מיטב מוצרי פילינג הקרקפת

יש מספר עצום של מוצרים וטיפולים בהם אנו משתמשים על העור שלנו. מ cleansers, moisturizers, serums ו scrubs, אין קץ את boofing ו ליטוש מוצרים כי הם על השוק. יש מקום אחד, כי לעתים קרובות הולך un-scrubbed אף - הראש שלנו.

כאשר אנו exfoliate העור שלנו, הקרקפת היא לעתים קרובות התעלמו, אבל exfoliating הקרקפת היא צעד חשוב בבריאות השיער הכולל. שמפו תסיר לכלוך ושמן מהשיער, אבל הקרקפת זקוקה לתשומת לב נוספת. הצטברות עפר ושמן יכולה לגרום לפריכות, לגירוי, והוא עלול לגרום לך להרגיש צורך לרחוץ את השיער שלך לעתים קרובות יותר ממה שאתה כנראה צריך. למעשה, תהליך זה של שטיפת יתר יכול למעשה להפוך את הבעיה גרועה יותר על ידי ייבוש הקרקפת החוצה ולגרום לה לייצר יותר שמן.

היכרות עם הלקוחות שלך לקרקפת exfoliating המוצר יפתור את הבעיות הללו. ברגע שהם השתמשו במוצר כמה פעמים, הם יראו הבדל עצום השיער הכולל בריאות הקרקפת. כמה מומחים גם מסכימים כי פילינג הקרקפת יכולה לעזור עם נשירת שיער על ידי גירוי זרימת הדם אל זקיק השיער.

השתמש המוצר פילינג הקרקפת כטיפול מרגיע ומרגיע, כי אתה יכול להציע בסלון שלך. לשלב את השירות עם טיפול מיזוג ועיסוי ראש, וואלה - פריט תפריט חדש שאתה יכול למכור ללקוחות שלך.

להלן תמצא את האפשרויות האהובות עלי ב מוצרי פילינג הקרקפת.

איש getting scalp massage

דייויד הריגן / אופרקוט אימייגס / Getty Images

Kiehls עמוק Micro-Exfoliating הקרקפת טיפול יעיל כמו זה מפואר. Micricized apricot ו exfoliators ארגן בעדינות exfoliate הקרקפת ולשחרר הצטברות קשקשי כדי לעורר מחזור בריא על פני הקרקפת.

אם בקרת קשקשים היא בעיה, בצע עם הקרקפת Kiehls הקרקפת טיהור קשקשים.

02
של 04

Ouidad הים התיכון Leaf Exfoliating שיער & הקרקפת טיפול

מיטב מוצרי פילינג הקרקפת

זה קרם exfoliating מפואר הוא חדורים עם קומפלקס AHA טבעי של לימון, תמציות תפוחים וקנה סוכר עבור פילינג עדין אנזימטי כמו גם במבוק עבור פילינג ידני של הקרקפת. זה כפול wammy של מוצר מסייע לנקות את הקרקפת ואת זקיק השיער של הצטברות, וכן מסייע במשלוח של חומרים מזינים על שורש השיער. קומפלקס של שמן עלי דפנה ופעילות עשירה וטבעית מסייעת לשמור על הקרקפת נקייה ומעוררת צמיחה בריאה יותר של השיער. מועשר עם קומפלקס בוטני של תמצית זרעים שומר, נוסחה זו מגדילה זרימת מיקרו זרימת החמצן לשורש לחדירה עמוקה יותר של שמן עלה מטפח עלה.

בעיקרון, מוצר זה הכללים.

03
של 04

עשה משלך

מיטב מוצרי פילינג הקרקפת

זה אחד עבור הלקוחות שלך ערמומי. התחל עם שמפו מבהיר לערבב עם כמויות שוות של exfoliant טבעי כמו תירס. מוסיפים כמה טיפות של שמן אתרי לתערובת - עץ התה מגרה ונלחם נגד קשקשים, אזוביון הוא מרגיע ומרגיע, מנטה הוא ממריץ וממריץ את זרימת הדם, אולי סיוע נגד נשירת שיער.

החל את התערובת על הקרקפת, לעסות אותה במשך כמה דקות, ולשטוף. אתה יכול שמפו אם יש צורך, או רק תנאי. ממליצים על טיפול זה פעם בשבוע לשיער שמנוני מאוד, ופעמיים בחודש לתחזוקת הקרקפת הרגילה.

04
של 04

טיפול פילינג לשיער

מיטב מוצרי פילינג הקרקפת

זה תחליב exfoliating עדין מסיר שאריות, מוצרי סטיילינג, שמן ותאי עור מתים מן הקרקפת. זה ארוז עם רימון, חמאת שיאה, מנתול תמציות אצות כדי לעזור להחיות ולהצעיר את הקרקפת, ומאפשר צמיחה שיער בריא.

פרמזי שיער פילינג שיער הוא בטוח ועדין מספיק עבור צבע טיפול שיער, אם כי לא הייתי משתמש בו יותר מכמה פעמים בחודש.

No Replies to "מיטב מוצרי פילינג הקרקפת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − = 26