משמשים לשטיפת השיער שלך לעתים קרובות.

רולס / מסרק סלילי

כפי שהשם מרמז, סגנון זה נוצר על ידי חלקים מתגלגלים של שיער בין כפות הידיים.

זה נהדר כמו סגנון עצמאי גם כן. על ידי משאיר את כף היד לחמניות, השיער שלך באופן טבעי לאתר לאורך זמן. מסרק סלילי דומים מאוד, אבל הם מעוצבים על ידי גלישת קטעים קטנים של השיער סביב קצה הזנב של מסרק rattail.

סגנונות אלה פועלים היטב עבור מרקמים עבים, מפותלים היטב. מסרק סלילי עשוי להחזיק טוב יותר עבור looser מעט tresses.

החלט עד כמה גדול ברצונך שהקטעים שלך יהיו לפני תחילת גלילת הכף. ודא שהם אחידים ככל האפשר. אור שיער או ג 'ל הוא הטוב ביותר עבור עיצוב דקל לחמניות. שעוות דבורים יש להימנע כי זה יותר מדי דביק, קשה לשטוף את השיער, ימשוך לכלוך ואבק.

אתה בטח תמצא את זה נחוץ כדי לסובב את לחמניות דקל ואת סלילי כמו צמיחה חדשה נכנסת אתה או מעצב אופנה שלך צריך להיות בטוח להמשיך סיבוב באותו כיוון כך locs להישאר צמוד.

שתי פיתולי קווצות ופיתולים

בדיוק כמו לחמניות דקל, שתי פיתול גדיל הם הסגנון שלהם, אבל ניתן להשאיר לגדול לתוך locs גם כן. הם עובדים בצורה הטובה ביותר על שיער מרקם ארוך יותר. אתה צריך לפחות כמה סנטימטרים של שיער כדי ליצור שתי גדילי פיתולים, אם כי ארבעה אינץ 'הוא מקום טוב להתחיל את התוצאות הטובות ביותר.

פיתולי שיער פשוטים יכולים להיווצר על שיער קצר יותר בעזרת מברשת רכה.

צחצח את הראש בתבנית מעגלית באותו כיוון: בכיוון השעון אוֹ נגד כיוון השעון. כפי שאתה מברשת, כדורים קטנים או nubs יהוו. אז יש לך את האפשרות של יישום ג'ל אור כדי לעזור להחזיק את פיתולים במקום.

אתה עלול למצוא את זה הכרחי כדי להחזיק את טוויסטים במקום עם להקות גומי בשורש ו / או הקצוות עד למקומות מתחילים הטופס כך שהם לא להתפרק. אתה יכול להשתמש בכף התגלגל או מסרק פיתול כדי לשמור על פיתולים כפי שהם גדלים.

הפיתולים יהיו גלויים לזמן מה. זה יכול להיות שישה חודשים או כל עוד כמה שנים לפני מוצק locs מיוצרים.

צמות

צמות (או צמות) עשוי להיות סגנון ללכת למתחילים עבור אנשים עם מרקם שיער משוחרר. זה יכול להיות כל דבר מן גלים רופפים כדי תלתלים קטנים.

תהליך הצמיחה הטבעי המאפשר שיער קינקי לגדול ולשתף יחד כאשר הוא uncombed לוקח יותר זמן בשיער זה לא כמו קינקי.

מרקמי שיער רופפים יכולים להתפרק גם בשלבים הראשונים, במיוחד כאשר השיער נרטב.

באופן טבעי, הצמה locs לא יהיה עגול כמו מגולגל או מפותל locs. הצמה שטוחה, כך locs שלך יהיה גם כן. עדיף להתחיל עם לפחות ארבעה או חמישה סנטימטרים של שיער טבעי לפני braiding. לשמור על locs שלך כפי שהם גדלים על ידי כף היד מתגלגל או interlocking.

כמו כן, יש לזכור כי זה עלול לקחת שנה או יותר עבור הצמות שלך לפתח למקומות בפועל כמו דפוס הצמה נעלמת לאט.

No Replies to "איזה Starter Loc סגנון עובד בשבילך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 2