חמש דרכים השיער שלך יכול לעזור לך להיראות צעיר יותר

חמש דרכים השיער שלך יכול לעזור לך להיראות צעיר יותר

כגברים, לעתים קרובות אנו הופכים אובססיביים להיראות צעירים יותר. כמובן, שמירה על בריאות הגוף והנפש חשובים להסתכל צעיר. טיפוח העור, הארון, ואת היחס הם גורמים מפתח גם כן. כך גם השיער. קבלת תספורת חדשה, גילוח נקי, גוון למטה אפור הן דרכים זולות וקלות למדי לדפוק כמה שנים את המראה שלך. אלה חמש דרכים שלי שיער יכול לעזור לך להיראות צעיר יותר מהצוואר למעלה.

1. קבל תספורת חדשה

דרך אחת לרענן את המראה שלך ולתת לעצמך מראה צעיר יותר היא לשנות את התספורת. תספורת מסוגנן יותר יכול לדפוק כמה שנים את המראה שלך. רק לוודא לחתוך עדיין בגיל המתאים. לדוגמה, נץ מזויף הוא כנראה לא האפשרות הטובה ביותר עבור גבר בן 45, בעוד להתחדד קלאסי עם מרקם הדף יעבוד טוב. כאשר יש ספק, לשאול את דעתו הימנית של הסטייליסט. כמו כן, חשוב לוודא לבחור את התספורת הנכונה עבור אורח החיים שלך, אם הולך קצת אופנתי, יודע איך למשוך תספורת אופנתי בעבודה.

2. להיפטר גריי

אני חושבת שאין שום דבר יפה יותר מראש יפה של שיער אפור, במיוחד כשמתמזגים בתספורת מסוגננת. עם זאת, שיער אפור יכול להוסיף כמה שנים את המראה שלך, כך גוון אותו קצת עשוי להיות אפשרות טובה. כמובן שיש דברים לשקול לפני צביעה שיער אפור כגון עלות ותחזוקה.

אתה צריך להחליט להיפטר אפור, אני לא יכול להדגיש מספיק שאתה צריך ללכת מקצועי לקבלת התוצאות הטובות ביותר. עבודות צבע הבית כמעט תמיד נראה מזויף. במקום להיפטר כל אפור שלך, למצוא מעצב אשר משתמש במוצר שניתן להשתמש בהם כדי להנמיך את השיער האפור בתוך דקות ספורות.

זה ייתן לך שינוי עדין יותר שיכול לדפוק שנים את המראה שלך. אמריקן קריו יש תהליך צבע דומה שנקרא Precision Blend זה עובד די טוב, יותר מדי.

3. גילוח

בעוד זקן או איזשהו שיער פנים יכול לתת לך מראה אופנתי יותר, אני חושב שיער פנים כמעט תמיד עושה בחור נראה מבוגר. שקול גילוח נקי למראה צעיר יותר. אם היה לך שיער פנים במשך זמן רב, אני ממליץ לתת לעצמך פינוק הולך הספר עבור גילוח מקצועי. זה מרגיש נהדר וזה דרך נחמדה לחזור אל העולם של מגולח למשעי.

4. Manscape

שמירה על שיער הגוף ("manscaping") צריך להיות חלק הטקס הרגיל שלך grooming. עכשיו, אני לא מדבר על גילוח הכל מהצוואר למטה עד שאתה נראה כמו עוף מרוט, אבל זה רעיון טוב כדי לשמור על דברים גזוז בקפידה. אם אתה לא עושה שום דבר אחר, לשים לב קרוב לאוזניים שלך הגבות - הגבות צריך תמיד להיות מסודר האוזניים צריך להיות ללא שיער. אני יודע כמה אנשים חושבים הגבות העבותות האלה להוסיף אופי, אבל אני חושב שהם עושים בחור נראה זקן מרושל.

5. לשמור על בריאות השיער והקרקפת

בריא מסתכל הראש של שיער ישפר הבחור נראה בכל גיל, במיוחד כאשר הוא יותר בוגר.

לדעת איך לשמור על השיער נראה נהדר אכפתיות הקרקפת שלך חיוניים לשיער נראה נהדר.

No Replies to "חמש דרכים השיער שלך יכול לעזור לך להיראות צעיר יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    91 − = 83