היי, חבר ‘ה, הנה איך לבחור את המוצר הנכון סטיילינג

היי, חבר 'ה, הנה איך לבחור את המוצר הנכון סטיילינג

איך אתה בוחר את המוצר הנכון עבור התספורת שלך? הרבה גורמים נכנסים לבחירת המוצר הנכון. אתה רוצה לשקול את סוג השיער שלך, את הסגנון, ואת הסיום אתה רוצה (וגם את התקציב שלך). בואו נסתכל על כל אזור ולשבור אותו.

טיפים לבחירת מוצר hairstyling

שקול כל אחד מהגורמים האלה בעת בחירת מוצרים לשיער שלך.

סוג שיער

כלל האצבע כאן הוא עבה או צפוף השיער, את המוצר כבד.

לקבלת שיער עדין, אתה רוצה להשתמש במוצר מצית כגון תרסיס, קרם, או שמנת. לשיער סמיך יותר (כגון שיער אסייתי), אתה יכול ללכת עם מוצר כבד יותר כגון הדבק, pomade, או שעווה.

למי להשתמש ג'ל, בחר ג'ל להחזיק אור לשיער עדין ג'ל מוצק עבור שיער סמיך. שימוש במוצר כבד על שיער עדין יהיה overwinging, בעוד מוצר אור לא ייתן שיער עבה הרבה שליטה. רוב תוויות המוצרים יציינו אם המוצר הוא בעל אחיזה קלה או אחיזה איתנה. מישהו עם ראש בינוני של השיער יכול לברוח עם כמעט כל אפשרות. לפני בחירת המוצר, זה המפתח לדעת את סוג השיער שלך.

סגנון שיער

עבור textured שלך או סגנונות סגנונות, אני חושב שזה יותר טוב ללכת עם מוצר גימור מאט כזה (אחד כי יש מעט לא לזרוח). סוגים אלה של תסרוקות הם מזדמנים יותר ואני מאמין פחות פורמלי, גימור מט עובד היטב. מוצרי ברק גבוה יותר כגון pomades או ג'לים להשאיל את עצמם טוב יותר סגנונות מטופחים כגון taper קלאסי או pompadour.

עבור שיער מתולתל, קרם בהיר או pomade עם ברק טבעי מומלץ לשמור את סלסול יחד ולהוסיף ברק.

סִיוּם

ישנם שני סוגים של מוצרי עיצוב:תיקון הם אלה יבש יבש (כגון ג'ל ו hairspray), בעוד pliables הם אלה יבש גמיש (כגון pomade או שעווה). בהתאם לסגנון שלך, אתה עשוי לרצות את השיער כדי לנעול למקום בלי לזוז, אז אתה רוצה ג'ל (או גמיש עם hairspray להחיל להגדיר את הסגנון).

אם אתה רוצה להיות מסוגל לעבוד עם השיער ולהזיז אותו מסביב לאורך היום, בחר גמיש. לאחר מכן, תרצה לשקול את הסיום. מוצרי מאט סטיילינג אין ברק (וגם תפחית את הברק הטבעי בשיער שלך), מוצרי ברק טבעי מנסים לשכפל את ברק של שיער בריא, מוצרי ברק ישפר את ברק השיער.

כפי שהוזכר לעיל, מוצר מט נוטה להיות יותר מזדמן במראה, בעוד מוצר ברק נוטה להיות רשמי יותר. בדוק את תווית המוצר אם המוצר מט, נייטרלי (טבעי) או ברק גבוה.

תַקצִיב

אתה יכול להשקיע הון קטן על מוצרי הסטיילינג שלך, אבל אתה לא באמת צריך. אני יודע כמה מותגים סופרמרקט נהדר באמת אתה יכול לקנות בערך 7 $ וכמה חלופות סלון גבוהה כי הם באמת לא טוב יותר עבור $ 38. המפתח הוא לא לשלם יותר מדי תשומת לב מחיר וללכת עם המוצר המתאים ביותר לשיער שלך ואת הסגנון. אם אתה תוהה אם לקנות מותג סופרמרקט לעומת מותג סלון, תצטרך חנות סביב קצת, אבל אני אומר המותגים סלון לא תמיד טוב יותר.

עם אלפי מוצרים בסגנון פשוטו כמשמעו, זה יכול להיות לעתים קרובות קשה לבחור רק את המוצר הנכון, אז זה תמיד רעיון טוב לשאול הספר שלך או מעצב אופנה להמלצות (אם הם לא יכולים להמליץ ​​על אחד, למצוא אחד חדש).

כמובן, ברברים ועיצובים לעבוד על הוועדה בשמחה למכור לך אחד המוצרים שלהם (המספרות הגדול ביותר מספרות צריך לשאת מגוון רחב של מוצרים). האם אדם מעצב את השיער שלך לעשות המלצה ולהראות לך כיצד להשתמש במוצר. זכור, כמה מותגים סלון יכול להיות יקר, אז אל תתבייש לבקש חלופה אם ההמלצה הראשונית היא מחוץ לתקציב שלך.

המוצר הנכון יכול לשפר כמעט כל סגנון (אפילו buzzcut), כדי לוודא שאתה בוחר את המוצר שמייצר את התוצאות שאתה מחפש ו זכור כי שימוש במוצרי סטיילינג לא צריך להיות יקר או זמן רב, אבל המאמץ באמת יכול להשתלם.

No Replies to "היי, חבר 'ה, הנה איך לבחור את המוצר הנכון סטיילינג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =