איך אתה לגדול תספורת Pixie עם סגנון? | insightyv.com

איך אתה לגדול תספורת Pixie עם סגנון?

אִשָׁה with pixie haircut

הנה אני ביום 1 של גידול הפיקסי שלי לחתוך החוצה.
תמונה © קנדרה Aarhus

גידול תסרוקת פיקסי יכול להיות מסובך. איך אתה יכול לשמור על השיער שלך להיראות כאילו אתה לגזוז מ בורי או משהו שמיילי סיירוס יכול לחלום? הנה כמה עצות.

 

02
מתוך 10

מצא hairstylist הגדול

מצא תסרוקת אתה יכול לסמוך עליו – מישהו ייקח את המטרה שלך גדל והולך ברצינות ומבין איך המעבר תספורת מ pixie ל bob ומעבר. זה לא מדע טילים, אבל סטייליסטית מיומן מבין דפוסי צמיחה שיער דרכים לעצב את השיער כפי שהוא גדל.

03
מתוך 10

להאיץ את תהליך הצמיחה

אִשָׁה growing out pixie haircut

הנה השיער שלי חודשיים לתוך תהליך גוברת.
תמונה © קנדרה Aarhus

אם יש לך סבלנות של פעוט רעב ואת השיער שלך גדל בקצב של חילזון, לקחת בלב. כמה אסטרטגיות עשויות לעזור (ואם הם לא יגדילו את צמיחת השיער מהר יותר, הם עשויים לפחות לעזור לו להתחזק):

  • קח מולטי ויטמין טוב הכולל ביוטין.
  • לאכול תזונה מזינה, מאוזנת, ולשתות הרבה מים.
  • שמור על הקרקפת שלך נקי לעסות אותו היטב כאשר שמפו.
  • הימנע טיפולים קשים כגון פרמי וצבע.
04
מתוך 10

מצב הנכס: במצב טוב, מצב הנכס:

אִשָׁה growing out pixie haircut

שישה חודשים לגדל את השיער.
תמונה © קנדרה Aarhus

ארבעה עד שישה חודשים, סוף סוף אתה עלול להרגיש כאילו אתה מקבל איפשהו. המשך במצב טוב, במיוחד בחודשים היבשים, כדי למנוע שבירות שבירה. שמן קוקוס הוא טיפול נהדר עם מיזוג עמוק עם תוצאות לטווח ארוך.

כמה סטייליסטים ממליצים על F.A.S.T. שמפו ומרכך – ניסים. זה נועד לספק את החלבונים וחומרים מזינים השיער צריך לצמיחה אופטימלית.

05
מתוך 10

קבל Trims רגיל

תאמינו או לא, אתה צריך לקבל את השיער שלך באופן קבוע כמו שאתה הולך וגדל אותו באופן אידיאלי, כל שישה עד שמונה שבועות. זה שומר את זה מסודר ומונע את זה מ morphing לתוך איזה אי נוראי בסגנון.

לשמור על הגב קצר ולאפשר העליון ואת הצדדים לגדול כך שהם בסופו של דבר להדביק את הגב. זהו אחד הטיפים החשובים ביותר כדי למנוע שלב מביך בין.

06
מתוך 10

לחבק את הבלגן

אִשָׁה growing out pixie haircut

כיף עם השיער הגדל שלי.
תמונה © קנדרה Aarhus

הניסוי עם מוצרים שונים כמו השיער שלך גדל ואת הצורה הכללית משתנה. לדוגמה, בעוד שעווה עזרו להחזיק כמה sprky spunky ב pixie שלך ​​ונתן לו מרקם עצבני, אתה יכול לעשות טוב יותר עכשיו עם מרכך החלקה כי מגזז frizz.

לצאת מחוץ לאזור הנוחות שלך ולנסות סגנונות אתה לא בדרך כלל מצפה לאהוב. שפר את השיער שלך בתוך פומפדור, או חלקלק אותו בחזרה. השתמש מוס מוסק עבור מראה מבולגן, פשוט התגלגל מחוץ למיטה, או מרקם עבודה דרך עד הסוף עבור “עצבני” לעשות.

אל תשכח קישוטים, או. סרט Funky או barrettes נוצץ יכול להפוך את התספורת שלך נראה תכליתי לחלוטין, כאילו אתה בְּחִירָה אורך זה ולא נראה אלא רק לסבול את זה.

 

07
מתוך 10

לזייף את זה אתה עושה את זה

אם אתה פשוט לא יכול להתמודד עם spriigs מעיין, כתמים שטוחים, הצדדים עבות, ו אקסצנטריות אחרות של pixie גוברת, לקבל פאה או ארבע. ברצינות – הם הרבה כיף. זו ההזדמנות שלך לראות איך אתה נראה כמו בלונדינית קרח מגניב או סמל פאנק שיער עורב. נסה bob כחול או ורוד shag. אתה לא צריך לבזבז הרבה; הרבה פאות זמינים כי לא יעלה יותר מאשר טיול לסלון כדי לחתוך את כל השיער שלך ולהתחיל מחדש. (להתנגד הפיתוי!)

עוד דרך מהנה להסתיר את bedhead היא ללבוש כובע. בונוס: בחוף או בבריכה, כובע מסייע להגן על השיער מפני נזקי השמש. (זכרו: אתם מנסים להיאחז בבריאותן של כל השערות האלה, אפילו העקשניות, כאשר הן צומחות). אתם תיראו אופנתיים, בטוחים, ומסוגננים אפילו כשאתם מסתירים את הכאוס שנמצא מתחת.

08
מתוך 10

תשעה חודשים מאוחר יותר: זה בוב!

אִשָׁה growing out pixie haircut

ביום שבו הרגשתי כאילו היה לי סוף סוף תספורת בוב, תשעה חודשים אחרי שהתחלתי לגדל את השיער.
תמונה © קנדרה Aarhus

זה לוקח בערך תשעה חודשים לפני השיער שלך לוקח על צורה bob (מוקדם יותר אם הוא גדל מהר יותר מאשר הממוצע או שאתה מנסה לגדול החוצה במהלך החודשים החמים). בשלב זה, אתה יכול ללכת עוד בלי trims (אבל לא יותר מ 10 שבועות בערך).

 

09
מתוך 10

שנה אחת למטה: אין גבולות

אִשָׁה growing out pixie haircut

התקדמות צמיחת השיער לאחר שנה.
תמונה © קנדרה Aarhus

בשלב זה, הוספת תלתל, מהבהב הצדדים, או אחרת סגנון השיער שלך לא ייראה מגושם, אז לשחק, לשחק, לשחק. המשך לניסוי. סיכות ראש, קליפים, ו headbands הם חברים שלך, במיוחד כאשר אתה במכון הכושר או בחוץ ברוח. שמור על העין שלך עבור אמצע חתכים וסגנונות שאתה אוהב אז אתה יודע מה לבקש כאשר אתה מקבל trims.

 

10
מתוך 10

להכות אבני דרך גדולות: הפוני ואת הצמה

אִשָׁה growing out pixie haircut

השיער שלי סוף סוף מספיק ארוך כדי לצמה.
תמונה © קנדרה Aarhus

זה עלול לקחת עוד 15 חודשים בערך כדי להיות מסוגל למשוך את השיער שלך בחזרה בזנב סוס, בהנחה השיער שלך פיקסי היה כ 2 ס”מ אורך כאשר אתה הראשון התחיל האודיסיאה שלך מסיר שיער. אתה צריך להיות מסוגל לצבוע את הצרפתי שלך השיער עוד כמה חודשים.

No Replies to "איך אתה לגדול תספורת Pixie עם סגנון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − = 62