למתוח את Relaxer: כיצד להרחיב את הזמן בין Touch-Ups – insightyv.com

למתוח את Relaxer: כיצד להרחיב את הזמן בין Touch-Ups

למרות relaxers להיות זמין לציבור הרחב במשך עשרות שנים, כמה נשים עדיין תוהה כמה זמן ללכת בין perms או relaxers? ישנן סיבות שונות מדוע ייתכן שתרצה להאריך את הזמן בין מגע שלך קופצים. זה יכול להיות בגלל שאתה מנסה לחסוך כסף, או שאתה רוצה לקבל תהליכים כימיים בתדירות נמוכה יותר. רק בגלל הזמן המומלץ בין מגע קופצים הוא שמונה שבועות, אין כלל זה אומר לך יש כדי לקבל אחד בהקדם בשבוע שמונה לחמניות מסביב.

כיצד להרחיב את הזמן בין מרגיעה

אם אתה מנסה לעשות את זה מרגיע האחרון זמן רב ככל האפשר לפני נוגע את הצמיחה החדשה שלך, הצעות אלה בשבילך.

נסה סטים רטובים יותר

לסמוך יותר על רטוב הגדרת השיער שלך במקום לייבש מכה. לא רק רטוב קובע עדין על רעמה יקר שלך, אבל אתה יכול בקלות ליצור סגנונות curlier כי לא יראה הבדל גדול בין צמיחה חדשה ושיער רגוע בעבר. אם יש לך מכסה המנוע או מכסה המנוע בבית, זה משהו שאתה יכול לעשות בעצמך. גם אם אתה הולך מעצב אופנה שלך עבור סט רטוב, שמפו להגדיר הם בדרך כלל פחות יקר מאשר לגעת. אם אתה לא רוצה להשתמש רולים מגנטי או מוטות Flexi עבור סט שלך, אתה עדיין יכול להשיג מראה חלק, מלוטש על ידי עטיפה רטובה השיער שלך; נעשה בצורה נכונה, שיטה זו יכולה לגרום תסרוקת שנראית כאילו יש לך מרגיע טרי.

מכה יבש זה ישר

אתה יכול ליישר את השורשים שלך עם מייבש אם אתה רוצה, אבל זה צריך להיעשות מקסימום פעם או פעמיים בשבוע.

השתמש מסרק מסרק ליישור נוסף, כמו גם מוצר מגן חום כדי למזער את היובש ואת הנזק. הקפד לשמור על טיפולים חלבון שלך כדי לחזק את המנעולים שלך – יחד עם מתיחה את מרגיע שלך, החלת החום לצמיחה החדשה שלך יכול להוביל להחלשה באזור זה של השיער שלך, שבו המרקם הטבעי שלך פוגש גדילים מעובדים כימית, הידוע גם בשם קו התיחום.

Forgo Bone-Styles סגנונות

במקום ללבוש את השיער ישר ישר כאשר הגיע הזמן לגעת, לנסות סגנונות מתולתל או גלי. כמו עם מגדיר רטוב, הצמיחה החדשה שלך לא יהיה ברור כמו כאשר תסרוקת allover שלך הוא מתולתל. אם השיער הרגוע שלך יש איזשהו תלתל שמאלה, אתה יכול להרטיב אותו, להחיל מוס או הגדרת קרם, ולתת לו להתייבש, וכתוצאה מכך מראה גלי, החופים זה מושלם עבור מזג אוויר חם.

ללבוש את השיער באורכים ארוכים יותר

שיער זה קצר מאוד ו tapered סביב האוזניים ואת הצוואר צריך מגע קופצים לעתים קרובות יותר אם אתה רוצה לשמור את המראה שלך אחיד. אם אתה לובש את השיער שלך יותר, צמיחה חדשה לא יהיה ברור. כולם לא רוצים שיער ארוך, עם זאת, כך שאם סגנונות קצרים יותר מתאים לך, להימנע קיצורי פיקסי לשקול בובס או תסרוקות אחרות כי לא תכונה מקרוב אזורים קצוץ.

נסה הרחבות

אתה תמיד יכול להוסיף תוספים אם אתה רוצה לדלג על המגע במשך זמן מה. צמות אישיות, פיתולי שתי גדילים וקשתות עם תוספים יימשכו לפחות מספר שבועות. אתה יכול גם לבחור עבור ראש מלא לארוג, שמירה על השיער הטבעי שלך מוגן מתחת.

לא להרחיב יותר מדי זמן

כשזה מגיע לשיער רגוע, את tresses צריך להיות מעובד כימית או לא. מחכה זמן רב מדי בין מגע קופצים יכול לגרום לשיער חלש, פריך.

מתיחה את זמני היישום מרגיע עד 12 שבועות הוא אורך מקסימלי מתאים של זמן, אבל לבריאות הטובה ביותר של רעמה רגועה, אתה לא צריך לחכות יותר מזה.

No Replies to "למתוח את Relaxer: כיצד להרחיב את הזמן בין Touch-Ups"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.