מייבשי שיער הטוב ביותר עבור מעצבים מקצועיים

לאחר מייבש שיער הנכון הוא חיוני עבור כל מעצב שיער מקצועי. מקצועי כיתה מייבשי שיער לא ניתן להשוות את אלה שאתה מוצא בבית המרקחת. אתה תשלם כפול או משולשת את המחיר, אבל את הכוח ואת אריכות ימים של מייבשי שיער אלה שווה כל אגורה. מייבש שיער טוב, יחד עם זוג גדול של מספריים, הוא שם כל מעצב אופנה כי הוא מתחיל את הראשון צריך להשקיע את כספם. ברגע שאתה רוכש את היסודות האלה, אתה יכול תקציב עבור כל שאר הצרכים שלך מקצועי מעצב שיער.

ללכת לכל סלון שיער high-end ואתה יכול להתערב שתבחין כמה טוורבו טורבו מייבשים עושה את שלהם. מייבשי שיער אלה הם מועדפים בקרב מעצב שיער מקצועי עבור עמידותם ועוצמתם. טורבו טורבו יש מנוע בעל ביצועים גבוהים AC אשר נועד לפעול ללא בעיות במשך מינימום של 2000 שעות. זה אומר שאתה יכול לראות את הלקוח לאחר הלקוח ואת התינוק הזה לא יהיה לעזוב אותך בכל עת בקרוב.

טווין טורבו מיוצר באיטליה ומגיע עם אחריות 1 שנה. הניסיון שלי עם מייבשי אלה הוא שהם בדרך כלל האחרון כ 3 שנים, וזה עם שימוש כבד מאוד. מצאתי כי אם אתה טוב על הסרת שיער נוסף כי מקבל מסובך בחלק האחורי של מייבש על בסיס קבוע, זה באמת יכול להאריך את חיי המייבש הזה.

טווין טורבו מתחיל בסביבות $ 100 והוא יכול להגיע עד 200 $ עבור דגמים חדשים יותר.

02
של 04

Sedu המהפכה Pro 3600i קל משקל יונית מעצב שיער

אם אתה מחפש אחד היבשנים החזקים ביותר החזקים ביותר בשוק, לא נראה רחוק יותר Sedu המהפכה Pro 3600i קל משקל יונית סטיילינג שיער. מייבש שיער זה הוא פריצת הדרך האחרונה בטכנולוגיה של מייבש שיער. המייבש עצמו שוקל פחות מ 1 ליברות, אבל הוא מייצר מהירות האוויר של 40mph, מה שהופך אותו לאחד מייבשי השיער החזקים ביותר בשוק.

זה מייבש שיער יש תכונות הכוללות 1600 וואט של כוח, גנרטור יונית, מנוע ביצועים גבוהים, ידית ארגונומית פטנט, שש הגדרות טמפרטורה / מהירות, מתג יון, 2 שנה אחריות, ואת זה מייבש שיער מייצרת נעשית בצרפת.

העלות של המהפכה Sedu Pro 3600i קל משקל יונית מעצב שיער הוא 200 $, אבל אתה יכול לעתים קרובות למצוא אותו בהנחה באתרים כמו folica.com

03
של 04

אלכים 3800 רעיון יוקרה אד. מייבש שיער מקצועי

זה מייבש שיער הוא עוד אחד המועדפים של מעצב שיער מקצועי. זה קל משקל, עיצוב ארגונומי עושה את זה אופציה נהדרת עבור כל מעצב אופנה. מייבש זה הוא קומפקטי בגודל, אבל התקדמות הטכנולוגיה לתת לו ביצועים אופטימיזציה יעילות מקסימלית ואמינות.

הגודל והכוח של מייבש שיער זה הוא בחירה מצוינת עבור כל מעצב אופנה שנוסע הרבה או עושה סגנון השיער על סט. זה מייבש לא ייקח הרבה מקום בערכה שלך, ואת העיצוב שלה קל משקל לא לשקול את זה אז אתה יכול להיות על המהלך בנוחות.

עוד תכונה נהדרת של Elchim 3800 רעיון יוקרה אד. מייבש שיער מקצועי זה מגיע עם אחריות לכל החיים. לא יכול לנצח את זה!

04
של 04

T3 נוזל 2 מייבש שיער

זה מייבש שיער הוא שונה מכל האחרים בשוק. מייבשי שיער אחרים מפוצצים את השיער באוויר חזק וחם, אשר עלול לגרום לנזק ולדעוך הצבע. T3 Featherweight 2 עובד אחרת. זה מייבש מבטיח שיער יבש בממוצע של 7 דקות, כל זאת תוך שיפור המראה שלה ובריאות. לא נשמע כמו מייבש שיער רגיל, אה?

נוזל T3 נוזל 2 משתמשת בטכנולוגיה SoftAire אשר מייצר נפח גדול יותר של האוויר בחום ומהירות אידיאלי. אוויר מועשר יון יוצא מן המייבש בצורת קונוס רחב, המייבש חלקים גדולים יותר של שיער, מהר יותר, ועם פחות נזק מאשר מייבשי שיער אחרים.

אם אתה אוהב מייבש כי באמת מרגיש כמו אוויר פיצוץ שלה מתוך זה, לא מקבל את זה. זה בקושי מרגיש כאילו משהו יוצא מזה, ואת כל כך קל, כי אני תמיד סקפטי כאשר אני הראשון להשתמש אחד. אבל, אם אתה יכול ללמוד להתגבר על ההבדל ממייבש מסורתי, אז זה יהיה בקרוב להיות האהוב עליך. זה עובד ממש מהר, ומי רוצה לנופף בכל יום מגושם clunky בכל מקרה?

Best מברשת שיער מקצועי

ספריי שיער - מה המקצוענים משתמשים

לראש מוצרים מוצרי שיער לגבר שלך

No Replies to "מייבשי שיער הטוב ביותר עבור מעצבים מקצועיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2