אתה צריך לשנות מותגים רלקסיר שיער?

אתה צריך לשנות מותגים רלקסיר שיער?

אולי שמעתם כי החלפת שמפו שלך מדי פעם הוא מועיל השיער שלך. מה זה בעצם מועיל באמצעות ניקוי מנקה בשלב כלשהו, ​​כדי למנוע הצטברות. אז זה הכרחי להחליף מותגים רגיעה, יותר מדי?

אתה צריך לשנות מותגים רלקס

אתה אף פעם לא יש כדי לשנות מותגים מרגיעים אם אתה מרוצה הנוכחי מרגיע שלך. כמה נשים למצוא כי הם הופכים פחות מרוצים עם התוצאות שלהם מרגיע נותן להם.

במקרים מסוימים, שינויים הורמונליים כמו נשים בגיל יכול להשפיע על השיער שלהם, מוביל אותם להאמין כי straighteners כימיים כבר לא עובד כמו גם הם עשו פעם.

אלא אם כן מעצב אופנה ממליץ לך לעבור מ lye אל לא מרגיע יותר (או להיפך) מסיבה כלשהי, או שאתה רק רוצה שינוי, אין סיבה סיבה אתה צריך לעזוב את המותג האהוב ולהתחיל להשתמש אחרת. מרכיבי היישור במרבית הרלקסרים דומים מאוד; ההבדלים נובעים בעיקר מהמצברים המובנים בהם משתמשים מותגים שונים.

אם מעצב אופנה אומר לך להחליף מותגים, לברר מדוע. אלא אם כן יש סיבה תקפה, לא מרגיש שזה משהו שאתה צריך לעשות. "אם זה לא נשבר, לא לתקן את זה" פחית לחול על מרגיע שלך.

כאשר אתה אולי רוצה להחליף מותגים רלקס

ייתכנו מקרים מסוימים המתרחשים להוביל אותך הרפיה. אלו כוללים:

 • תגובות אלרגיות
 • המותגים שהופסקו
 • שינוי בניסוח

  תגובות אלרגיות יכול לצוץ באופן בלתי צפוי, אז אפילו מועדף מועדף יכול לגרום לגירוי של כחול. לפעמים, המותגים להפסיק או לשנות את הניסוח, עם או ללא ידיעתך. אתה עלול למצוא את עצמך צורך למצוא מותג אחר ואתה לא יכול להיות שמח על זה. אם יש לך סטייליסט מהימן, לבקש את המלצותיו על מה כדאי לנסות הבא.

  אם אתה חסיד הבית, לחפש מוצר באותו טווח מחירים עם איפור דומה, למרות התוצאות שלך עשוי להיות מכה או להחמיץ עד שתמצא את מרגיע מושלם בשבילך.

  האם יש באמת הבדל בין מותגים?

  חברות שיער שונות יש דרכים שונות של שיווק המוצרים שלהם, אבל את החומרים הבסיסיים יישור על פני relaxers זהים. ההבדלים עשויים לכלול מרכיבים נוספים המכילים מוצר, כגון שמן זית עבור שם אחד ושמן ארגן עבור אחר.

  עכשיו, מוצר מקצועי כי מעצבים להשתמש שונה מזו של ערכת התיבה תמצאו באספקת היופי המקומי שלך. מקצועני כיתה מרגיעים לעיתים קרובות מכילים סוכני התניה, באיכות טובה יותר שאינם פעילים החומרים כי חנות קנו מוצרים לא והם עולים יותר, וזה אחד הסיבה מעצבנים תשלום פרמיה ליישם חומרים כימיים אלה בסלון. חלק מהנשים עשויות לשנות את מותג המותג האהוב על סלוני, אם חל שינוי גדול במחיר, והן זקוקות לאלטרנטיבה זולה יותר.

  No Replies to "אתה צריך לשנות מותגים רלקסיר שיער?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   20 + = 28