אורגני מוצרי יופי: השיער הטוב ביותר שלך, שיער & איפור הימורים – insightyv.com

אורגני מוצרי יופי: השיער הטוב ביותר שלך, שיער & איפור הימורים

Friday
של 08

השיער הטוב ביותר, מוצרי עור ואיפור על השוק היום

אִשָׁה examining make-up bottle

תמונות צבעוניות

רבים מהחברים שלי מודאגים מאוד מה הם מכניסים לגוף שלהם על העור שלהם, אז באופן טבעי, כאשר אנחנו מדברים על יופי, השאלות העיקריות שאני מקבל מחברים סובבים סביב מוצרים טבעיים. הם לא רוצים שום דבר עם פרבנים, הם באמת לא רוצים שום דבר זה נבדק על בעלי חיים והם מוכנים להשקיע קצת יותר כסף כדי לקבל את הדבר האמיתי.

החדשות הטובות הן שיש הרבה שיער אורגני נפלא, מוצרי טיפוח העור, איפור בשוק היום. הנה, אנחנו רצים למטה את המוצרים הטובים ביותר, מה לחפש כאשר בוחרים את המוצרים, איך לקרוא תוויות ומה החומרים להימנע.

התעשייה אינה מוסדרת כראוי עדיין, אז לקרוא את התוויות בזהירות. בקבוק המסומן “אורגני” חייב להכיל 95% מרכיבים אורגניים, אך אלה המסומנים “טבעיים” או “עשויים עם מרכיבים אורגניים” עשויים עדיין להכיל את החומר הרע. 

02
של 08

מה לחפש מוצרי טיפוח אורגני

אִשָׁה rubbing her skin

דיגיטליות חזון / Getty תמונות

כשמדובר skincare, אתה צריך לחשוב פעמיים על החומרים שאתה שם על העור שלך. העור סופג כימיקלים וחלקם יכולים להיות רעילים. אתה לא יכול לסמוך על כל דבר בשוק, כי בניגוד למדינות אחרות, שם הם מסדירים את תעשיות היופי שלהם, למרבה הצער, ה- FDA לא מקדיש הרבה תשומת לב למוצרי יופי.

מה לחפש

כשזה מגיע לניקוי העור שלך, מקל על סבונים טבעיים עשויים מרכיבים לחות סופר כולל חלב עיזים, חמאת שיאה, גליצרין ברור, טיל נוזלי או שמן זית. בשביל המקלחת, אתה לא יכול להשתבש עם הבדיקות של ד”ר ברונר. הם מתכלים, המבוססים על ירקות (נגזר קנבוס), אורגני, USDA מוסמך מוסמך סחר הוגן.

כשזה מגיע לחות העור שלך, אני מייעץ אוהבי אורגני כדי לשמור את זה פשוט מקל על שמנים. שמן קוקוס, שמן חוחובה, שמן שקדים, שמן ארגן, שמן זית ובאמת, כל סוג של שמן, עבודה נהדר לעור לחות על הפנים ועל הגוף.

פילינג הוא חלק חשוב של כל שגרת טיפוח העור. מקל מקלחות סוכר חום פשוט עשה עם שמנים או לעשות משלך באמצעות מתכון זה פשוט. הימנע כל scrubs המכילים microbeads, שהם למעשה פלסטיק זעיר המזהמים את מקורות המים והם נמצאים כעת בשלבים ממוצרים רבים עקב ביקוש הצרכנים.

המוצרים הטובים ביותר

להוציא יותר כסף על הדברים להישאר על העור שלך: קרם עיניים, moisturizers, קרם הגנה ופחות על הדברים מנקה ואז הולך למטה כיור: ניקוי, scrubs, וכו ‘.

איפה לקנות

כשזה מגיע לחפש מוצרים טבעיים, הראש כדי מזון מלא או מזון בריא חנויות עבור הבחירה הטובה ביותר. ברגע שאתה מוצא את הפריטים המועדפים עליך, אתה יכול לקנות אותם באינטרנט במחירים מוזלים.  

אתה יכול לעשות משלך

עבור חוויה טבעית באמת, אתה יכול לעשות מוצרים משלך skincare, כמו הגוף ואת הפנים scrubs, מסכות ועוד. בדרך זו אתה יודע בדיוק מה קורה על העור שלך. כמה מתכונים יכולים להימשך חודשים (חושב סוכר סקראבס, טעים!).

03
של 08

הטוב ביותר עבור Antiperspirants

אִשָׁה looking at her mirror image while applying deodorant in the bathroom

תמונות של Westend61 / Getty

אנשים הולכים על המסלול הטבעי כשמדובר דיאודורנטים ו antiperspirants במשך שנים.

למה ללכת אורגני

Antiperspirants מכילים כלוריד אלומיניום, המרכיב שמחזיק את הזיעה נעולה. אלומיניום (באופן שנוי במחלוקת, אני מודה) מקושר אלצהיימר וסרטן השד.

אף אחת התביעות הללו הוכח מדעית, אבל יש מספיק חשש מהם כי כמה רופאים מכובדים מזהירים אותנו להימנע משימוש אלומיניום במוצרי היופי שלנו.  

Antiperspirants טבעי לא מכילים אלומיניום או parabens.

החומרים שיש להימנע מהם

אלומיניום כלוריד ופרבנים. איך אפשר לדעת אם הדאודורנט או האנטיפרספירנטים מכילים פרבנים? תראו את רשימת המרכיבים עבור הבאים: methylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, Butylparaben, ו benzylparaben.

המוצרים הטובים ביותר

עשיתי את המחקר שלי יש לבוא עם רשימה של דיאודורנטים הטבעי האהוב ביותר על השוק היום.

04
של 08

המיטב באיפור

נשים applying makeup in bedroom

טום מרטון / גטי

כאשר אנשים חושבים על יופי טבעי אורגני, הם חושבים על מוצרי טיפוח השיער, מוצרי טיפוח, אבל אפילו את תעשיית האיפור יש קפץ על התזמורת האורגנית.

למה ללכת אורגני

שלא כמו כמה מוצרי טיפוח העור אשר נשארים על העור שלך במשך שניות ספורות לפני שטף את הניקוז, האיפור נשאר על הפנים שלך כל היום.

המצרכים לחפש

כשזה מגיע לאיפור הטבעי הטוב ביותר, לשקול מינרלים. הם ההימור הטוב ביותר שלך כי הם טבעיים ומוצרים רבים אינם כוללים מרכיבים הוסיף. מה שמגדיר איפור מינרלי מלבד איפור אחר הוא מה שאין לו: חומרים משמרים, פרבנים, שמן מינרלי, צבעים כימיים וניחוחות. כל הדברים האלה עלולים לגרום לנשים עם רגישויות העור לפרוץ החוצה.

איפור מינרלי מגיע בצורת אבקה (חושב eyeshadows, יסודות, סומק, ברונזרים).

05
של 08

המיטב בשמפו

מֶרחָץ bottles on towel

תמונות של מרס ברס / גטי

אז אתה אוהב איך שמפו שלך lathers, גורם לך להרגיש כאילו השיער שלך הוא מקבל נקי? ובכן, זה ממש רע.

סולפטס, החומרים בשמפו זה גורם לקצף, הם מאוד שנויים במחלוקת.

החומרים שיש להימנע מהם

מומחים רבים לבריאות הטבע ממליצים להימנע מכל שמפו עם סוכני קצף נתרן lureth סולפט ו אמוניום lureth גופרתי כמו מרכיבים עיקריים. למה? מחקרים מעבדה מראים כי מוצרים המסתיימים ב “eth” (כגון נתרן lureth סולפט, polyethylene glycol, oleth, myreth ו ceteareth) כל בדיקה חיובית עבור 1,4-Dioxane, מוכח סרטן גורם פטרוכימיים.

בין אם יש מספיק פטרוכימיה אלה בשמפו לגרום לטווח ארוך ההשפעות הוא מעלה לדיון.

שמפו הטוב ביותר

אם אתה רוצה להיות בטוח ולא מצטער, ללכת המסלול ללא סולפט. אני כולל רשימה של אלה הפופולריים ביותר של שמפו ללא סולפט חינם. אם יש לך קשקשים, יש דרכים טבעיות לרפא את הקרקפת. בדוק את זה: קשקשים הסעד: כיצד לטפל קשקשים באופן טבעי.

עשה משלך

אחת המגמות החמות ביותר בטיפוח השיער היא מסכת שיער טבעית ושטיפות שיער, כי אתה יכול לעשות מרכיבים בסיסיים למצוא ברוב המטבחים. אחרי הכל, למה לבזבז $$ או $ $ $ $ על בקבוק של מרכך מפואר כאשר אתה יכול לעשות אחד מדהים מן המוצרים עולה פרוטות?

06
של 08

הטוב ביותר צבע שיער

שיער coloring

תמונות

אם אתה רוצה להישאר בטוח בסלון השיער, לשקול צבע אורגני מבוסס ירקות. אלה נחשבים בטוחים יותר מאשר צבעי שיער אחרים וצבעים.

איפה לקנות: אתה יכול למצוא צמחי שיער אורגניים מבוססי ירקות בחנויות מזון בריאות חנויות מכולת אורגנית או באינטרנט.

07
של 08

המיטב של מסמר פולנית

מַסְמֵר polishes

/ Getty Images

אם אתה לובש לק ציפור אתה יכול גם ללכת על המסלול האורגני על ידי בחירת “3 חינם” או אפילו טוב יותר, “5 חינם” הלקים, אשר אינם מכילים רבים של החומרים הנוראים שנמצאו לקים מרקחת זולה.

08
של 08

דלג על המותגים, הפוך משלך

קוקוס oil is a natural moisturizer

ג ‘סיקה בון / בנק תמונה / Getty תמונות

אם אתה באמת רוצה ללכת בדרך הטבעית, אתה יכול לדלג על החנויות ולעשות את העור שלך ואת מוצרי השיער.

הפוך את מוצרי השיער שלך

אחת המגמות החמות ביותר בטיפוח השיער היא מסכת שיער טבעית ושטיפות שיער, כי אתה יכול לעשות מרכיבים בסיסיים למצוא ברוב המטבחים. אחרי הכל, למה לבזבז $$ או $ $ $ $ על בקבוק של מרכך מפואר כאשר אתה יכול לעשות אחד מדהים מן המוצרים עולה פרוטות?

הפוך מוצרים משלך Skincare

בדיוק כפי שאתה יכול לעשות בעצמך מוצרי שיער, אתה יכול לעשות את אותו הדבר עבור העור.

No Replies to "אורגני מוצרי יופי: השיער הטוב ביותר שלך, שיער & איפור הימורים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.