השתמש בתרשים זה כדי להכיר את הפיגמנטים הבסיסיים

השתמש בתרשים זה כדי להכיר את הפיגמנטים הבסיסיים

בעת גיבוש צבע השיער, עליך לקחת בחשבון את הפיגמנטים הבסיסיים וכיצד הם יפעלו. סטייליסטים רבים לזרוק את המונח סביב "להשתמש בו, או לאבד אותו" כאשר מתייחסים פיגמנטים הבסיסית. הסיבה לכך היא שאתה צריך לקבוע אם פיגמנט הבסיסית יעזור או לפגוע התוצאה הרצויה. אם אתם מחפשים להשיג בלונדינית בצבע בז 'טבעי על השיער ברמה 6 טבעי, אז אתה מאבד את הפיגמנט הבסיסית, ולעבוד כדי לכסות את החום כי יהיה בהכרח לצאת בשיער כאשר אתה מבהיר את זה.

זכור כי בדרך כלל אתה צריך להיות מודע פיגמנט הבסיסית כאשר אתה מאיר שני גוונים או יותר מרמת צבע השיער הטבעי. אתה לא צריך לדאוג לגבי זה כאשר הולך כהה יותר מאשר ברמה הטבעית, שכן לא יהיה איום של צבע להופיע או להשפיע על הנוסחה שלך.

מלנין בשיער

צבע שיער הוא ביטוי של אור המשקף מלנין, או מולקולות פיגמנט, בקליפת השיער. ישנם שני סוגים של מלנין בשיער: eumelanin, אשר יש שתי קבוצות משנה, שחור חום, ו pheomelanin, אשר אדום או כתום. נוכחותם של פיגמנטים אלה וכמה הוא נוכח מה גורם גוונים שונים או "רמות" של השיער. צבע השיער נמדד על ידי אנשי מקצוע לפי רמה כדי להראות את כמות המלנין הנוכחי.

אחוזים שונים של מלנין משני הסוגים יכולים גם להשפיע על "הטון" של השיער. צליל משמש לתיאור צבע כמו חם או מגניב.

זיהוי צבעים כמו חם וקריר הוא פשוט כמו אמון העיניים שלך. אם אתה רואה אש, קלילות, כתום, אדום או צהוב, זה צבע חם, ללא קשר לרמת. נוכחותה של Pheomelanin גורמת לשיער להיראות חם, אדום, כתום או זהב. שיער בלונדיני מוגדר שיער עם אחוז קטן של pheomelanin.

תרשים בסיס פיגמנט

תוכלו להתייחס גלגל הצבעים כאשר הגיע הזמן להחליט איזה צבע להשתמש כדי לנטרל את הפיגמנט הבסיסית. לימוד גלגל הצבעים וידע אילו צלילים להשתמש ומתי, יעזור לך לגבש במהירות ובקלות. לדוגמה, זה בלונדינית אפר מגניב, כי ניסינו להשיג לעיל, ידרוש תוספת של צבעי כחול וירוק כדי להוסיף את הנוסחה. אלה גוונים לחמם חום ייתן לך את התוצאות מגניב שאתה רוצה.

היופי של צבע השיער הוא שזה בעצם קבוצה של כללים, ולמרות שיש הרבה מהם, אם אתה עוקב אחריהם כראוי, אתה יכול בדרך כלל לקבוע מה יהיו התוצאות הסופיות. הדבר הגדול השני על צבע השיער, היא העובדה שאם אתה עושה בלגן למעלה, יש כמעט תמיד תיקון. הלקוח שלך לא יכול להיות מאושר מדי, אבל אתה יכול לטפל בהם, נכון?

עוד צבע שיער הפניות

  • 10 שלבים מושלמת צבע שיער
  • אומבר שיער צביעה טיפים
  • אמוניה צבע שיער חינם על ידי לוריאל

No Replies to "השתמש בתרשים זה כדי להכיר את הפיגמנטים הבסיסיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    19 − 14 =