כיצד למכור מוצרים קמעונאיים נוספים בסלון השיער שלך

מוצרי שיער קמעונאית הם רב מיליארד דולר בתעשייה, כמו מעצב שיער, אנחנו הופכים שגרירים של מוצרים אלה. זה התפקיד שלנו להציג ולהודיע ​​ללקוחות שלנו על שיער קסום ויופי שיקויים כי הם בשוק. טכנולוגיות חדשות, ומוצרים שעובדים טוב יותר מאי פעם, לעשות את זה זמן מרגש להיות מכונת מכירה קמעונאית.

למרבה הצער, מכירת הקמעונאי לא בא באופן טבעי לכולם. למעשה, מעצבים שיער רבים מתקשים ללכת מהכיסא אל החלק הקמעונאי בלי להישמע כמו סוחר מוצר.

למרבה המזל יש דרכים פשוטות בצורה חלקה להציג את המכירות הקמעונאיות לשירות שלך בלי להישמע כמו סוכן מכירות רכב. המשך לקרוא כדי ללמוד טריקים קל כי יהיה להגביר את המכירות הקמעונאיות שלך, ולהפוך את הכיסים ואת בעל הסלון שלך מאוד שמח.

צָעִיר woman getting hair shampooed at salon

פעמים רבות המקום הכי קל כדי subconsciously הכנה הלקוח שלך למכירה הוא בקערה שמפו.
Glow Images, Inc / Getty תמונות

טריק פשוט זה לוקח את pushiness מתוך כל מכירה, היא לוודא כי הלקוח מעוניין במוצר לפני שאתה אפילו מציע שהם לרכוש אותו.

פעמים רבות המקום הכי קל כדי subconsciously הכנה הלקוח שלך למכירה הוא בקערה שמפו. הערה על כמה אתה אוהב את הריח של השמפו שבו אתה משתמש (אם הלקוח שלך כבר לא) ולהזכיר את כל מוצרי back-bar אחרים שאתה כרגע חמוד.

תן ללקוח שלך לשחק, לגעת ולהריח את המוצרים. על ידי הפעלת מרכזי העונג שלהם קולטנים ראייה ריח, הלקוח שלך תת הכרתי לחשוב על מוצרים אלה לאורך כל תקופת השירות שלהם.

02
של 04

תוציא אותו החוצה

בני אדם כמו מטרות, ואחד הטריקים הקמעונאיים הפשוטים ביותר יהיו הלקוחות שלך מנסה להגיע לפרס בתוך זמן קצר. כרטיסי פאנץ 'הם תמריץ פנטסטי להגיע ללקוחות לקנות יותר קמעונאית.

אלה קל כרטיסים קטנים (כי הם זולים וקלים לייצר) הוכיחו מדעית את כוחם כשמדובר נאמנות הלקוחות, וכי הלקוח יבלו יותר כסף בטווח הארוך כאשר קמעונאים להשתמש כרטיסי ניקוב.

03
של 04

לעודד את הצוות שלך

לקוחות אינם היחידים שאוהבים מטרות. אם אתה בעל סלון, תמריץ הצוות שלך היא דרך נהדרת ויעילה במהירות להגביר את המכירות הקמעונאיות.

יצירת תחרות ולהשקיע בפרס ממש נחמד עבור מי שמוכר את הקמעונאי ביותר. הצוות שלך יהיה לטפס מעל אחד את השני כדי להגיע למטרות שלהם, ואתה תהיה ליהנות מן ההשפעות מתמשך כי מקבל הצוות שלך נוח עם המכירות הקמעונאיות יכול ליצור.

ניתן גם ליצור קשר עם נציג המוצר המקומי שלך ולראות אם היצרנים מציעים כל תמריצים לבעלי סלון. פעמים רבות חברות מוצר גדול יציע הנחות עמוקות או תוספת הבר בחזרה מוצרים כדי המספרות שלהם למכור את הקמעונאי ביותר.

למד כיצד למכור

04
של 04

לזרוק מוצר צד

דרך מהנה וחברתית להגביר את המכירות הקמעונאיות היא לזרוק צד מוצר. הזמן את הצוות שלך ואת הלקוחות שלהם לסלון לאחר שעות, וזורק שעת קוקטייל קטנה כדי להציג את הלקוחות שלך למוצרים הקמעונאיים האחרונים שלך.

הפוך שקיות מתנה זולה מתוך דוגמאות המוצר ואולי אפילו לכלול קופון 10-15% הנחה שירות הסלון הבא שלהם. אתה יכול גם להחזיק הגרלה ולגייס מישהו על הצוות שלך כדי לבצע הדגמה סטייל עם המוצר בהשתתפות אתה מוכר.

No Replies to "כיצד למכור מוצרים קמעונאיים נוספים בסלון השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 + = 73