ראיון עם דוד Raccuglia של צוות אמריקאי

ראיון עם דוד Raccuglia של צוות אמריקאי

בשנת 1994, מייסד הצוות האמריקאי דייוויד רקלוגיה החל מהפכה בטיפוח גברים כאשר נכנס למשרדו של מפיץ בשיקגו וביקש מהם 25,000 $ כדי לייצר את האצווה הראשונה של אמריקן Crew Shampoo. באותו זמן חש דייוויד כי קיימת תנועה חשובה בטיפוח גברים. בימים אלה, ישנם עשרות קווי מוצרים המשווקים במיוחד לגברים, אבל אני מרגיש שזה היה צוות אמריקני בעט את התנועה להילוך גבוה.

היום, צוות אמריקאי הוא כנראה המותג הפופולרי ביותר של גברים סלון בעולם.

בתעשייה שלנו, דוד Raccuglia הוא כוכב. הוא והחברה שהקים הם ממשיכים להבהיר קרקע חדשה ומסייעים למספרות ולסטייליסטים לקחת את שירותם לרמה חדשה. זה היה תענוג לאחרונה שלי יש את ההזדמנות לשבת עם דוד ולבחור את המוח שלו על קו המוצרים שלו ואת התעשייה שלנו.

דייב אלכסנדר: דוד, אני כבר משתמש במוצרים שלך בחנויות שלנו מאז ההתחלה ואני נרגשת ללא הרף על מוצרי הצוות האמריקאי הדמיה. תגיד לי מה השראה לך להתחיל צוות אמריקאי?

דוד רקגליה: אני הפך ספרית בשנת 1977 ואני ממש התחיל את הקריירה שלי על ידי הולך הספר הספר. אחרי הספר הספר, מיד הלכתי לבית הספר יופי מעין נטוש את כל הצד של התעשייה. באותו זמן, בתחילת השיער של 80 היה מאוד unisex ו androgynous. כל מה שלמדתי בזירה הספרדית הקלאסית היה מת, אז במשך שנים רבות ביליתי זמן עושה שיער של גברים אשר היה בעצם יותר שיער של נשים באותו זמן.

כפי שאתה זוכר בתחילת שנות ה -80, השיער היה כל כך אגרסיבי קצר על נשים וזה היה יותר על גברים.

אז, בסופו של דבר אני עובר לשיקגו כדי לפתוח סלון זכר ואני התחלתי לראות גברים משתנים. היה סוג של חזרה לטיפוח הקלאסי והבגדים. ארמאני הפך פופולרי מאוד עם נראה וינטאג 'והתחלתי להתעניין מאוד סגנונות הספר הקלאסי, אשר רוב הספרנים לא יכול לעשות טוב מאוד.

בהיותי בעל הכשרה הספר, הייתי מסוגל לעשות דהייה ו להתחדד. אפילו בקהילה האפרו-אמריקאית, הרבה מהמוכרים התחילו ללבוש שיער קצר ולגלח את ראשיהם. בזמנו לא היו מוצרים של גברים. עשיתי הרבה סגנונות שבהם החלקתי את השיער לאחור ומצאתי את עצמי הולכת לחנות הכלבו לקנות את ברילכריאם או פומדה כדי לקבל את המראה הזה, אז זה עורר בי השראה להתחיל את הסטיילינג שהיה בלעדי לגברים. זה התחיל את החיפוש אחר הצוות האמריקאי. ברברים ושערות גברים, בעת ובעונה אחת, עשו ככל הנראה יותר כסף והיו בעלי השפעה רבה יותר על הלקוחות שלהם מאשר על הספרות. תחשוב על בחור בשנות ה -50. הוא הסתפר כל שבועיים, אבל כל הגברים הפתאומיים הפסיקו לבוא על בסיס קבוע. התחלתי לראות שינוי לעבר זה - הלקוחות שלי היו הזמנת פגישות כל שלושה או ארבעה שבועות כדי לשמור על המראה הזה, אז זה היה זמן מאוד מעורר השראה לי לקפוץ לזירה של גברים שוב ולחזור לשורשים שלי כמו סַפָּר. כך עשיתי.

DA: דוד, אחד הדברים שמשך אותי אל הצוות האמריקאי בתחילה היה הדמיה מדהימה שהחברה שלך משתמשת, מתוך בקבוקי בקבוק בירה "חום" שמפו שלך הוא ארוז אל הצילום יפה שחור ולבן אתה משתמש בשיווק שלך.

איפה אתה מוצא את ההשראה של האריזה של החברה שלך הדמיה?

ד"ר: זה מעניין. מצאתי בקבוק טוניק ענבר משנות ה -40. זה היה זכוכית וזה היה מחברת שיער טוניק מלוס אנג'לס. אני לא זוכר את שמו, אבל כאן באה ההשראה לבקבוקי הענבר. זה היה מין מבט של רוקח קלאסי וחשבתי שזה פשוט מושלם לגברים. יש לה מראה מרפא, רציני מאוד.

DA: אני שם לב שאתה בעצם עושה את רוב הצילום של אמריקן Crew, וזה די מדהים דרך אגב. מה היה המוטיבציה שלך לקחת על עצמו את המשימה?

ד"ר: תמיד אהבתי צילום ותמיד נמשכתי לדמויות בשחור-לבן משנות ה -40, ה -50 וה -60. אני צלם של עצמי ואני שקועה בצלמים קלאסיים כמו רוברט פרנק.

תמיד הרגשתי כמו שחור ולבן וטיפוח גברים הולכים יד ביד כי באותו זמן היה הטיפוח של גברים במיטבה, רוב התמונות היו בשחור ולבן. אז, יש לי מערכת יחסים בחזרה אל עידן של grooming ו שחור ולבן צילום שעושה אדם מרגיש נוח. כגבר, כשאתה מסתכל בתצלום בשחור ולבן, זה מרגיש די נוח, ואני חושבת שקל יותר לגבר להתייחס לאדם בשחור ולבן. תמיד הייתי מעריץ של צילום, אפילו מאז התיכון. אני פשוט בר מזל מספיק כדי להיות במצב כדי להעסיק את עצמי עבור אותה עבודה בחברה שלנו. אני שמח שאנשים נהנים הדימויים שלי כי אני נהנה לעשות את זה מאוד.

DA: החלפת גלגלי שיניים קצת עכשיו, הייתי באתר האינטרנט של אמריקן Crew ושם לב שיש לך לגמרי שיפוץ האתר והוסיף סעיף לאנשי מקצוע סלון. אילו דברים אחרים יש לך לאחסן עבור אלה מאיתנו שעומדים מאחורי הכיסא?

ד"ר: האתר הוא חדש מאוד. זה פשוט הושק ואנחנו מתכננים להוסיף הרבה עדכונים על החינוך. יש לנו תוכנית חינוכית חדשה לגמרי עכשיו שנקרא "Menswork In-Salon Training Program". זהו אחד מתוכניות החינוך הגברי המקיף ביותר שנעשו אי פעם - למעלה מ -35 שעות לימוד, הוראת 18 תספורות גברים קלאסיים ותספורות גברים עכשוויות המבוססות על שיטת Menswork Method, השיטה הטכנית של Crew לחיתוך שיער לגברים. סעיף הסטייליסטי של האתר הולך לשמור על עדכון; אנחנו נהיה דיאלוג נפתח בינינו לבין מעצבים, יהיו מעודכנים גלריות בסגנון, צעד אחר צעד, קיצוצים המגמה, ואת ביצוע.

DA: דוד, סלונים מסורתיים רבים נאבקים עם גידול ושמירה על לקוחות הגברים שלהם. אחד הדברים שמרשימים אותי ביותר על הצוות האמריקאי הוא החינוך שלך - איך אתה מלמד סטייליסטים איך לשלב טכניקות מסורתיות מספרות לתוך התרגול שלהם. איזו עצה היית נותן לסטייליסטים המעוניינים לגדל את עסקיהם של הגברים שלהם?

ד"ר: כשגבר הולך בסלון ומביט בחלון, הוא רק מחפש דבר אחד - לראות אם יש שם גבר אחר.

גברים מרגישים בנוח איפה גברים, כך אחד הדברים זה באמת חשוב עבור סלוני לעשות הוא לוודא הסלון שלהם יש סביבה ידידותית לגבר. להיות ניטרלי עם הצבעים שלך, ודא שיש תמונות גברים ומוצרים לגברים. זה העסק הפשוט ביותר בעולם לבנות כי כל סטייליסטית צריך לעשות הוא אומר ללקוחות שלהם, "אני רק הייתי בכיתה אמריקאית צוות למדתי הרבה על השיער של גברים ואני באמת מעוניין בו אז אם בעלך, אחיך או אבא שלך מעוניינים לקבל תספורת חדשה, בבקשה להמליץ ​​לי עליהם כי אני מתחיל להתמחות גם אצל גברים ". הרשתות של שימוש הלקוח הנשי הוא כל כך חזק מאוד. כל אישה משפיעה על 8 עד 10 גברים, אז זה פשוט מאוד ברשת הרשתות אם הם מעוניינים בו. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר מעצב יכול לבנות תיק שלהם של לקוחות זכר.

DA: אחד הדברים שאני נהנה על כמה שיעורים Menswork אני כבר השתתפו הוא חיתוך קצה סגנונות כי הם נלמדים על ידי אנשי צוות אמריקני צוות.

אני מבין כי חלק סגנונות מובלט באוספים של הצוות עשוי להיות קצת קיצוני עבור ג 'ו הממוצע, אז איך מעצב יכול לשלב כמה שלך חיתוך קצה לתוך תרגול יומיומי בסלון?

ד"ר: זו שאלה גדולה. תחשוב על המוהוק, למשל. זה תספורת קיצונית מאוד, אבל המוהוק בצורתו הקיצונית נתן השראה למהפכה חדשה בנץ הדמים.

גברים התחילו ללבוש את מרכז השיער שלהם, אבל הם הרגיעו אותו קצת. אנו מעניקים השראה לסגנונות קיצוניים, אבל אנחנו יודעים שמה שאנחנו עושים הוא לקחת את הצורות הקיצוניות האלה ולהתאים אותן לצרכן אמיתי. כשחושבים על זה, כל השיער הדוקרני, השיער המסולסל ודברים קיצוניים באמת עושים את דרכם אל המיינסטרים. לכן אנו מציגים את אנשי מקצוע בסלון את סגנונות כדי לעורר בקיצוניות שלהם והם מסוגלים לקחת את זה ולהתאים אותו סגנונות היומיום שלהם.

DA: לאחרונה, הקו של צוות אמריקאי נראה להרזיה קצת עם מה שנראה להתמקד יותר. מה השפיע על ההחלטה לשנות את הקו קצת?

ד"ר: אנחנו בתעשיית האופנה, והשינוי הוא הסתגלות למה שקורה בשיער ובאופנה. מה שעשינו הוא לייעל את הקו שלנו שמר רק את המוצרים הרלוונטיים המרקמים של היום. כאשר פעמוני הפלא מתים בבת אחת, הם הלכו משם הרבה זמן, אבל במוקדם או במאוחר הם חזרו. מוצרי שיער אינם שונים, במיוחד מנקודת מבט סטיילינג. טקסטורות שיער הופכות רלוונטיות ואז הם הופכים לא רלוונטיים וכך גם המוצרים המשמשים ליצירת מרקמים אלה.

DA: הספרנים והסטייליסטים שקראו מאמר זה יהרגו אותי אם לא אשאל את השאלה הזאת, אבל האם יש לכם סקופ פנימי על מה שאנחנו יכולים לצפות בעתיד מאמריקן קריו?

ד"ר: יש כמה דברים. ראשית, תהיה השקה גדולה מאוד באוקטובר 2009 ואני נשבע לסודיות. אתה תמיד יכול לסמוך על הצוות האמריקאי כדי להסתכל לתוך הרלוונטיות של השיער של גברים טקסטורה ו grooming. יהיו לנו דברים כל הזמן בפיתוח כדי לטפל במרקמים חדשים בשיער וזה מה שאנחנו עושים עכשיו. יהיו מוצרים חדשים יוצא בקרוב מוצרים אלה סטיילינג יהיה רלוונטי מאוד מרקמים חדשים ומגמות שיער של גברים, כי הצוות האמריקאי עובד על עכשיו. מאוחר יותר השנה, יש לנו השקה גדולה שתהיה קטגוריה חדשה לגמרי עבור הצוות האמריקאי.

DA: איפה אתה רואה את מגמות השיער של גברים הולך בשנים הקרובות?

ד"ר: אני תמיד מסתכל על הנערים על הכל. אם אתה מסתכל על הצעירים של היום, הם שונים מאוד מן הצעירים של לפני עשר שנים.

ואז, נערים מתבגרים היו מאוד בהשראת ספורטאים דבק את השיער שלהם עם הרבה ג'ל. היום, לצעיר יש שיער ארוך יותר. אנחנו תמיד אומרים - וזה נכון מאוד - מעל גיל 30, תשעה מתוך עשרה גברים יש שיער כי הוא שלושה אינצ 'ים או קצר יותר, אבל מתחת לגיל 20, אנחנו מתחילים לקבל כמו גברים רבים שיש להם שיער ארבע סנטימטרים או יותר. יש משמרת ענקית. אנחנו מתחילים לראות שינוי תרבותי שבו הצעירים היום מתחילים להיראות שונים מאוד מאבותיהם. שיער היום הוא קצת יותר, קצת יותר טבעי כפי שהיה בסוף שנות ה -60 ובתחילת שנות ה -70 ואנחנו צריכים להבין כי textures ומוצרים הולכים להיות מותאם למגמה זו. יש הרבה שינויים שקורים בטיפוח גברים לטובה. אני אוהב את העובדה שאתה יכול שורה של עשרה חבר 'ה היום ואתה יכול לקבל כל דבר, מן הראש מגולח עד הכתף אורך ויש עדיין סגנון רלוונטי קצת קלאסי בכל אחד מהחבר'ה האלה. אז, אנחנו צריכים להבין שזה משתנה. השיער הקצר באגרסיביות נע קצת יותר לכיוון הצד המבוגר יותר והחבר'ה הצעירים מתחילים ללבוש שיער זה קצת יותר.

DA: דוד, כמוני, אתה עובר לגיל העמידה. אתה תמיד נראה להיות מאוד מסוגנן מעט גזירה. איזו עצה אתה נותן ללקוחות מחפשים לשמור על יתרון ככל שהם מתבגרים?

ד"ר: אני הולך להיות 50 השנה ויש לי הרבה חבר 'ה חברים אשר מסתכלים עלי כמו להיות זה בחור מסוגנן מאוד לחשוב על עצמם כמו Joes רגיל העצה שאני נותן להם היא תמיד פשוטה מאוד. לי, סגנון ומגמה הם דבר אחר.

אני חושב שגבר להיות מסוגנן הוא קל מאוד - קצת שיער פנים, הגדלת פיאות לחיים שלך קצת יותר, להסתכל טוב על מגמה ולהתאים אותו לסגנון שלך לעומת נטישת הסגנון שלך עבור מְגַמָה. החבר 'ה הם מקריח יכול לקבל תספורת גדולה עם מחודדת נקי בגב. עבור אל סטייליסטית שמבינה את צורת הראש ואת העיצוב הספציפי לגבר. אל תיכנס לקטגוריה שבה אתה מרגיש בנוח. תדחפי את זה, את יודעת. כל בחור שאני מכיר יש הזדמנות להיות מסוגנן וזה פשוט דברים פשוטים. אני חושב שיער פנים יכול להיות אחד הדברים הכי אטרקטיבי על הבחור. זו דרך כל כך פשוטה עבור הבחור לשנות את המראה שלו. איזה אורך תלוי בפניו של הבחור.

אם אתה מסתכל אחורה אל 30s, 40s או 50s, זמן מאוד מסוגנן, גברים ניסו הרבה יותר קשה. החבר 'ה היום לקבל קצת מרושל ונוח. לא זלזול, אבל לעזוב את בגדי הגולף שלך עבור מסלול הגולף.

והשיער כל כך חשוב. אני לא מבינה כשמישהו אומר לי, "הו, זה כל כך יקר ללכת לסטייליסטית", אבל הם הולכים לסטארבקס תמורת 3 דולר לאטה במשך שישה ימים בשבוע. זה 90 $ על הרגל קפה! אז, תגיד לי מה יותר בורים, השיער שלך או הרגל הקפה שלך? אני הולך 7-Eleven כדי לקבל קפה 0.50 $ עבור קפה שלי קפאין וללכת לקבל 90 $ תספורת.

אני רק חושב שזה כל כך חשוב להיות רלוונטי ולהבין בדיוק מה הצהרה השיער שלך עושה.

DA: דוד, תודה על שהקדשת זמן מתוך לוח הזמנים העמוס שלך לדבר איתי. ללא שם: אני מצפה לראות מה יש לך צוות אמריקאי יש בחנות עבורנו בעתיד.

ד"ר: בכל עת.

דוד רקליה הוא ספר, ספר, צלם, ומייסד של צוות אמריקאי. הצוות האמריקאי הוקם בשנת 1994 והוא נשאר אחד העולמות הפופולריים ביותר של גברים grooming שורות.

תמיכה נוספת עבור מאמר זה סופק על ידי וולאס Barlow, אילתה hairstylist המתמחה שיער של גברים.

No Replies to "ראיון עם דוד Raccuglia של צוות אמריקאי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 − 5 =