חבר ‘ה: איך לעשות שיער דליל להופיע פולר

חבר 'ה: איך לעשות שיער דליל להופיע פולר

אתמול, אני עומד בתור בחנות המחשב האהובה עלי שנושאת את השם של הפרי האהוב עלי, ואני יוצר קשר עין עם אחד הבחורים שעובדים שם. יפה מחפש עם הפנים של המודל ועיניים כחולות חזקות. ואז אני שם לב לשיער. הוא מקריח, אבל הוא בכלל לא מטפל בזה. הצדדים היו ארוכים מדי ו העליון היה מנוסח עם מוצר זה בעצם להפוך את המראה העליון דליל אפילו רזה יותר ממה שהוא היה.

התספורת בעצם גורמת לו להיראות הרבה יותר מבוגר ממה שהוא באמת. אני מקווה שהוא קורא מאמר זה כי יש כמה דרכים נהדר כדי למזער את המראה של שיער דליל. בואו נתחיל עם היסודות על איך לעשות שיער דליל להופיע מלא.

החתך

עבור שיער דליל, אחד הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לגדל את השיער יותר, במיוחד בצדדים ובחזרה. זה פשוט עושה את המראה העליון דליל אפילו דק יותר לעומת הצדדים עבה וממקם את הדגש על התקרחות. הנה כלל האגודל שלי. תסתכל במראה - אם אתה רואה חשיפה הקרקפת על גבי, לחתוך את הצדדים ואת הגב מספיק קצר כדי לחשוף כמות שווה של חשיפה הקרקפת. זה יעזור לספק איזון למשוך להתמקד הרחק הדף דליל. מומלץ גם לשקול תסרוקת texturized המאפשר העליון להיות קצת מבולגן ולספק כיסוי טוב יותר. התספורת המתאימה לשיער דליל חיונית.

עוד רעיון נהדר, אם יש לך צורת ראש מעולה ותכונות פנים חזקות היא ללכת קירח לחלוטין. זה מסתיר לחלוטין את העובדה כי השיער שלך הוא דליל. אם יש לך קבוצה גדולה של עיניים (במיוחד כחול או ירוק), חוסר שיער מבהיר ו מצייר את המיקוד אל העיניים באמת עושה אותם "פופ". לו היה לחבר המחשב שלי תספורת ראויה או ראש מגולח, היה נראה כאילו הוא נראה, אבל החתך הרע והשימוש במוצר מיד משכו את תשומת לבו של התינוק שלו לבלוז העליון שלו.

גילוח הראש בבית גם חוסך לך טון של כסף על המוצר ועל נסיעות לסלון.

שיער פנים

אם אתה דליל על גבי, תוספת של כמה שיער פנים (זקן גזוז בקפידה או נוקר הדלת הן אפשרויות נהדר) גם יעזור לצייר את הפוקוס על הפנים הרחק מהחלק העליון של הראש. שיער פחות על גבי, בשילוב עם עוד שיער על הפנים מספק איזון.

שימוש במוצר

כאשר השיער שלך הוא דק, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להשתמש במוצר שנותן הפרדה (למשל גורם לשיער לגבש יחד בקבוצות) כמו זה יהיה עוד יותר להגביר את החשיפה הקרקפת. ישנם כמה שמפו טוב עיבוי בשוק שיכולים לעזור לקנות שאיבה את השיער קצת, אז אני ממליץ להשתמש באחד (אני באמת אוהב ראש המיטה TIGI לגברים תשלום עד שמפו מעבה). לקבלת סגנון, מומלץ לשקול קרם אור על שיער יבש כדי לעזור לך להשיג אחיזה ושליטה ללא הפרדה. עבור סגנון ללכת עם מוצר כמו אמריקן Crew Light Light מרקם קרם אשר ייתן לך קצת שליטה מבלי להיות אגרסיבי מדי עבור שיער דליל.

התמודדות עם שיער דליל בהחלט יכול להיות אתגר כל כך הרבה גברים יש כל כך הרבה הערכה עצמית שלהם קשור לשיער שלהם. זה יכול להיות די מייאש, אבל הדבר הטוב ביותר, בראש ובראשונה, היא פשוט לקבל את העובדה שאתה מאבד את זה.

אני אף פעם לא ממליץ על טיפולים כירורגיים עבור נשירת שיער ואני גם חושב הימנעות ביותר טיפולים שאינם כירורגיים גם כן. לקבל זאת. קבל תספורת מעולה להשתמש במוצרים הנכונים כדי להפוך את רוב השיער שיש לך לעשות. שמור על הגוף שלך בריא המלתחה שלך חדה, בשילוב עם לחתוך את הזכות, אף אחד לא יבחינו הרזיה שלך.

No Replies to "חבר 'ה: איך לעשות שיער דליל להופיע פולר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 − = 40