הפוך משלך שמן שיער תערובת שמן | insightyv.com

הפוך משלך שמן שיער תערובת שמן

רכיבים for oil blend

תמונה © 2013 ד. סנדין, מורשה ל- About.com, Inc.

הנה מתכון מהיר וקל לך סוגים DIY שם בחוץ! חדשות טובות: אתה לא צריך להמיס שום דבר על התנור או לשלוף את המיקסר.

בעוד תערובת זו תפעל כל ימות השנה, מה עושה את זה תערובת חורף בשבילי הוא נמוך שמן קוקוס תוכן. לקבלת תערובת מזג אוויר חם, אתה מוזמן להכפיל את כמות שמן קוקוס. עם זאת, כאשר זה קר בחוץ, שמן קוקוס מתקשה, ואני מעדיף לא החלת מוצרים שיש להמיס במהלך תקופה זו של השנה. יותר מדי שמן קוקוס בתערובת יהיה לחזק בטמפרטורות קריר. כבחירה אישית, אני לא רוצה לעשות מים חמים על המיכל שלי כדי להמיס אותו מספיק בכל פעם שאני משתמש בו.

מה אתה צריך:

 • 1/4 כוס שמן קוקוס
 • 3 כפות שמן זית כתית מעולה
 • 1/4 כוס חוחובה
 • 3 כפות שמן אבוקדו
 • 3-5 טיפות רוזמרין שמן אתרי (EO)
 • 5 טיפות שמן מרווה
 • 3-5 טיפות EO על פי בחירתך עבור ניחוח – לתערובת שלי, בחרתי ylang ylang*

אם שמן הקוקוס שלך מתמצק, מניחים את הצנצנת בקערה של מים חמים (לא רותחים) עד שהשמן מתרכך. מערבבים את כל המצרכים בכוס או בקערת פלסטיק. אני בעצם להציל צנצנות זכוכית ישנים ולתת להם ניקוי טוב. ערבבתי את התערובת שלי בצנצנת ריקה. אחרי שהכניס הכול לתוכה, שמתי את החלק העליון, נתתי לו כמה שייקים טובים, ואז העברתי אותו למכולה קטנה יותר. תקבל סביב 4 עוז. של שמן עם המתכון הזה.

*שמן ניחוח לא הכרחי, אבל בלי אחד, תערובת זו לא מריח כמו הרבה של כל דבר. שמן אתרי הבושם האהוב עליך מוסיף את המגע האישי שלך לתערובת זו, ומעניק לך הזדמנות לבחור בדיוק איך אתה רוצה להריח את השיער שלך, מ טעים לאקזוטי!

02
of 02

שים מכולה נוחה

שמן mixture

תמונה © 2013 ד. סנדין, מורשה ל- About.com, Inc.

תערובת שלך צריך להיראות משהו כזה. מזגתי את תערובת השמן שלי לבקבוק המשאבה הזה שהיה בו שמן חוחובה. אם אין לך כל כלי שימושי ביד, אתה יכול בדרך כלל למצוא בקבוקי המוליך זולים (כמו הסוג המשמש להחלת צבעי שיער), לסחוט או בקבוקי משאבה על קמעונאים בשוק ההמוני, חנויות דולר חנויות היופי.

עודכן הערה: בעבר השתמשתי בקבוקים מפלסטיק, אבל עכשיו אני קונה בקבוקי זכוכית חדשים מחנות מזון בריאות מקומית. ענבר או קובלט כחול בקבוקים טובים יותר לאחסון מאשר פלסטיק – צבע עמוק מסייע במניעת חמצון אם לא לקרר את המוצר וגם לא להחזיק ריחות כלשהם. עם זאת, זכוכית ברורה עובד גם כן.

לפני כל שימוש, אני נותן את הבקבוק שלי קצת ללחוץ, רק כדי לוודא הכל מופץ באופן שווה. בשל תוכן שמן קוקוס נמוך, השמן שלך צריך להישאר נוזלי ולא לחזק.

טיפים לשימוש:

 • תערובת זו היא הטובה ביותר כאשר מוחל על שיער לח. זוהי בחירה מתאימה לשיטת ה- LOC. שוב, מים הם קרם לחות; שמנים וחמאה רק מחזיקים את הלחות, ולכן השימוש בו על שיער לח עדיף על החלתו על יבש.
 • אם אתה מיישר את השיער שלך, כמות אפונה בגודל של פרוטה על השיער היבש תוסיף ברק ורכות, אבל אל תלך החוצה כמו שזה יכול בקלות לשקול את השיער רגוע / לחוץ ו / או בסדר. ייתכן שתרצה רק להחיל את הקצוות של tresses שלך כך השיער שלך נשאר קל.
 • הוא מחזיק לחות היטב, ולכן יש ליישם לפי הצורך. כמו תמיד, לעשות מה מרגיש הכי טוב עבור השיער שלך. ייתכן שיהיה עליך ליישם מדי יום או רק פעמיים בשבוע, בהתאם לצרכים שלך ואת העונה.
 • הניסוי כדי לראות כמה זה תערובת אתה צריך להשתמש. זה רעיון טוב להתחיל אור ולהוסיף משם, שכן פעם אחת השיער שלך הוא משומן יתר על המידה, אתה כנראה צריך שמפו או שיתוף לשטוף כדי לתקן את זה.

עם שימוש קבוע (מדי יום למספר פעמים בשבוע), 4-oz. בקבוק צריך להימשך כמה חודשים, אם לא יותר.

No Replies to "הפוך משלך שמן שיער תערובת שמן"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 21 = 25