כמה פעמים אתה צריך לנקות מסרקים שלך מברשות? | insightyv.com

כמה פעמים אתה צריך לנקות מסרקים שלך מברשות?

כמה פעמים אתה צריך לנקות מסרקים שלך מברשות?

כשזה מגיע לטיפול שיער, אתה יכול לחשוב שיש לך הכל הבנתי. אתה לטהר את מצב tresses על בסיס קבוע, יש לך משטר שעובד בשבילך, ואת רעמה משגשגת. אבל זה השיער שלך בֶּאֱמֶת לְנַקוֹת? אם אתה מזניח לשטוף את הכלים הבאים במגע עם השיער שלך כמעט כל יום, רוב הסיכויים שאתה פשוט לשים עפר בחזרה על הרמה שלך.

אל תתנו את השיער טיהר טרי להתלכלך באמצעות כלים ואביזרים על זה כי לא נשטפו.

מצא לוח זמנים לניקוי המסרקים והמברשות המתאימות לך.

כמה פעמים כדי לנקות מסרקים שלך מברשות

A-one-a- חודש הנחיה היא הצעה טובה, אבל זה באמת תלוי מה אתה שם על השיער שלך מיום ליום. אנשים המשתמשים הרבה מוצרים כבדים, נפט מבוססי השיער שלהם צריך לנקות מסרקים שלהם מברשות בתדירות גבוהה יותר מאשר אלה לדבוק במים יותר מוצרים מבוססי.

אם אתה משתמש מברשת היומי שלך, למשוך כל שערות מתוך המברשת כאשר אתה מסיים את סגנון השיער שלך. בדרך זו, כשזה מגיע הזמן לשטוף אותו, יהיה לך פחות שיער לשלוף באותו זמן. כנ”ל לגבי המסרק שלך. לאחר grooming, להיפטר כל שערות כי הם תפסו אותו.

מה להשתמש כדי לנקות את השיער כלים

אתה לא צריך לקנות כל ניקוי מיוחד מסרקים שלך מברשות. זה בסדר גמור להשתמש בסבון הרגיל שלך, אבל שמפו הוא הימור טוב יותר. אם יש לך שמפו מבהיר, זה הבחירה הטובה ביותר מאז ניקוי אלה נועדו לחתוך שאריות שמנוני הצטברות.

גם אם אתה לא משתמש ניקוי ניקוי באופן קבוע, לקנות מוצר זול ולשמור אותו על היד במיוחד עבור מסרק שלך מברשת כביסה.

כיצד להקל על ניקוי מסרקים שלך מברשות

ככל שאתה משתמש במוצרים טבעיים יותר, כך סביר להניח שתיתקל בהתעצמות הג’ינקי שלפעמים אי אפשר להסיר לחלוטין.

אם מסרק ניקוי מברשת היא אחת המשימות האהובות עליך פחות, ואז לשקול את בחירת המוצר שלך. כל עוד אין לך כבד, הצטברות שמנוני בכלים שלך טיפול שיער, לנקות אותם על אחת לחודש בערך בסדר. אם, לעומת זאת, מסרקים שלך ואת המברשות הם עמוסים לעתים קרובות עם שאריות מוצר כבד, לוח זמנים ניקיון תכופים יותר הוא בסדר; זה עשוי להיות פעם בשבוע או דו שבועי.

במקרים מסוימים, זה כמעט בלתי אפשרי להסיר את הצטברות בתוך זיפים של מברשת. זה בדרך כלל תוצאה של ניקוי נדיר מאוד יחד עם השימוש של מוצרים כבדים, שמנוני. במקרה זה, עדיף להשליך את המברשת ולקנות אחד חדש. אל תשכח לנקות את אחד חדש בתדירות גבוהה יותר! 

No Replies to "כמה פעמים אתה צריך לנקות מסרקים שלך מברשות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 72