אתה צריך להחליף את שמפו על בריאות השיער טוב יותר?

אתה צריך להחליף את שמפו על בריאות השיער טוב יותר?

אני גדלתי שמפו כל כמה חודשים כי אמא שלי צעד תמיד טענה כי השיער שלך היה להתרגל לאותה נוסחה לאחר השימוש בו במשך זמן מה. לא משנה סוגי שמפו יכול להוביל לאובדן נפח, גוף, ברק, וכו 'אני מעולם לא טענו, ועם השנים שמעתי עשרות נשים לעשות טענות דומות על שמפו.

אני כאן כדי לומר לך, זה לא נכון. מיתוס כללי. עכשיו, לפני שאתה פוטר אותי כמו משוגע כי אתה לָדַעַת אתה שונא להשתמש באותו חודש שמפו ישן אחרי חודש, ואתה בטוח לגמרי השיער שלך מתחיל להתנהג בצורה לא נכונה לאחר שימוש באותה נוסחת שמפו, תן לי להרגיע את זה שאתה לא מדמיין דברים.

את צודקת לגמרי, אבל זה לא מפני שהשיער שלך מתרגל לכל דבר.

אני מבטיח שאני לא מדבר במעגלים. המשך לקרוא.

אתה יודע מתי אתה שואל את הסטייליסט שלך להמלצת שמפו חדשה, ואתה משלם כמה מחיר סלון מטורף על זה, להשתמש בו בפעם הראשונה, וזה כמו השמים נפתח למעלה והושיט לך ראש יפה של שיער? זה קרה לכולנו, אבל על ידי הבקבוק השני רומן האהבה נגמר ואתה מוכן לתעלה שמפו יוקרתי לשימוש טוב ופשוט להשתמש בסבון צלחת לבכות בקול רם.

הסיבה שמפו להפסיק לעבוד אין שום קשר עם שמפו. השיער שלך לא התרגלו לנוסחה, אלא השיער שלך השתנה. שינוי שמפו שלך הוא הכרחי, ואת הטיפים האלה יעזרו לך לבצע שינויים אלה מבלי להגיע בעיוורון עבור משהו פשוט שונה במעבר שמפו.

מוצר / איכות הסביבה

האשם הגדול ביותר עבור עייפות שמפו הוא הצטברות.

שעות נוספות, שמפו ללא גופרית של היום ללא סוללות לא תמיד להסיר את כל המוצר ואת שאריות הסביבה שיכולים להצטבר על השיער שלך. אנחנו גם, כמו נשים, לנצח בחפזון, סביר להניח לא לשטוף את שמפו ומרכך לחלוטין מן השיער שלנו. שטיפה צריכה להיות עבודה 30-60 השני ואם אתה לא לשטוף כראוי, לבנות אוספת מהר יותר.

תאמינו או לא, רובנו לא מספיק לשטוף את השיער שלנו בכלל. למד כיצד לשטוף את השיער כראוי ולהשיג את המרב מכל שמפו.

להיפטר לבנות באופן קבוע עם שמפו מבהיר או סיידר תפוחים חומץ תפוחים.

שינויי אקלים

עד כמה מזג האוויר משתנה במקום מגוריו? איפה אני גר, אנחנו חווים יבש החורף ואת האוויר בקיץ, עם אביב לח מזג אוויר ונופל. באקלים יבש, השיער שלך יגיב טוב יותר לשמפו לחות גבוהה. באוויר הלח יותר, שמפו מתרחב יכול להיות בחירה טובה יותר. בגלל כמה אקלים דורשים את הנוסחה שמפו אותו עבור כל חודש של השנה, אני ממליץ בחום לשנות את השמפו שלך עם עונות השנה.

שינויים באורח החיים

אורח החיים שלך יכול להשפיע על יכולת השמפו שלך לבצע בצורה גדולה. האם אתה שוחה בקביעות בחלקים מסוימים של השנה? האם שינית את התספורת באופן משמעותי? התחלת לעבוד (מזיעה) יותר?

התאם את השמפו שלך לסגנון החיים שלך. שחיינים צריכים באמת לשקול לשחות שמפו. תספורות קצרות יכול להיות צרכים שונים מאשר תסרוקת ארוכה אתה לבש במשך שנים, למשל. גם לשקול, אם אתה עובד החוצה והזעה יותר, ייתכן שאתה shampooing השיער שלך לעתים קרובות יותר.

שקול שמפו יבש או נוסחה ידידותית יותר הקרקפת כדי למנוע בעיות מעל שמפו.

שינויים בריאותיים

אתה מה שאתה אוכל, וכפי שאמרתי פעמים רבות, כך גם השיער שלך. השיער שלך מושפע מכל מה שאתה לבלוע ואפילו ההורמונים הפועלים פרא דרך הגוף שלך יכול לשנות את הביצועים של השמפו שלך. האם התזונה שלך השתנתה? האם אתה לוקח תרופות חדשות? עבר ניתוח לאחרונה? האם לאחרונה יש לך תינוק או גיל המעבר דופק על הדלת שלך? שינויים אלה הבריאות שלך ואפילו נורמלי תנודות הורמון יכול לעשות הבדל גדול בדרך השיער שלך נראה ומרגיש. שוחח עם הרופא אם השיער שלך הופך להיות רציני, ולשאול את מעצב אופנה עבור המלצות כמו השיער שלך משתנה עם הבריאות שלך.

בחירת שמפו נכון

כאשר מגיע לבחירת שמפו הנכון יש לי כמה כללים פשוטים.

ראשית, תן את מצב הקרקפת שלך להוביל את הדרך הטובה ביותר שמפו בשבילך. קרא את כל הטיפים לבחירת השמפו המתאים לשיער, לקרקפת, לסגנון החיים ולעונה.

אל תצפו יותר מדי מתוך השמפו שלך. המרכך הנכון, טיפול מיזוג עמוק עמוק, טיפולים חלבון מזין, ושמן שיער פנטסטי הם כל השותפים הדרושים בפשע כשזה מגיע שיש שיער נהדר כל השנה.

No Replies to "אתה צריך להחליף את שמפו על בריאות השיער טוב יותר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − 16 =