חם תספורת חג ההשראה | insightyv.com

חם תספורת חג ההשראה

אלא אם כן אתה אוהב לשחק עם השיער שלה הוא טוב מאוד בזה, אני עו”ד גדול עבור ביצוע פגישה בסלון השיער שלך מקבל מקצועי מכה או לעדכן לחג או מסיבת ראש השנה. למה? מנסה לחקות את המראה שאתה אחרי בבית הוא כאב בתחת. שכירת מישהו שיכול לראות את החלק האחורי של הראש שלך שווה את $ 50 את עלויות הביקור טיפוסי.

תסרוקות אלה צריכים לעורר אותך לבחור את המראה המושלם למסיבת החג שלך. בגלריה זו, אני rundown השנה של 15 hastest hairstyles עבור החגים. מאת גלים גדולים, קופצני, כדי updos מזדמנים ו ponytails, יש לי את המראה כדי לעורר אותך כדי להתבלט בעונת החגים.

חם תספורת חג ההשראה

אמנדה ריגטי.
פרייזר הריסון // גטי

Updos למסיבות החג הם דרך מצוינת להראות את הצוואר מדהים או זוג מדהים של עגילים. זה גלריית שיער החג כולל כל מיני updos. מ ‘dos ​​מבולגן, כדי upsweeps פורמלי לשיער accessorized עם headbands ו barrettes, תמצא את סגנון החג האידיאלי שלך החג.

02
של 08

תלבש את זה למטה

חם תספורת חג ההשראה

לורן סנטו דומינגו.
נילסון ברנרד // Getty Images

אם יש לך שיער נהדר, למה להסתיר אותו בעדכן עבור מסיבת החג שלך? במקום זאת, לשנות את המראה שלך. אם יש לך שיער ישר, תלתל אותו למסיבה. אם אתה נותן את השיער הגלי יבש באופן טבעי בדרך כלל עבור המשרד, נסה שטוח לגהץ אותו למסיבה. גם נשים עם שיער קצר יכול ללבוש את המראה שלהם.

03
של 08

סגנונות מנוקדים

חם תספורת חג ההשראה

ג ‘ייסון Merritt / Getty תמונות

סגנונות אחורה בחזרה הם סופר מגניב עבור הצדדים. אתה יכול לעשות צמות, קוקו, barrette תכשיט ועוד הרבה יותר.

No Replies to "חם תספורת חג ההשראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 60 = 64