טיפים מקצועיים על איך סגנון שיער מתולתל עבור החבר ‘ה

טיפים מקצועיים על איך סגנון שיער מתולתל עבור החבר 'ה

יש גברים שמרגישים כאילו הם נלחמים בקרב מפסיד כשזה מגיע למאבק של frizz, נפח גבוה ופראות כללית הקשורים שיער מתולתל, אבל אם אכפת כראוי, זה יכול להיות התכונה הבולטת ביותר שלהם! ראש מתקתק של מנעולים מתולתל הוא בהחלט טרנר הראש בשבילי.

פטרישיה מוראלס, מעצבת אופנה בכירה של רדקן, מתמחה בשמירה על ראשים מתולתלים של גברים בהוליווד ועל המסלול נראית חלקה, מעוצבת וסקסית.

זה מה שיש לה לומר על שליטה שיער מתולתל, אז לשים לב!

"עיצוב שיער מתולתל הוא באמת על שני דברים עיקריים - צמצום frizz והגדרת תלתל," היא מסבירה. "רוב האנשים מתוסכלים כי הם מנסים לאלף קרסול / נפח כאשר השיער יבש אשר למעשה compounds את הבעיה.זה חיוני שיער מעיל מתולתל עם המוצר כאשר הוא רטוב לחסום לחות ולהגדיר את התבנית סלסול, ופעם זה מתייבש זה צריך ' לא להתעסק עם. "

הטכניקה של Morales היא לעבוד במינון גדול של de-frizzer / סלסול משפר כמו Redken Ringlet 07 סלסול מושלם דרך שיער רטוב למחצה כדי להרתיע frizz ולהגדיר את תלתל דפוס. אז היא סלילי כמה תלתלים סביב אצבעותיה תוך שימוש מצורף מפזר על מייבש שיער עד שהוא כמעט יבש (השיער יכול גם להיות יבש האוויר). Pomade הגדרת מכן מוחל בעדינות על היקף הראש (לא דרך השיער, רק על הדף) כדי להפריד ולהגדיר תלתלים ולהוסיף ברק.

סגנון זה יימשך כמה ימים, במיוחד על סגנונות שיער גס. שיער עדין צריך לדלג על השלב האחרון ולהשתמש במוצר בהיר יותר.

Morales גם קובע כי שיער מתולתל לא צריך להיות שטף מדי יום, אבל כל 2-3 ימים עם שמפו לחות לשיער פרוע גס מותנה עם מרכך moisturizing.

לקבלת השראה תסרוקת מתולתל, לראות את זה בגלריית תמונות של תסרוקות גברים מתולתל.

REDKEN FOR MEN מציעה שורה שלמה של מוצרי טיפוח לשיער. לקבלת מידע נוסף על REDKEN FOR MEN מוצרים או לאתר סלון, בקר www.redkenformen.com.

No Replies to "טיפים מקצועיים על איך סגנון שיער מתולתל עבור החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − = 84