אלה תמונות של תסרוקות אפור מאי לגרום לך לאהוב את Silver Strands | insightyv.com

אלה תמונות של תסרוקות אפור מאי לגרום לך לאהוב את Silver Strands

אִשָׁה with short gray hairstyle

קומסטוק / גטי

ייתכן ששמעת כי נשים “בוגרות” לא צריך להסתובב עם שיער ארוך. ואולי לא אכפת לך. שיער אפור מטופל היטב יכול להיראות זוהר מאוד, קצר או ארוך. אם אתה תמיד גאה בעצמך על tresses ארוך, אין כלל זה אומר שאתה צריך ללכת קצר רק בגלל שאתה חגג יום הולדת ציון דרך.

סגנון זה קצר, אבל כאשר אתה לא מודאג לגבי כיסוי אפורים שלך, אתה יכול לְהִרָגַע יותר כאשר מרגיע מאז אתה לא משתמש בתהליכים כימיים מרובים על השיער שלך.

02
מתוך 10

אורכים ארוכים יותר

אִשָׁה with curly gray hair

ג ‘קלין ויסיד / Getty תמונות

זה מראה מתולתל מושלם עבור האישה אשר לא רק רוצה להראות את הצבע הטבעי שלה, אבל המרקם הטבעי שלה גם כן. בנוסף, אלה מנעולים ארוכים יפים!

03
מתוך 10

טבעי נראה

אִשָׁה with short, natural gray hairstyle

חזון דיגיטלי /

אם מצד שני, אתה הם סוג שרוצה ללכת קצר וליהנות אורח חיים תחזוקה נמוכה, אז זה יכול להיות אחד בשבילך. זה רק דורש ביקורים קבועים ספר או סלון; תלוי כמה מהר השיער שלך גדל, אתה יכול להפסיק פעם בחודש או בכל חודש אחר. בין הביקורים, האחזקה היא מינימלית. כל שעליך לעשות הוא למצוא מוצרים שעובדים בשבילך, כולל שמפו שנועדו להוציא את הטוב ביותר של צבע הכסף שלך, מסרק דרך וללכת.

04
מתוך 10

אפור אפור

אִשָׁה with gray afro

תמונות של פיוז / גטי

כמו כל מי שחובש אפרו weeny צעיר, זה סגנון נהדר עבור נשים שרוצות מהומה “לעשות את זה מציג את עצמות הלחיים ופנים יפות עד מלוא ההשפעה שלהם. אחרי הכל, כאשר הולך זה קצר, אין לך שיער להתחבא! עם צבע זה מדים, אתה לא צריך את זה.

05
מתוך 10

אפור ישר

אִשָׁה with straight gray hairstyle

כריסטופר רובינס /

רוצה ללבוש את אפור שלך tresses בצד הארוך? ואז ללכת על אפקט פוקס כסף מלא עם סגנון זה זוהר. בחר בשיטות קרלינג עדינות מאז כלים תרמיים חם מדי יכול במהירות להפוך את הגוון הלבן היפה שלך צהוב מלוכלך.

06
מתוך 10

סגנון גריי שיק

אִשָׁה with short gray hairstyle

קומסטוק Images / Getty תמונות

לא משנה הגיל שלך או צורה פנים, זה עובד לחתוך קלאסי עבור רבים. מחודדים מקרוב בצדדים ומעליהם, מראה זה אינו בדיוק תחזוקה נמוכה, אבל הטיפוח היומיומי (כל עוד אתה מעטר אותו בלילה) יהיה משב רוח.

07
מתוך 10

תלתלים רכים

קצר gray curly hair

תמונה מקור / Getty תמונות

אם המרקם שלך קורא את זה, ללכת עם ראש מחבק לחתוך כמו זה אשר משחק את תלתלי טבעי יפה. כסף סביב המקדשים משתלב בצורה חלקה לתוך אפור צפחה לכיוון הגב, נותן לך מסגור פנים מסגיר עם צבע משלך.

08
מתוך 10

מלח ופלפל קיסר

אִשָׁה with salt and pepper Caesar cut

תמונות

לרכך את קו השיער של חתך קיסר קלאסי עם כמות זעירה של שוליים לא אחידה. גוונים ממוקדים סביב הפנים בעוד שאר השיער משתנה לאט צבע. סגנונות מלח ופלפל כמו זה הם מעבר נהדר לתוך אפור מלא.

09
מתוך 10

באופן טבעי מתולתל

מְתוּלתָל gray hairstyle

תמונות

רק בגלל שאתה “גיל מסוים” ויש לי ראש מלא מנעולים אפור מדהים לא אומר שאתה עדיין לא יכול להיראות חדה להפליא, כפי שנראה כאן. תלתלים רכים תכונה תערובת של כסף, לבן צפחה, אשר כל למזג יחד לתוך סגנון מלא של מימד ותנועה.

10
מתוך 10

גריי מדויק

אִשָׁה with short gray haircut

תמונה מקור / Getty תמונות

זה קצר לחתוך על כל שכבות דיוק, כדי לוודא שאתה מבקר מקצועי מיומן אם זה סגנון אתה רוצה להשיג.

לראות איך שיער אפור צדדי יכול להיות? אל תחוש את עצמך נראה קצר אם זה לא הסגנון שלך, ואם אתה תמיד אהבתי איך אתה נראה עם שיער ארוך. מצד שני, אל תפחד להתנסות עם dos קצר, במיוחד אם להיות טבעי הוא חלק ממנו. רק בגלל שאתה הולך אפור, יש לך ראש של שיער אפור או כסף, או שאתה לאט נע לכיוון זה עם מלח- and- פלפל tresses, צבע שלך יכול להיות פשוט נהדר כמו שאתה. בנוסף, ליהנות מהעובדה כי צבע זה הוא כולו שלך.

No Replies to "אלה תמונות של תסרוקות אפור מאי לגרום לך לאהוב את Silver Strands"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 80 = 86