כיצד להשתמש Rollers Velcro לתת את השיער יותר גוף

כיצד להשתמש Rollers Velcro לתת את השיער יותר גוף

על אינסטראם וטוויטר, ידוענים כמו קים קרדשיאן וקייט אפטון מרבים לפרסם תמונות של עצמם היושבים בכיסאות האיפור שלהם, השיער שלהם עטוף בגלילים. זה נראה שחקניות וזמרים מכל אזור לפרסם את אותו סוג של צילום. 

אז מה העניין הגדול עם rollers Velcro ו rollers חם? הם סוד לגוף ולצורה. 

באמצעות רולר עבור מלאות

"הרבה מעצבי שיער מכניסים את השיער של הלקוחות שלהם לקלררים, ולא משנה לאיזה סגנון הם הולכים, מהעדכונים לגלים הארוכים", אומר הסטייליסטית המקצועית גרן במגזין InStyle.

"הם נותנים את השיער מלאות שופעת אתה לא יכול לקבל אחרת."

אתה יכול להשתמש אלה רצועות חם מיושן אתה כנראה מאוחסנים בחלק האחורי של ארון השירותים שלך, אבל רולרס וולקרו הם אופציה נהדרת גם לא להשתמש בחום. גדול יותר את גודל של רולר, יותר טוב, אחרת אתה יכול בסופו של דבר עם תלתלים כאשר מה שאתה באמת הולך אחרי הגוף. 

אתה לא צריך שיער ארוך להשתמש רולים. בגלל גלילים באים בכל הגדלים, אתה יכול להשתמש קטנים יותר לשיער קצר יותר. כדי להבטיח סט חזק, spritz hairspray או ריסוס הגדרה על קטעי שיער לפני גלישת אותם סביב רולר. ו rollers לעבוד הכי טוב על השיער זה היה מיובש. כל לחות השיער שלך וזה לא ישמור תלתל.

הדבר הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לגלגל את כל הראש כדי לקבל את האפקט הרצוי. עבור נפח אופטימלי עבור מאמץ קטן, פשוט לגלגל את החלק העליון של השיער. אתה יכול גם פשוט לגלגל את המפץ שלך אם תבחר, או אפילו את כל הראש.

שלב אחר שלב כיוונים

הנה איך להשתמש כראוי Velcro או רולים חמים לתת את השיער שלך יותר הגוף:

 1. הפרד את השיער שלך למקטעים. כדי לעשות זאת, ראשית להפריד את השיער שלך אופקית לחלק העליון ואת החלק התחתון על ידי לקיחת האגודלים שלך ולהפעיל אותם דרך השיער שלך מן החלק העליון של האוזניים שלך לגב. לאחר מכן הפרד את החלקים העליונים והתחתונים לשלושה חלקים. החלקים שלך צריך להיות על 2 עד 3 אינץ 'ולעולם לא רחב יותר מאשר את הגליל.
 1. החל עם החלק האמצעית העליונה, השיער spritz עם המוצר ואז הרוח שיער למעלה או מתחת, תלוי מה אתה מסתכל. הניסוי מגלגל את השיער בכיוונים שונים כדי לראות מה עובד הכי טוב בשבילך. 
 2. המשך לעטוף את השיער סביב הראש. אם יש לך שיער סמיך או שיער ארוך, ייתכן שיהיה עליך לחלק את השיער שלך לתוך חלקים נוספים. 
 3. תן לו להגדיר לפחות 10 דקות. אתה יכול לעשות את האיפור שלך בזמן השיער שלך קובע, או להדביק על הקריאה. 
 4. הסר את הגלילים בזהירות, השיער יכול להסתבך בקלות בתוך רולר.
 5. אצבע מסרק שיער ומסתיים עם spritz של hairspray. אל תלך החוצה עם תרסיס, אתה רוצה את השיער לזוז.

כיצד להשתמש רולרס חם לתת נפח השיער

אם אתה משתמש רולים חמים, עדיף להשתמש אלה עם הליבה מתכת. החום משדר הרבה יותר יעיל. רולים חמים יכול לעשות שיער מתולתל מדי. כדי לעשות זאת, למקם את רולר 1 עד 2 סנטימטרים מקצה השיער שלך להתגלגל לכיוון הראש, עוזב את הקצוות החוצה. 

מחפש גלילים גדולים? נסה קונאר של עצמי מאחז Rollers שיער.

No Replies to "כיצד להשתמש Rollers Velcro לתת את השיער יותר גוף"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  14 + = 15