סקירה של היתוך גילט ProGlide גילוח עם ידית Flexball

סקירה של היתוך גילט ProGlide גילוח עם ידית Flexball

כמו זה קודמו, את גילוח פיוז 'ן כוח גילוח עם Flexball ידית יש את הידית כמעט זהה ומשקל (אם כי היתוך ProGlide יש מעט יותר grips גומי). לחצן ההפעלה של Fusion ProGlide הוא קצת יותר גדול ומואר כאשר התער פועל. זה נחמד כי לחצן ההפעלה על התער המעודכן הוא סומק עם הידית, מה שהופך אותו קצת יותר קל להפעיל בטעות.

בעוד הידית מזוקק מעט, השינויים האמיתיים נמצאים מחסנית גילוח. גרסה זו כוללת גם את ידית Flexball המאפשרת את הראש כתער כדי להגיב בקלות רבה יותר את הקימורים של הפנים שלך. תוספת של Flexball היא כנראה יותר שיווק hype מאשר תכונה שימושית, אבל אתה תהיה שופט של זה.

מחסנית גילוח מעודנת

במבט ראשון, תוכל להבחין ראש פיוז'ן ProGlide גילוח ראש מעט יותר. החלק התחתון של הראש עוצב מחדש כדי לצמצם את מספר הסנפירים הקטנים של הגומי כדי לפנות מקום למה שג'ילט מכנה "Snowflow Comfort Guard". חלק זה של התער מיועד לסייע לערופת קצף גילוח עודף מהדרך, למתוח את העור קצת, להרים את השערות לגילוח חלק. העיצוב מחדש מסייע לתער להחליק בצורה חלקה יותר על הפנים גם כן.

את היתוך ProGlide גם משתמשת להבים דק יותר. אם תשווה את ראש פיוז'ן סטנדרטי למחסנית ProGlide של Fusion, תוכל להבחין בלהבים שיש להם יותר מקום ביניהם על התער החדש.

בצד האחורי של המחסנית, תוכלו גם להבחין הלהבים עכשיו לנוח מייצב כדי לסייע בשמירה על מרווח הלהב. שינויים אלה נועדו לאפשר את הגילוח להחליק בצורה חלקה יותר על הפנים עם פחות גרור ולעשות לגלח חלק ניכר באופן ניכר עם Fusion ProGlide.

שינויים אחרים במחסנית כוללים רצועת סיכה גדולה יותר, הכללת "מסרק מיקרו" כדי לסייע להנחות את השיער לתוך הלהבים, וכן להב חיתוך מעודכן על גב המחסנית (להב גוזם חדש יש מסרק מדריך בחזית ).

נחמד נוגע.

כמו פיוז 'ן, את גילוח פיוז' ן Power Rezor עם Flexball Handle מגיע הן בגרסה ידנית ו Powered (לבחור את הכוח - זה עושה את ההבדל) ואת הגרסה Powered כולל סוללה מחוון נמוך אור וכיבוי אוטומטי.

בשורה התחתונה

The Fusion ג'ילט מייצר גרור יותר גירוי מאשר מהימן Gillette מאך 3 טורבו. עם חידודים הלהב ProGlide פיוז 'ן החדש, חששות אלה כבר טופלו, אבל אתה עדיין יכול לחזור Mach3 מהימן.

את גילוח פיוז 'ן Power Power עם פנסבול ידית זמין עבור סביב $ 10. אם כבר יש לך לטפל פיוז 'ן אתה אוהב (כגון אמנות מעולה של גילוח כוח כוח פיוז' ן גילוח), את היתוך ProGlide דיו יהיה מתאים לכל סכין גילוח שמקבל פיוז 'ן להבי - אין צורך לרכוש ידית חדשה.

No Replies to "סקירה של היתוך גילט ProGlide גילוח עם ידית Flexball"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − 84 =