מה ההבדל בין Relaxers ו Texturizers?

מה ההבדל בין Relaxers ו Texturizers?

ההבדל בין relaxers ו texturizers כי הם נפוצים על שיער שחור יכול להיות מבלבל. שניהם תהליכים כימיים אשר ישנה לצמיתות את השיער ואת נוסחאות רגוע ניתן להשתמש כדי לקבל את אותן תוצאות כמו texturizer. ההבדל הוא הזמן המעורב ואת התוצאות הסופיות.

אם אתה רוצה שיער ישר כל יום, מרגיע ייתן לך את המראה שאתה הולך.

מצד שני, texturizer יהיה רק ​​לשחרר או להירגע הטבעי שלך תלתל דפוס. זה גם מציע את האפשרות של שינוי הסגנון שלך ישר ישר מתולתל על בסיס יומי.

עם אחד התהליכים הללו, חשוב להימנע overprocessing השיער שלך. אם אתה נשאר ערניים לגבי הכימיקלים בשימוש, המוצר משמש כראוי, ואתה כראוי לשמור על השיער שלך לאחר מכן, אתה יכול למנוע בעיות רציניות כמו שבירה נשירת שיער.

ישנם מספר הבדלים אחרים בין relaxers ו texturizer כי חשוב לשקול לפני הראש אל הסלון.

פקטור הזמן

כמות הזמן שהכימיקלים נותרים להגיב עם השיער היא הגורם העיקרי בתוצאות שונות בין שני התהליכים. רלקסרים נשארים בדרך כלל על השיער מ 10 עד 20 דקות, בעוד texturizers לא צריך להישאר על יותר מ 5 עד 10 דקות.

גורם זה הזמן הוא גם מה יכול לעשות את זה קשה להשיג תוצאות אחידה מ texturizer אחד למשנהו.

שתי דקות עשוי לעשות הבדל גדול בתוצאות שלך אם אתה אחרי שיער קצת רגוע במקום ישר לחלוטין לעשות.

תרכובת כימית

מוצרי שיער רבים טוענים שהם "טבעיים" על הבקבוקים והצנצנות. עם זאת, טיפה אחת של שמן זית לא עושה מוצר טבעי כאשר כל מרכיב אחר הוא חמש הברות ארוכות!

אל תלך שולל על ידי הטענות כי texturizers הם מוצר טבעי. שניהם relaxers ו texturizers מכילים חומרים כימיים לשנות את השיער לִצְמִיתוּת.

במקרים רבים, מוצרים אלה מכילים את אותם מרכיבים, ולכן נוסחה מרגיעה ניתן להשתמש כדי לקבל תוצאות texturizer. מה משנה את התוצאות הוא כמות הזמן שהם נשארים על השיער.

Texturizers הם מסובכים במיוחד. הם יכולים להיות ארוזים בצורה שונה ולהציע טענות שונות - כלומר, הם "בריאים" או "טובים יותר" לשיער מאשר מרגיעים מסורתיים - אבל קוראים את תוויות המרכיבים. תמצאו כי רוב מכילים נתרן או סידן hydroxide, בדיוק כמו מרגיע.

לא משנה באיזה תהליך אתה מחליט, חשוב לשטוף אותו עם שמפו מנטרל לטפל בו כראוי לאחר מכן. מאז כימיקלים יכול להזיק לייבש את השיער שלך יותר מאשר זה טבעי, אתה רוצה להשתמש הרבה מוצרים לחות.

יִשׁוּר

כשמדובר כמה ישר אתה רוצה השיער שלך להיות, יש הבדל גדול בין שני התהליכים.

הרלקסרים עשויים "להירגע" את תלתל. במקרים רבים, נשים בוחרות להירגע את השיער לחלוטין, וכתוצאה מכך העצמות ישר. זה לפעמים התוצאות overprocessing והוא יכול להשאיר את השיער עם פחות גמישות מעט או ללא גוף.

Texturizers, לעומת זאת, מוחלים כאשר אתה לא רוצה את כל תלתל להסיר את השיער. במקום זאת, הם ישחררו את תבנית תלתל הטבע.

כאשר נעשה בצורה נכונה, תהליך זה יכול להפוך שיער סמיך, מגושם לתוך ringlets מתולתל או לתת לו מרקם גלי. ההבדל טמון במרקם הטבעי שלך. חשוב לזכור כי השיער צריך כבר יש תלתלים בצורת S. Texturizers לא יכול ליצור מרקם מתולתל שבו הוא כבר לא קיים.

Z- תלתלים בצורת לא texturize טוב בכלל, אם כי הם מגיבים היטב כדי relaxers. זה כאשר אתה צריך להעריך את השיער שלך בכנות כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. Texturizers פשוט לתת תוצאות טובות יותר "מתולתל" על כמה מרקמים שיער יותר מאחרים.

החלפת הסגנון שלך

הרבה אנשים אשר בוחרים texturize השיער שלהם לעשות זאת כי הם רוצים לעבור בקלות בין ישר ו מתולתל / גלי סגנונות.

אתה יכול להשתמש סלילי-הגדרת סגנון מוצר עבור מתולתל ימים ו יישור מוצר עבור ימים אתה רוצה את זה straighter.

בסך הכל, לאחר texturizer עושה למשתמשים רבים להרגיש כי tresses שלהם הם יותר לניהול. בנוסף, הם יכולים ללבוש את רעמתם ישר כאשר הם במצב רוח זה בלי לדאוג כל כך הרבה על החזרה כי בדרך כלל קורה עם שיער טבעי ואקלים לח.

תוצאות

מעצבים מוסמכים שאכפת להם על בריאות השיער של הלקוחות שלהם יכולים בדרך כלל לקבל תוצאות עקביות עם הרפיח, ואפילו texturizers, למרות האחרון נוטים להיות קצת יותר מסובך. בעוד הרלקסרים עובדים היטב על תלתלים בצורת S ו תלתלים בצורת Z, מעצבים כנים צריך לייעץ ללקוחות על תוצאות בלתי צפויות מ texturizers על Z בצורת מרקמים.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אתה צריך ללכת מעצב מקצועי. הניסיון יעזור לה לקבוע איזה מוצר הוא הטוב ביותר עבור השיער שלך ואת התוצאות שאתה אחרי. קבלת תהליך כימי או נעשה בסלון גם יעזור לחסל את הסיכון של נזק לשיער שלך.

No Replies to "מה ההבדל בין Relaxers ו Texturizers?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 + = 80